Перейти до змісту

Свято Наближається.... 1 000 000 повідомлень.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

казав жеш, что надо было спецом этот пост как то выделить оригинально, потом можно бы было перечитывать ветку, через пару лет, и с улыбкой вспоминать, :) а так... банально.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казав жеш, что надо было спецом этот пост как то выделить оригинально, потом можно бы было перечитывать ветку, через пару лет, и с улыбкой вспоминать, :) а так... банально.. :)

Не "казав жеш", а "говорил же". Геть суржик !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

казав жеш, что надо было спецом этот пост как то выделить оригинально, потом можно бы было перечитывать ветку, через пару лет, и с улыбкой вспоминать, :) а так... банально.. :)

Між іншим, кнопочка "Ізмєніть" в мене активна. ;) Добавив в нульове і перше повідомлення ЗІ - спеціально для Гетто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження. що перед мільйонним постом форум завмер, а зараз продовжує жити своїм життям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть предложение эту тему зачинити,дабы она осталась там,где началась. А не скатилась в бездну флейма.

А вот уже во флейме начнём обсуждать меню,которое будет накрывать на поляне Сирожа флудер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте, закрийте, а то скоро почнуть під під'їздом перестрівати за мільйонний пост )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте, закрийте, а то скоро почнуть під під'їздом перестрівати за мільйонний пост )))

Ну так)))

0_5e929_2be7d63c_XL.jpg

Що ти і зробив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ти і зробив)))

А шо я зробив? Всього навсього відправив 6 наперед заготовлених повідомлень в момент коли ф5 на головній показав 999998. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ти і зробив)))
Всього навсього відправив 6 наперед заготовлених повідомлень
А я хіба щось не так сказала?)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сваріть сильно Dream'а. Він старався. Пройде кілька - днів про це всі забудуть. (Тим паче. що ніякої матеріальної винагороди за це адміністрація форуму не обіцяла. Я правильно зрозумів?) А людині - радість. :) Потім внукам буде розповідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сваріть сильно Dream'а. Він старався. Пройде кілька - днів про це всі забудуть. (Тим паче. що ніякої матеріальної винагороди за це адміністрація форуму не обіцяла. Я правильно зрозумів?) А людині - радість. :) Потім внукам буде розповідати.

...один я красівий, в розовом лімузінє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо я зробив? Всього навсього відправив 6 наперед заготовлених повідомлень в момент коли ф5 на головній показав 999998. ))

Така ідея і мені приходила в голову, але я полінилась :D

І добре, що то Dream, і слава в нього заслужена, судячи по сенксах, якщо не помиляюсь - лідер.

Нє, таки з тебе пляшка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ідея і мені приходила в голову, але я полінилась :D

заготовив відповіді, поносИв малого "стовпчиком", поклав в кріселко, нажав на головній ф5, опа! "999998", "отправить" 6 разів. profit!

Просто трошки "повезло". )

судячи по сенксах, якщо не помиляюсь - лідер.
чим більше даєш, тим більше отримуєш ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по сему, як автор теми Вітаю "Автора Мільйонного Посту на board.lutsk.ua" І торжественно закриваю тему. Щоб не скотилася у флуд.

Ну що ж. Наступна знакова подія серед любителів попостити (себто набити постів) це планка у 1 500 000.

А не за горами Новий рік із підбиттям підсумків року по кількості "Поддержалов", "Плюсиків" та, традиційно вибір "Людина Року" на Борді.

Усіх причетних вітаю ще раз. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...