Перейти до змісту

9.09.2012 Західний рейд


Dgura

Рекомендовані повідомлення

9.09.2012

Маршрут: Луцьк-Гірка Полонка-Воютин-Пустомити-Привітне-Садів-Буяній-Усичі-Антонівка-Луцьк

Схема маршрута http://smotri.te.ua/...345274865.b.jpg

Збір: 09:00 Драмтеатр(ЦУМ, Біг-Бен), біля фонтанів

Старт: 09:30

Час фініша: під вечір

Місце фініша: Володимирська

Кілометраж: 120-130

Грунт/тверде покритя: 60/40

Темп: осінній матрас

Брати з собою: воду, гроші, хороший настрій, світло і маячки

Техніка: Тільки мтб

Хворих, битих і жертв прекрасних доріг з твердим (асфальт різного ступення розкладу, бруківок) покриттям будем відпускати на точках евакуацій з вказівкою маршруту до Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И костяк покатушки тоже выведен из строя вчера шашлычком на "за*бической" вечеринке в честь Студента :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cлакери! <_<

а я в 2-і ночі присунувся, помився, в 8 підйом, збір, змазка байка і вперед на рейд з свіжим м'ясом :0155:, поки відпрацьоване підсипалось, ніжною філейкою вони обжерлись тю, там вона в роті танула, а в животі анігілювалась, наступного разу буде шия і повний м'ясний колопас.

Власне рейд, на вулиці +14 мокро і хмарно, але потім погодка тіко краща і краща була, з свіжим зустрічним вітром.

Зібрався якраз квартет з залізним tess'ом і свіжим м'ясом, я їх раніше бачив але не їздив, в 9.35 виїхали

І вперед на захід ), місток через Чорногузку це мего-інженерна конструкція, далі грунти перетворились в асфальт, який потім перейшов в щебінь, на якому дехто і пробився в останньому селі перед самим віддаленим селом Привітне на рейді.

В Привітному втрапили на веселля , а ми обідали ), потім по футиристичній трасі Привітне-Чорногузка на якій з луцьких тіко моє колесо і одного знайомого і їздило, з паралельно високовольтною електролінією, на якісь чогось в одному селі десь з км не було дротів :huh:.

Потім нарешті на схід, до того був постійно зустрічний або зустрічно-боковий вітер, перед лісом набрали яблук з білив наливом які на орієнтувальних привалах і їли, останні тіко в Луцьку і доїли. Далі був садівській ліс, разок спочатку збились, потім по вкатаній дорозі класно подаунхілили по гілкам, потім вкатана на ліво пішла, а нам прямо по давно не катаній, і опа виїхали до витоку чорногузки, багато згризених бобрами соснами, а на гребельці хв 10 стояли, слухали як кора на деревах тріщить.

Потім трошки поля і на північ в ліс до Торчина, там знову потрібна дорога все втікала, але в кінці кінців виїхали, потім пряма грунтовка знову втікла, зате найшли таких три фотогігієнічних сферичних дерев, далі плюнив на ті дороги попер на схід прости і виперлись на вершину перевала перед Торчином, найвища точка маршруту, потім зліт до Торчина з боковим вітром яким зносив з асфальту. А далі на схід по трасі, вітер зараза стих, а розігнавшись то вже і зустрічний став, перед Заборолем зловили офігенний ліфт трактор с прицепом, на апхіл нас просто затягнуло під 30 км/год, на вершині я по педалям і під 40 по обочині обігнав і полетів, в Луцьку в 19.10 був.

Ітого рівно 121км ) грунтів тіко 20%, карта підвела, грунти в асфальти перетворювалися.

Фото з мобілки http://smotri.te.ua/273712

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна чудова покатушка! В порівнянні з попередньою сподобалось, що було більше лісових доріг, по лісі так поганяти - це щось. Спасибі всім за класно проведений день!

https://picasaweb.google.com/106543110007559798672/09092012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI7jhLqxhMDCMw&feat=directlink

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Переглядав світлини і зацікавило одне місце: оцих 3 дерева

може хтось на гугл ерс тицьне де вони. Дякую.

DSCF1095.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпи, купишь велосипед и будет тебе море "местечек", только выехать в окрестные поля... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, вспомнят ли они сами, где точно это место, но думаю - это не ближе, чем 40 км от Луцка и не по асфальту. Тебе для начала будет далековато ;)

Скорее всего, ты сам найдешь фактуру не хуже и ближе. Только поехать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зеркалки с GPS не выпускают еще? геотэги - полезная штука :ok2:

Да ещё лет девять назад можно было модуль к аппарату подключать для таггинга - только кто ж его спецом покупать будет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки пам'ятаю, це десь між виїздом з великого лісу біля Садова і Торчином, але ближче до лісу (якщо дивитись по цій карті http://smotri.te.ua/...346873327.b.jpg).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зеркалки с GPS не выпускают еще? геотэги - полезная штука :ok2:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Canon_EOS_6D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, вспомнят ли они сами, где точно это место, но думаю - это не ближе, чем 40 км от Луцка и не по асфальту. Тебе для начала будет далековато ;)

Скорее всего, ты сам найдешь фактуру не хуже и ближе. Только поехать

далеко звичайно, але на майбутнє потрібно собі галочку на те місце поставити.

P.S.

зеркалки с GPS не выпускают еще? геотэги - полезная штука :ok2:

в мене таке і в телефоні є, але ніколи не пробував як воно працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

klikl, так в телефоне-то понятно. если есть GPS, то чего ж не использовать? а вот моделька, что подсказал Scorpio - весьма правильная, imho. wifi + gps!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GPS використовую дуже активно, а місця де фото зроблені пам"ятаю добре:) і без геотегів. Так, я про нього теж хотів написати, але Scorpio випередив, Canon 6D, при вазі і розмірах як в 60D і ФФ, стане улюбленим фотіком пейзажистів і тих хто любить подорожувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю 60D, і коли треба запамяти коордтнати фотаю на телефон, щоб зберігся геотег :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...