Перейти до змісту

с.Озерце


Andriy_L

Рекомендовані повідомлення

с.Озерце

Ківерцівський р-н

!!!Ділимося враженнями та уловами від рибалки!!!

post-19120-0-90020200-1348224502_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фіхня. В кращому випадку мальок, не більший від анчоуса... Вже краще сходити в с. Прилуцьке, там хоч карасики які-неякі є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В озерці на відміну від Прилуцького є нормальна риба а не ті маленькі піздючкі,,,100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В озерці на відміну від Прилуцького є нормальна риба а не ті маленькі піздючкі,,,100%

Нормальна риба там є (теоретично), але скільки її там залишилось після круглорічного зачищання водойми сітками?

Минулого року ми там піймали найбільшу щуку на 4 з копійками, по 3 і по 2 кг також до десятка, а меньших і не перерахуєш, а цього сезону був разів з десять і найбільша не дотягнула до двох кіль, а частота ударів зменьшилась в рази.

З таким ставленням орендаря до водойми на ній скоро треба ставити хрест, в минулі вихідні при мені перевіряли сітку довжиною метрів з сто і взяли з неї з десяток щук, зовсім не трофейного розміру. Я практично всю зловлену рибу відпускаю, і мені якось не приємно дивитись на сіточників які гребуть мох і болото, беручи при цьому 50 грн за пів дня риболовлі.

До речі скільки там не рибалив, жодного разу не бачив щоб хтось щось зловив пристойного з білої риби, пару карасиків на долоню, не рахується. Можливо так попадав і можливо сам не вмію ловити, але факт є факт.

П.С. Сьогодні в районі обіду заїхав на дану водойму з думкою порибалити, якраз змотувались хлопці, з ранку на трьох один схід щуки до кілушки, висновки робіть самі... Розвернувся і поїхав на гриби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є там нормальна біла риба, карася рибак ловив минулого року в жовтні при нас грам на 400-500, доволі такий вкормлений, а вчора мої друзі на трьох дві штучки зловили зубастої. Ставок нормальний, але бажання туди їхати у мене за таку плату і при такому пресингові чесно кажучи нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Підтримую fisherman friend щодо пресинга.............приїхав спробувати покидати спінінг о 15-30год та поставив автівку біля шлагбауму бо бухали десть "дирехтора". Почав рибалити та за 20хв появилось тіло та запропонувало заплатити за півдня 50грн., на що я відповів, що до сутінків залишилося десь з годину-півтори, тому готовий заплатити 30грн або не буду рибалити. Як почув хамську відповідь по телефону "тіла", що дзвонив "дирехторам" та передав мені трубку, то зібрався та пішов до авто......підхожу, а колесо пробито, та повітря свистить. Висновок: до бидла їхати - воно того варте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там сторожі майже завжди вгашені, колись приїхав ще затемна, посигналив, прийшов сторож пянючий як ціп, відкрив шлагбаум, я заїхав, заплатив гроші щось там потренділи поки складав спін і я пішов рибалити. Десь години через три він приходить і каже де я тут взявся і чого не прийшов гроші платити. Короче я йому сказав що я думаю про нього, його память і родичів в тому числі, він постояв почухався і пішов. Так і живем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Був там тижні два тому, трохи підчистили і покосили очерет. Погода була жарка, видурив одного шнурка грам 700, більше не тичка. Дозволяє ловити з лодки + 50 грн, плавали двоє але пусто. Сиділи хлопці на карася, вроді не густо. Вужів повилазило капець, шуршать зі всіх сторін. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був там тижні два тому, трохи підчистили і покосили очерет. Погода була жарка, видурив одного шнурка грам 700, більше не тичка. Дозволяє ловити з лодки + 50 грн, плавали двоє але пусто. Сиділи хлопці на карася, вроді не густо. Вужів повилазило капець, шуршать зі всіх сторін. :)

Дякую за інфу. а на рахунок вужів то да...того року їхтам тоже було немерено!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хтось щось чув за Озерце??? може був на рибалці???

Чув шо за зимову рибалку хоче 70 грн. Ловля на удочку з мормишкою чи блешнею, можна поставити 5 жерлиць. Казали шо покльовує окунь від 500 грам і више, про щуку нема інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув шо за зимову рибалку хоче 70 грн.Казали шо покльовує окунь від 500 грам і више

Нема слів :_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах в Дирка свого часу було теж феєрично - 35 грн. + повна заборона на жерлиці.... (Щука спінінгом - 100, і пофіг, півдня, година чи день.) Цікаво, а Закон України "Про аквакультуру" ті "бізнесмени" читали хоч раз? Ну, робим ставки, так би мовити, скільки клієнтів з такими цінами (окуня теж запускали? мальок в доларах купувався?) до кінця зими в них буде.... Я краще в Хрінники або Млинів 2 рази катнуся, чи в Колодеже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я краще в Хрінники або Млинів 2 рази катнуся, чи в Колодеже...

Золоті слова, згоден з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хтось щось чув за Озерце??? може був на рибалці???

Чув шо за зимову рибалку хоче 70 грн. Ловля на удочку з мормишкою чи блешнею, можна поставити 5 жерлиць. Казали шо покльовує окунь від 500 грам і више, про щуку нема інформації.

Був зимою? Я сам туда хотів -- поставити жерлиці і щось в казанку щось зварити на морозі, але так і не вибрався. Я, на скільки знаю, 20 грн./жерлиця цінив, а зараз 70 грн. за пів дня спінінгом, білу рибу -- х2 по ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Сьогодні був тесть на рибалці з 6 ранку та до обіду десь до часу. Плата за пів дня 100 грн. Зловив одного карасика на 200 грам, та плотвичку. Ловив на макушатникі. Дозволяє ловити на 3 удочкі. Бачив як витягнули карпа більше 2 кіло. Рибалок було багато з берега плюс 5 лодок на щуку. Коли виходив вже на вихід в напрямку додом, начався концерт. НІМЕЦЬ всмислі власник кричав не своїм голосом на сторожів щоб мого тестя більш на ставок не пускали. В власника є якійсь список кому можна, а кому не можна бути на його території. Хоча тесть не ловив безкоштовно, і не зкім не домовлявся, як всі заплатив за перебування на природі, а тут ще якісь погрози. Так довго терпіти не можна. Допоможіть повернути природнє озеро, яке було у власності громади і де ми виросли та вчились плавати, назад. Просто нема слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Німець дятел ще той. Теж колись мав з ним конфлікт на рівному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Усичах в Дирка свого часу було теж феєрично - 35 грн. + повна заборона на жерлиці.... (Щука спінінгом - 100, і пофіг, півдня, година чи день.

Був якось проїздом з Володимира в Усичах табличка, рибалка, бесідки,шашлик. Тай думаю заїду. Попав в саме подвіря. Як потім виявилось це той самий молодший дерко. Ставок шо недалеко від церкви. Каже будеш ловити 100 грн. І лови. По слухам рибкі там є чимало. Заборона ловити на жерлиці. З човна також можна. ( але про це треба писати в темі Усичі, якшо така є то перенесіть.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

незнаю як там зараз з оплатами і допусками до водойми,він там не платить ,але знайомий показував фотки які взяв на початку місяця на цій водоймі, мамки по 6-8кг. так що риба там ще є.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...