Перейти до змісту

З 27.09.2012 вводять новий потяг Луцьк-Львів


swen1989

Рекомендовані повідомлення

ехххх, я колись тією електричкою їхав на святкування 750 років Львову, то по студентському десь чи то 3 чи то 4 гривні був проїзд:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь

теж цікаво.. звідки інфа про ціну і поїзд.. на сайті видає тільки розклад руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна і цікава новина! Тільки я скептик (чи реаліст) по життю і добряче свого часу поїздила приміським поїздом Львів-Луцьк, який о 17-02 відправлявся зі Львова, а в Луцьк доповзав десь о першій ночі. Тому для мене ця новина на межі з маячнею. Якщо він зможе курсувати по графіку, то це буде СУПЕР! :0153:

П.С. Чоловік моєї сестри розповідав, що коли колишнім приміським поїздом їхали поляки зі Львова у Луцьк, то вони поцікавились яка відстань між містами і через годину після Львова стали складати манатки на вихід - вважали, що поїздом відстань в 180 км долають за годину. Уявляєте їх стан, коли їм довелося їхати всі сім? :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Чоловік моєї сестри розповідав, що коли колишнім приміським поїздом їхали поляки зі Львова у Луцьк, то вони поцікавились яка відстань між містами і через годину після Львова стали складати манатки на вихід - вважали, що поїздом відстань в 180 км долають за годину. Уявляєте їх стан, коли їм довелося їхати всі сім? :0155:

ржу нимагу ...... какой облом для поляков что попали в Эстонию ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'ять

Я тим нічним поїздом їхав кілька разів. Десь шість годин займала поїздка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправлення зі Львову о 22:33, а прибуття в Луцьк о 03:02. Це по старому розкладу, який був дійсний ще цієї весни.

Повір, я ним часто їздив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але з Луцька до Львова він їхав з 00.20 (здається) і десь до години 6-6.30 ранку. Теж їздив кілька разів, того року весною, здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми про один і той же поїз мову ведемо? Чернівці - ковель ?

Гм. Взагалі-то про дизель Ківерці - Львів. Тепер ясно звідки такі розбіжності в часі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя ідея з рейковим автобусом між Луцьком і Львовом, з якою я ділився з Вами раніше, таки знайде втілення в житті, причому вже через тиждень! Читайте -- http://magistral-uz....j-do-lucka.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"«Ми проаналізували час відправлення маршрутних таксі і встановили, що після 14 год жодна маршрутка до Луцька не йде, — пояснює Ігор Войцехівський." - по моєму там купа маршруток зі Стрийського автовокзалу йде на Луцьк до вечора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, звикли ж купувати квиточки в Крим за 40 діб + через знайомих

:) і тут звикнемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед маршрутками він матиме перевагу не тільки у швидкості, а й у вартості квитків. Вона буде дещо меншою ніж у них, і становитиме 55 грн

Декілька днів назад їздив до Львову ціна маршрутки 56грн. в дорозі 3 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед маршрутками він матиме перевагу не тільки у швидкості, а й у вартості квитків. Вона буде дещо меншою ніж у них, і становитиме 55 грн

Декілька днів назад їздив до Львову ціна маршрутки 56грн. в дорозі 3 год.

Ну в поїзді зручніше, ІМХО.

Хоча б через те, що немає ям на дорогах.

Та й ціна! 55 грн проти 56! Вигода очевидна! :)

...А студентам по студентському реально виходить дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не потяг, а РЕЙКОВИЙ АВТОБУС. там на скільки я поняв з вікепедії звичайні седіння. І всього 96 місць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас в Україні їздять рейкові автобуси марки 620м, то там сидіння ось такі і такий до нас ходитиме ))

post-14529-0-85941700-1348137896_thumb.j

post-14529-0-71415400-1348137905_thumb.j

post-14529-0-27094900-1348137915_thumb.j

post-14529-0-03685000-1348137923_thumb.j

post-14529-0-81357100-1348138806_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво там туалет хоть є? шось сидіння як в богданів міських. Да 3г дуже зручно буде їхати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво там туалет хоть є? шось сидіння як в богданів міських. Да 3г дуже зручно буде їхати....

туалет в наявності

post-14529-0-63685300-1348140209_thumb.j

post-14529-0-97608500-1348140998_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довгоногим студентам треба буде навскіс сідати з такими відстанями між рядами стільців :(

Три години - то забагато буде ТАК сидіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весь кайф обламали фотками салону...

люди довші за 1,60м катаються далі маршрутками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда весь кайф обламали , а так хотів во львів ним... а тут невлізу я на те сидіння зі своїми 193...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...