Перейти до змісту

Здайте "точку" смачних кавунів в Луцьку"


Slavco

Рекомендовані повідомлення

Діліться враженнями і досвідом по придбанню гарних цукрових кавунів в Луцьку. Де, в кого, ринки, магазини?

І навпаки, куди не варто звертатись за купівлею цієї ягоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене вдома ростуть кавуни. Вони, правда, не такі стиглі і солодкі, але свої, власні ;) Ну це я так, трішки відійшла від теми - просто похвалитись захотілось... :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вдома це круто :) але кавунів на жаль у нас нема солодких, всі вони якісь "мутні" в плані звідки привезені, раджу їсти їх не вигризаючи до самої шкірки бо чим ближче до неї тим більше накопичення хімікатів.

А так купляв в там-тамі, то пощастило нормальний попався, а купував в НАШ то взагалі два попались не дуже, один взагалі викинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завозы разные. Беру в основном в Салюте на Грушевского, т.к. ближе к дому. Раз попался немного недоспелый, через неделю взял там же, уже был сладкий и сочный, кожура в полсантиметра. Сегодня зашёл, то лежат в основном мелкие и со светлой кожицей. Лотерея :)

А если брать на рынках, то смотреть на срезаные части арбуза, что лежат поверх остальных. По ним более менее видно, какой завоз пришёл. Сладость, правда, не определить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купую на північному ринку. Кавуни вибирати не вмію. Просто кажу продавцю, який я хочу і щоб вирізали "пірамідку" зверху ягоди. Попереджую, що куплю тільки за умови, якщо сподобається. Все чесно та смачно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А понту з теми - кавуни ж постійно завозяться нові?..

Брав і на Кравчука з машини біля Слона, і на точці на повороті на Боратин, і на "Північному" справа від входу від Глобуса - всюди попадались кльові. А мій батько навпаки - що не купить, то якесь недостигше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в "Сільпо" жовтий кавун , дуже сподобався , надзвичайно солодкий .

І в яку ціну таке задоволення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в "Сільпо" жовтий кавун , дуже сподобався , надзвичайно солодкий .

І в яку ціну таке задоволення?

Приблизно 4.00 грн\кг. , точно не пам'ятаю . Кавун мені заважив десь 21 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі кавунів 2 картинки попалися недавно на очі, сподіваюсь не оффтоп )

п.с. брав з машини біля Слона тиждень тому - зовсім не солодкий попався. якщо купуєте половинку - пробуйте не з середини мякоть, а ближче до краю

703633555.jpg

719000082.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в "Сільпо" жовтий кавун , дуже сподобався , надзвичайно солодкий .

Півгодини назад заїхав спеціально в Сільпо. Жовтий кавун - 3,99 грн./кг. За смак по п'ятибальній шкалі поставив би "5-". За свіжість - "4". Без кісточок.

P.S. Додатково захопив акційних "киш-мишу" (14,44 грн./кг) та улюбленого сиру Maasdam (Голландія, 59,94 грн./кг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А понту з теми - кавуни ж постійно завозяться нові?..

а ти кажеш непотрібна тема, бач скільки цікавого:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я беру на автомобілі біля дитячого майданчика близ Сільпо (Кравчука) по 3 грн\кіло, завжди траплялись солодкі і не биті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене вдома ростуть кавуни. Вони, правда, не такі стиглі і солодкі, але свої, власні ;) Ну це я так, трішки відійшла від теми - просто похвалитись захотілось... :0151:

у мене теж свої кавуни є )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А понту з теми - кавуни ж постійно завозяться нові?..

а ти кажеш непотрібна тема, бач скільки цікавого :)

тоді її тре перейменувати на, наприклад, "Кавуни. Як з ними боротися?" і лишити тільки 10-те повідомлення :) Для мене з нього було новинкою, що звук має бути глухий, а не дзвінкий - тепер я знаю точку де точно є 3 8-кілограмові кавуни, які підпадають під вище описані ознаки. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо купуєте половинку - пробуйте не з середини мякоть, а ближче до краю

Ніколи не купую половинок і не надрізую, враховуючи умови продажу і ножі якими їх розрізають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...