Перейти до змісту

Хто користується продукцією Avon?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

В тему чи не дуже. Співробітниці одна поперед другою хвалять продукцію FM. В каталозі їхньому багато всілякої псевдонаукової лабуди, але тим не менше засоби їхні дорогі, дієві й ніби нетакі шкідливі як у конкурентів, це все зі слів співробітниць, сам поки непробував купувати для дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять засоби для догляду за домом, які ваші враження?

Для мене особисто Авонь... особливо парфуми.

А от Amway - якраз спеціалізується на засобах по догляду за хозяйством домом і мордом (зубні пасти і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо чесно, вже років 5 користуюсь піною та афтершейвом оріфлейм. Дуже поважаю Емвей за якість, але там ціни кусаються.

Так шо Я фанатик Оріфлейм.

Догляд з хатою? - тільки емвей (якшо у ракурсі мережевих фірм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, пробувала різні засоби амвей: для миття посуду, для духовок, для скла, миючі для кухні, ванни і туалету, гель для прання, ополіскувач, універсальний засіб, ополіскувач для ротової порожнини, засоби для видалення плям.

Їх система дистриб'юторства повне гавно обдираловка для мене, хоча я й не мережевик по натурі.

Засоби сподобались, з перерахованих практично всі, економні точно. Миюче для посуду відмінно змивається і добре піниться, для дачі саме то. Чоловік ним машину миє, задоволений. Вистачає надовго.

Для духовки теж бомба. Засіб для унітазу добре відмиває ванну, нальоти на сантехніці не псуючи її, але з іржавчиною на унітазі не справляється.

Засоби від плям дієві, але не на 100%, дам 90%. Якщо щось конкретно по згаданому цікавить, питайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавлять таблетки для посудомийки

-LOC засіб для ванних та душових

-миючий кухонний засіб.

Яки ефект , в якій упаковці краще брати, ціна.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посудомийки не маю, тому таблетками не користувалась.

Лок для ванни дає гарний блиск, але не відмиє вапняний наліт. Я його наношу після того як вимию засобом для туалету, як закріпляюче., або освіжаюче.

Лок універсальний використовую для миття підлоги, для миття різних поверхонь. Реально концентрований, купила десь півтора роки тому, досі маю. Вони його втуляюють як панацею від всього. І від саранчі в садку також. Ще не пробувала, але отаку роздруківку маю.

post-2742-0-62524300-1347906796_thumb.jppost-2742-0-48042100-1347906798_thumb.jp

Яким миючий для кухні маєте на увазі? Для посуду мені подобається дуже.

Для миття кухні так собі, від жиру краще підходить засіб для духовок., або той самий для посуду.

Щодо упаковок, звісно, більша виходить вигідніше, а щодо ціни, то я не по тому. Уже сьогодні не пам'ятаю за що купувала вчора. :_08:

Каталог маю, але не певна, що ціна ще дієва. Це свідчення того, що вистачає їх реально надовго. Але сильних ароматів від засобів не чекайте.

Ну і до кожного з них є свої особливості щодо застосування. Наприклад, духовку треба перед чисткою розігріти, чистячі засобі рекомендують наносити до повного висихання і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не питання, можу запропонувати свого :D хоч і сама зареєструвалась, але суто для знижки.

Бачила, що продукцію можна купити і в "Ногтевая студия" що по Соборності. Ціни не зрівнювала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...