Перейти до змісту

Запускаю акваріум - хто що має? поділіться


vanus

Рекомендовані повідомлення

Привіт народе!!!

Запускаю акваріум після майже 2-х літньої перерви

Не маю нічого з флори і фауни, пропонуйте хто шо може чи має.

добавлю що акваріум прісний, риби будуть не хижаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт народе!!!

Запускаю акваріум після майже 2-х літньої перерви

Не маю нічого з флори і фауни, пропонуйте хто шо може чи має.

якраз на днях маю чистити акваріум. Можу дати трохи різних рослин. І ампулярій)). контакти в підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти но не газуй! :) Визначився з форматом аквасу ? Що саме має бути ? Кинь приблизну фотку, бум підбирати тобі рослинки. І що надумав ? Будеш запускати на осмосі, чи на водопроводці ?

Корягу зловив собі в Світязі ? Виварив її ? Кароче чекаєм фотку з приблизним форматом нової банки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на осмосі, хочу з риб дві скалярії і неонів + стандартних работніків щоб було чистенько.

купив нові лампи, поклеїв фон, варю каміння, шукаю грунт, :-))) + хочу якийсь карантінний мал аквас зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я зрозумів :)

Просто навіщо це тобі?

Бери 50/50 водопровід/осмос і будеш мати меньше проблем і головного болю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разве можно с осмоса воду в аквас, у меня осмос, но я по старинке отстаиваю. С осмоса вода же мертвая так сказать, нельзя лить ее в аквас, да и смешивать зачем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на осмосі, хочу з риб дві скалярії і неонів + стандартних работніків щоб було чистенько.

купив нові лампи, поклеїв фон, варю каміння, шукаю грунт, :-))) + хочу якийсь карантінний мал аквас зробити

А ну но про каміння і грунт розкажи. Яке каміння ти вариш, і який грунт шукаєш ? Будеш давати підживку для рослин ? В тебе буде форсований травник ? 8 ()

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А разве можно с осмоса воду в аквас, у меня осмос, но я по старинке отстаиваю. С осмоса вода же мертвая так сказать, нельзя лить ее в аквас, да и смешивать зачем

Я бы сказал даже нужно ,но только не чистый осмос.Его надо ременирализировать,т.е. обоготить кальцием,магнием,калием и желательно другими микроэлиментами.Сделать из мертвой воды живую.Если травник не форсированый,тогда можно и мешать 50 на 50 с водопроводом(это условно,нужно довести GH не более 10,а KH около 4),а если будет разогнанный травник с капризными растениями,только ременирализация.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нужно довести GH не более 10,а KH около 4

змішуванням в наших умовах це зробити нереально, будуть 11-10 обидва параметра

Для форсування перш за все треба багато світла, Vanus, оголоси що там в кришці зараз стоїть.

Чому кажу 50/50 лити:

при такому співвідношенні наша вода стає набагато прийнятнішою для багатьох рослин і при всіх інших рівних параметрах. Якщо брати ремінералізований осмос, то без СО2 і потужного світла я сенсу в ньому не бачу. А якщо буде світло, осмос СО2, то і без добрив не обійтись. Така система потребує доволі багато часу і постійного контролю. Чи треба це топікстартеру - велике питання, хоча вирішувати Ванусу, звичайно :)

Якщо цікаво, можеш попитати KrAnMe, він такий акваріум зараз має (світло, СО2, УДО). Або Жору - він в таких умовах + поживний грунт тримає дуже рідкісні і складні рослини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спокуха. Вода з осмоса бо з крана дуже багато заліза і за допомогою аератора в мене завжди було багато ржавчи на всьому. Ну і колір води мав завжди жоатуваатий відтінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...