Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ты, Лекс, че, боишься на асфальте отстать от группы? Думаю, тебя тянуть не придется, даже если ты поставишь ХайРоллеры 2,5 на оба колеса. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Та нє.... просто морочитись з переставлянням не хочу.. але якщо в сторону Крижівки поїдемо... то краще пеерставлю.. і там поїду.. ніж не переставлю і там піду пішки.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож ну їх..)))

Вудочок не берем.. з автобуса не виходим.))))))

Риби в Луцьку купимо. Ми ж туди не "жрать" їдемо.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не... Не жрать...

Кстати, возьмите каждый немного овощей: несколько картошин, луковиц и морковку.

Погрызем хоть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ще з продуктів брати кожному?

Переший раз замісь продуктів прочитав придурків.....)))))

Лєкс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовився на субботу і неділю, їду теж. Захвачу тент 3 на 4. В голову нічого не йде, що вдягнути на ноги? Одні резіняки зможуть їх держати в сухості :0162:

Батя тільки що приїхав з Софіянівки, каже дощу там сьогодні не було, дороги більш-менш сухі(воно і не дивно - там пісчані грунти). Набрав білих і маслят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, ноги будуть мокрими в будь-якому випадку. Краще просто змиритись з цим.

Взувай щось легке, що швидко висохне. І запасну пару взуття візьми для табору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продукты купим, с собой возьмите перекус, тормозок. Сядем где-то перекусим в дороге.

Тент берите кто-нибудь один. Навигатор, твой не слишком громоздкий и тяжелый? Если компактный, то бери ты свой, если тяжелый и большой, то лучше тогда пускай Френд берет.

Получается так, что если с нами Навигатор, то блукать мы много не будем. :)

А значит доберемся успешно и будет время по... "порыбачить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тент легкий "терра інкогніто", взяти на розтяжки - весь табір накриє.. Взую всеодно чоботи, кругом страшна роса, будуть дорги з болотом, особливо на участках Словатичі-Четвертня і Грузятин-Угли. Для мене проходити-проїздитии в чоботях цілий день не проблема, гуцули їх по пів-року не знімають, запах навіть особливий - вуйківський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що погода владнається то радує)))

але по великому рахунку, ми хіба боїмося того діщу?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцуко... діщ.....((((

Ну, затвержених планів в нас немає. В випадку яросної непогоди можна змінити маршрут. Наприклад через Гайове виїхати в район Трохимброда, в його перелісках заночувати, а далі на південь мимо Городищ через кільцеву звіровокотова виїхати в район Олександрівки. Правда це буде вже не велорибалка, а велогриби. :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те, що погода владнається то радує)))

але по великому рахунку, ми хіба боїмося того діщу?)))

Мне так совсем нестрашно. У нас есть тент. На месте переоденемся в сухое, будем сидеть, отдыхать жрать шашлы с видом на закат.

Мясо я уже взяла. Мноого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або до Суська, а там вліво на Славне і Носачевічі на Стир. Там сосняки виходять до річки і болотних участків немає. В цілому в Суську можна буде опреділитись.

Може взяти ще спецій для глінтвейну? :)

В любому випадку "Легенди Хайленда" я беру. :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспомнила, как мы собирались зимой в гололед и метель на Цумань покататься. Лекс приехал на место сбора, оглядел собравшихся и сказал: "Нормальних - нема!"

Я в предвкушении веселого уикенда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что у нас с палатками?

Есть 5 мест, я так поняла. Навигатору, насколько знаю, палатка не нужна. Значит, пока, хватает мест. Но если кто еще не отписывался, но собирается ехать, берите жилье свое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по останнім даним шашлик вже в надійному місці :0165:

чи не дуже))))))))))

в Лєксовому холодильнику)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напомню, завтра в 8.00 собираемся у Фуршета (Глобус). С собой иметь тормозок, попить и немного денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...