Перейти до змісту

А як ви миєте і чим змащуєте свій ланцюг


Рекомендовані повідомлення

У мене відразу два засвистіли.

Може, й брак був, хто зна.. Бо після встановлення цієї абсолютно нової втулки прийшлось через тижня два приїзджати знову у "Велозону" - був шат. Надто швидко як для нової, не здається?

Затягнув Міша після цього ніби добросовісно..

Але усе одно щось швидко підшипники прийшлось вибивати.

Знаю, що в Таїс кілька років тому була схожа проблема з новою втулкою на промах.

І теж бралась до речі на Московській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 4 тижня потому...

Використовував для цепа звичайне масло для швейної машинки по 5грн на базарі. Вологи правда не любить, після дощу приходилось завжди витирати і змазувати.

А що порадите зараз купитии у велозоні?

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/accessories/Oil/

Заодно ще потрібно змазати і руль, почав скрипіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку змиваю стару змазку з брудом ось цим

page-3506639748.jpg

витираю сухою ганчіркою, і наношу ось цю нову змазку

page-2566758097.jpg

Шум і тертя відчутно змешуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капаю шприцом 1-1.5 кубіків тосолу потім кручу його десь 5 хв. потім крутячи цеп тряпочкою протираю, знову 5 хв. кручу і протираю вдруге, все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капаю шприцом 1-1.5 кубіків тосолу потім кручу його десь 5 хв. потім крутячи цеп тряпочкою протираю, знову 5 хв. кручу і протираю вдруге, все.

Дивно,але він не має ніяких змащувальних властивостей.

Та ще й дуже отруйний.

Отруєння антифризом настає при вживанні його всередину (помилково сприймаючи його за алкоголь). Смертельна доза становить 100 — 200 грам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хах, мав на увазі автомобільне мастило, з таким тошним запахом... А я думав, що тосол це типу мастило, буду знати Гг :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хотілось би добряче відмити свого ланцюга від того всього пилу, щоб просто начисто, висушити і толково змазати. От і вирішив запитати, думаю зняти в теплій воді з миючим засобом це все зробити, чи як краще це все зробити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Приготуй пластикову пляху з теплою водою і фейрі.

Знімаєш ланцюг, кидаєш в пляху, і танцюєш тумбу юмбу.

3 рази зміниш воду, і ланцюг буде чистий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бензином чи солярою як? відмиє?
Краще вайт-спіріт.

Розчинник фарби, продається там де продаються фарби для дерева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а бензином чи солярою як? відмиє?
Краще вайт-спіріт.

Розчинник фарби, продається там де продаються фарби для дерева.

Не впевнений чи ефективно, але чув про Гас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уайт спирит сильно вонючий. Лучше всего бензин Б-70 или авиакеросин. Бензин продается в Новой Линии в литровых бутылках а керосин покупал на Варшавке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уайт спирит сильно вонючий.
Є трохи ;) тому процедуру мийки розчинниками краще дома не робити в будь-якому пипадку.

В квартирі тільки в пляшці з миючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авиакеросин практически не воняет. На его основе даже какие-то лекарства изготавливают. Можно спокойно мыть на балконе, только остатки сливать в емкость. А после керосина под теплой водой с фейри и гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант з пляшкою спробував одного разу і більш не юзаю, цеп хрустить як скажений. Цепомийка і уайт спірит рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в пляшці з широким горлом мию (щоб виймати можна було нормально) бензином 76-м.

2 - 3 пляшки послідовно, від грязнішоїх до чистішої, а тоді масло для швейних машин. Бензин використовується кілька разів. Дешево і сердито, і не розбризгує як цепомийка. Я на вулиці мию. На ланцюгу є зцепка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто б міг показати чи пояснити як працюе цепомойка?

може то простіше і краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто б міг показати чи пояснити як працюе цепомойка?

може то простіше і краще?

http://youtu.be/14eq9KRhP5Y

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мив сьогодні свого, після вчорашньої "покатушки". Цепомийка рулить! Зручно, економічно, швидко!

Для миття використав сольвент. В порівнянні уайт-спіритом і керосином (якими я мив вперше після покупки вела) менш смердючий і не гірше відмиває. Але все одно мив на вулиці подалі від будинку. За миття сольвент довелося змінити 7 разів. Мив до появи світлої рідити + ще один раз, але все одно витрата вийшла мізерна, десь до 0,5л.

начитавшись багато різного вирішив поекспериментувати на різних видах "коктейлів": Керосин-мастило 15w-40, сольвент- мастило 15w-40, "веретенка", керосин-нігрол, сольвент-нігрол.

зупинився все ж таки на останьому (6/1) , так як за властивостями сольвент в кілька разів швидше висихає (3-5хв) ніж керосин і залишається густе мастило (нігрол), яке не так просто змития водою (трішки поекспериментував з цим :) )

post-5408-0-09586600-1370552741_thumb.jppost-5408-0-91823400-1370552748_thumb.jp

Далі за допомогою голки шприца подав рідку суміш на цеп

post-5408-0-89850900-1370552894_thumb.jp

прогнав по всіх зірках, зачекав 5хв (якраз встиг повечеряти :) )

Після цього витер цеп і зуби зірок практично насухо

post-5408-0-39362300-1370553014_thumb.jppost-5408-0-82959100-1370553019_thumb.jp

результат: хрусткіт зник як факт, суб"єктивно деталі стали трішки легше обертатися.

post-5408-0-48915800-1370553503_thumb.jppost-5408-0-95780500-1370553509_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для любителів познущатись з себе, можна ще порадити стару зубну щітку... драяти драяти і ще раз драяти. А потім змазати не забути.

Доречі, на рахунок змазки, а якщо литол "розтопити" розігрівши його то можна все непогано позмазувати правда ж? Він як охолоне - загусне, і буде густа змазка в середині цепу... казка.

Чи є щось про що я повинен знати? :_13:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, на рахунок змазки, а якщо литол "розтопити" розігрівши його то можна все непогано позмазувати правда ж? Він як охолоне - загусне, і буде густа змазка в середині цепу... казка.

Спробуй, розкажеш ;) На мою думку це не дюже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тож не вмазувати голкою туди литол, так хоч як рідший буде то глибше попаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...