Перейти до змісту

Дівчата в купальниках катались на велосипедах по Хрещатику


Basil

Рекомендовані повідомлення

Дівчата в купальниках катались на велосипедах по Хрещатику

3 вересня 2012

Gazeta.ua

2 вересня на Хрещатику відбулися змагання з перегонів на велосипедах серед жінок.

Учасниці змагалися в купальниках - це було обов'язковою умовою участі. Перед початком перегонів зарєєструвалися 37 учасниць.

"Дівчата мають проїхати поміж фішок, не зачепивши їх. Кожна збита фішка - це плюс дві секунди до часу подолання дистанції", - розповіла одна з організаторів велопробігу Ірина Стус.

Одна з учасниць Марина Гарнер - зараз перебуває на шостому місяці вагітності.

"Про велопробіг розповів чоловік. Вирішили, що гріх пропускати таку подію, - каже вона. - У нас сім'я активна - ми плаваємо, танцюємо, в пінг-понг граємо і ще багато чого робимо. А сім'я - це я, чоловік і малеча, - торкається до живота. - Зранечку, коли снідали, нам поступив сигнал: почуваємося добре і по ходу заїзду будемо вести себе чемно. Зібралися і прийшли".

Перемогу виборола Христина Конвисарова. Вона отримала головний приз - велосипед "Електра". Друге та третє місце посіли Катерина Яковенко та Єлизавета Томашевська. Їх нагородили велосипедами "Фелт-Жасмін".

"Я одразу налаштовувалася на перемогу, - говорить Христина. Вона у вінку зі штучних квітів, на шиї намисто, топ купальник та кросівки також прикрашені квітами. Навчається в Придніпровській державній академії будівництва на архітектора. У Київ приїхала на літо - до свого хлопця, сама з Дніпропетровська. - У мене були різні варіанти костюмів: спочатку хотіла виступити у костюмі жінки-кішки. Сама його пошила, чотири дні витратила, але передумала. Українська тема мені ближче".

Змагання організувала торгова марка "Мілавіца". Відбулися вони з нагоди Міжнародного дня білизни. В Україні День білизни відзначають четвертий рік, у світі святкують, починаючи з 2003-го року.

http://gazeta.ua/articles/life-photo/453730/12#photos

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Луцьку коли буде такий велопробіг?

На Всемирный День Идиотов

тю,

что за непонятная агрессия? :)

человек же и наилучших побуждений интересуется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Луцьку коли буде такий велопробіг?

На Всемирный День Идиотов

тю,

что за непонятная агрессия? :)

человек же и наилучших побуждений интересуется :)

А где ты видишь агрессию?

Меня очень рассмешило, что есть международный день белья.

"В пустую прошел..." (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Феміністки в цьому угледять дискримінацію жінок: заставили велосипедисток оголятись до купальників.

Думаю "Femen" наступного разу привселюдно розпиляють велосипед....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Луцьку коли буде такий велопробіг?

На Международный День Идиотов

а коли ви його відмічаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Международный День Идиотов

а коли ви його відмічаєте?

Нет еще такого праздника, к сожалению. Когда назначут, тогда идиоты всего мира будут пялиться на сиське и слюньки пускать вместе, как один, плечем к плечу, единым порывом.

Ой, Phoinix, а вы что, на свой счет приняли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Международный День Идиотов

а коли ви його відмічаєте?

Нет еще такого праздника, к сожалению. Когда назначут, тогда идиоты всего мира будут пялиться на сиське и слюньки пускать вместе, как один, плечем к плечу, единым порывом.

Ой, Phoinix, а вы что, на свой счет приняли?

якби я образився, то не жартував би тут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идиоты всего мира будут пялиться на сиське и слюньки пускать

Я надеюсь что не только идиоты пускают слюньки когда пялятся на сиське?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идиоты всего мира будут пялиться на сиське и слюньки пускать

Я надеюсь что не только идиоты пускают слюньки когда пялятся на сиське?

Не, не только. Но дурачками становятся все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На уроке учитель спрашивает:

- Что больше всего возбуждает человека?

- Тело голой женщины! - отвечает Вовочка, сидящий на первой парте.

- Вон из класса! И приведи своего отца!

На следующий день Вовочка пришел один и сел за последнюю парту.

- Ты почему не привел отца? Почему сел за последнюю парту? -спрашивает учитель.

- Папа сказал, что если вас не возбуждает голая женщина, то вы - педик, и от вас нужно держаться подальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отключатель мужского мозга.

Є інша теорія. :)

Десятиминутное созерцание женской груди является столь же полезным для мужского организма, как полчаса физической работы или занятий спортом. К такому выводу пришли авторы немецкого исследования, опубликованного в авторитетном международном журнале The New England Journal of Medicine.

Немецкие ученые выяснили, что вид женской груди улучшает здоровье и продлевает жизнь на 4-5 лет! А 10 минут наблюдения за красивой грудью женщины равноценны 30-минутной зарядке.

К сожалению, настолько благотворно женская грудь действует только на мужчин, заявил доктор Карен Везерби из Германии.

Везерби в течение 5 лет проводил исследование с участием 200 мужчинам. Оказалось, что представители сильного пола, которые ежедневно наслаждались видом женских форм, гораздо реже страдали от гипертонии и сердечно-сосудистых заболеваний, чем те, кто не созерцал грудь женщины.

Было также установлено, что наиболее полезно - наблюдать грудь в разных ракурсах.

http://www.newsland....tail/id/689951/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, народ. Любую тему на сиськи переведет... ;)

Тут даже топлес не было, все в рамках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім наявності велосипеда, я до бордівської велотусовки та й до велобратства не маю жодного відношення, свідченням чого є активне пожирання мною м'яса та відпочинок на природі далеко за межами Луцька практично кожного Велодня.

Але добре знаю, що поміж луцьких велолюбительниць є багато таких, чиї фігури викликають захоплення і на байку, і без оного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, народ. Любую тему на сиськи переведет... ;)

Тут даже топлес не было, все в рамках

Ось вона істина

928476_chelovek-poletel-k-lune-otkryil-atomnuyu-energiyu-pobedil-stolko-boleznej.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...