Перейти до змісту

Персональна галерея MADKOT


madkot

Рекомендовані повідомлення


П.П.П.С. Женя, спитай в Кості де таку маску можна купити і подаруй мені на день народження чи на 8 березня :)

Яку маску? Я не буду переривати фото річної давності !

Дай посилання на пост і все!

 

P.S. Ем.. боюся запитати, а для чого тобі маска? Хочеш затіяти рольові ігри? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

 

П.П.П.С. Женя, спитай в Кості де таку маску можна купити і подаруй мені на день народження чи на 8 березня :)

Яку маску? Я не буду переривати фото річної давності !

Дай посилання на пост і все!

 

P.S. Ем.. боюся запитати, а для чого тобі маска? Хочеш затіяти рольові ігри? ;)

 

 

 А  якби я написала - знайди маску тоді щось затіємо, то питань "яку?" "де?" (читай "дай посилання") і "не буду" не виникло б.  Ех, чоловіки... Розлінилися, все зроби та подай готове :)

 

P.S. Так, хочу погратися!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти цитувала пост же літньої давності- вже осені кінець.

І я не лінивий, а наразі трошки більше зайнятий, ніж зазвичай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OlgaAlterEgo

маску легко можна замовити на аліекспресі  або у мене на складі реквізитів ;)

дякую за оціну моєї скромної творчості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

P.S. Так, хочу погратися!)

А чоловік знає? ;)

 

 

а що треба його запитувати перед тим, як йти на ігри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


а що треба його запитувати перед тим, як йти на ігри?

дивне запитання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

а що треба його запитувати перед тим, як йти на ігри?

дивне запитання.

 

нічого дивного - мова ж йде про ігри, а не про незрозуміло що. та й люди не є власністю своїх чоловіків та жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


нічого дивного - мова ж йде про ігри

ігри рольові, якщо ти не зрозумів.

 


та й люди не є власністю своїх чоловіків та жінок.

мдя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ігри рольові, якщо ти не зрозумів.

 

я зрозумів. і що тут такого страшного?

ми кожен день граємо у рольові ігри протягом дня, просто це не так називається: робота, дім, хоббі, 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


ми кожен день граємо у рольові ігри протягом дня, просто це не так називається: робота, дім, хоббі,

Все проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

P.S. Так, хочу погратися!)

А чоловік знає? ;)

Ні, не знає - це сюрприз!  :D

 

А Костя молодець, оце відповідь! Таку відповідь завжди чекає жінка ("будь готов - всегда готов!")  :wub:

Шкода, що я зовсім не фотогенічна...

А фото класні особливо та дівчина в воді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер можна і сюди закинути

 

Одне з небагатьох твоїх фото - вартих уваги. Все інше, за рідким винятком, мотлох. Сам додумався, чи десь підгледів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

 

Собі я хотіла б фото, яке перше у тому пості  (кольорове - там де пара), воно ПРЕКРАСНЕ! Таке справжне, емоційне...

Фото в стилі "ню" я собі не можу дозволити, це як мінімум не солідно :)  що подумають про мене клієнти?))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Фото в стилі "ню" я собі не можу дозволити, це як мінімум не солідно

да?


що подумають про мене клієнти?)))

Збираєшся їм показувати і думки питатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Фото в стилі "ню" я собі не можу дозволити, це як мінімум не солідно

да?

 

 

що подумають про мене клієнти?)))

Збираєшся їм показувати і думки питатися?

 

 

Я дуже рада , Женя, що ти вважаеш мене вартою бути моделлю в стилі "ню" ( а ти критик ще той!), то ж сприйму за комплімент. Дякую, мені дійсно приємно! 

 

P.S. Знайди (мій супер зайнятий Женя) маску до березня! А то піду до Кості на склад!  :g12:

P.P.S. Костя, координати складу з реквізитом можна зразу закинути мені в приватне листування)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А то піду до Кості на склад! :g12:

Сходи :) Буде корисним. Впевнений, там багато реквізиту. Не тільки маски.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ольга, фотогенічність то є притягнутий за вуха термін. Всі люди гарні, просто не всі у це вірять і не всі фотографи вміють фотографувати будьяких людей. Впевнений що у Вас все добре, просто ще не знайшовся свій фотограф, або я ;)

А склад - зараз склад на околицях Києва.хоча час від часу він буває і у Луцьку

тепер можна і сюди закинути

Одне з небагатьох твоїх фото - вартих уваги. Все інше, за рідким винятком, мотлох. Сам додумався, чи десь підгледів?

Що за манера спілкуватись і оцінювати роботи?

А ви шановний хто взагалі? Фотограф, критик чи просто поціновувач мистецтва?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі люди гарні,

точно?
Точно, Женя точно.поввр мені. Просто стандарти краси та оцінювання у кожного свої. Подивись учасниць конкурсу міс світу - там деякими міс можна дітей лякати. Але головне не це. Часто в силу незнання люди вдягаються, красяться, роблять зачіски і макіяж так що лише гірше стає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі люди гарні,

точно?
Точно, Женя точно.поввр мені. Просто стандарти краси та оцінювання у кожного свої. Подивись учасниць конкурсу міс світу - там деякими міс можна дітей лякати. Але головне не це. Часто в силу незнання люди вдягаються, красяться, роблять зачіски і макіяж так що лише гірше стає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно

Я не буду з тобою сперечатися.

ти вважаєш, що ти розбираєшся у цьому краще - хай так і залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотогенічність - очевидно більшість просто не знають суті терміну

 

Термін «фотогенічність» був запропонований ідеологом французьких «лівих» кінематографістів, які входили до групи «Авангард», Луї Деллюка. Він вказував, що є підстави ділити людей на дві категорії: фотогенічних, т. Е. «Виграють» на фотознімку в порівнянні з натурою, і нефотогенічна, «які втрачають» при фотографуванні. Він стверджував, що актор повинен володіти характерною маскою і виразною забарвленням особи, вважаючи найбільш фотогенічними смагляві обличчя, так як вони мають властивість виходити на знімку краще, ніж вони є насправді.
Видатний радянський кінорежисер Всеволод Пудовкін стверджував, що при виборі особи для зйомки потрібно виходити з єдиного критерію — виразності, обумовленої ясністю і визначеністю рис обличчя. Ця покращена в порівнянні з теорією Деллюка теорією фотогенічність все ж носить чисто формальний характер, оскільки вона вбачає характеристику людини насамперед у його зовнішніх рисах.
Безумовно, є люди, виразність яких визначають ясні риси обличчя, пропорційність елементів. Таких людей легко портретировать. Але є люди, що не володіють цими властивостями, але зовнішність яких виразна й емоційна, і хоча вони не належать до категорії фотогенічних, цих людей можна вдало портретировать. Історія портрета дає нам численні тому підтвердження. Так, зображене Ван-Дейком потворне, майже потворне обличчя Тимофія повно внутрішньої краси, благородства і принади і впливає на глядача так, що він сприймає його не по зовнішніх формах, а по глибині думки, доброті та людяності, переданим в портреті. Тлумачення фотогенічність натури суто суб’єктивно, так як єдиним критерієм фотогенічність є смак однієї людини. Іноді за нефотогенічна моделі приймають своє неприхильність до неї. Портретист не має права братися за зображення людини, образ якого він не осмислив. 
1. Асиметричність. У всіх людей особа в тій чи іншій мірі асиметрично. Але у деяких це явище вирожено дуже сильно. Ця проблема часто вирішується вибором правильного ракурсу.
2. Динамічна міміка. У деяких людей міміка настільки динамічна, що на «стоп кадрах» вони виглядають смішно. Такі люди постійно здійснюють ледь помітні руху бровами, очима, носом, ротом і д т. Д. Напевно з досвідом позування дане явище мінімізується або проходить.
3. Психологічний комплекс. Ну тут все і так зрозуміло.

 

і ось це дуже раджу почитати 

ФОТОГЕНИЧНОСТЬ

 

Очень, очень часто мне приходится сталкиваться с тем, что говорят и пишут девушки про себя: "я не фотогенична".

Уверяю. 

В большинстве случаев это не правда. Вы делаете выводы не по всем доводам.

Пример из жизни.

Это то же самое, что судить о незнакомом крае/городе по случайным снимкам. Насколько удачные это снимки и конкретизируют ли они данное место? Ведь бывает, что встречаем "родные" снимки, на которых запечатлено то, что помнит наш разум... А бывает, что увиденное на снимках и уже потом в реальности совсем не соответствует действительности.

Открою такой момент. Фотогеничность - это в какой то мере навязанный на наш разум образ. С другой стороны это стереотип, который можно легко корректировать!

Посмотрим, что же говорят про фотогеничность разные фотографы:

Впервые понятие "
фотогеничность
" было предложено французом Луи Деллюком, по определению которого фотогеничность - это свойство людей выигрывать на фотографии по сравнению с их внешним видом в реальной жизни, а нефотогеничность - это свойство человека проигрывать во время фотосъёмки. А вообще термин фотогеничность произошел от двух английских слов - "
фото
" и "
ген
" - т.е. предполагает наличие красивых, примечательных, обращающих на себя внимание внешних данных человека на фото или в кино.

В понимании профессиональных фотографов, люди, обладающие фотогеничностью, в жизни не обязательно должны быть красивыми. Фотогеничность скорее зависит от выразительности и резкости черт лица, чем от внешней или внутренней красоты женщины или мужчины. Странно, но фотографами доказано: чем резче очертания лица человека, чем сильнее выдаются у человека вперёд скулы или другие неровности овала лица, тем он фотогеничнее!

Еще процитирую Микулина:

"Фотогеничностью называли наличие внешних данных, благоприятных для воспроизведения на фотоснимке; сейчас, с развитием съемочной техники, это представление утратило свое значение. Любой человек может хорошо (то есть похоже) выйти на снимке при внимательном отношении фотографа к своей работе и при надлежащей его квалификации."

Таким образом, чтобы ваши снимки были удачными, важны три главных составляющих
   1. Вы сами (ваши природные данные, ваш "ген").
   2. Фотограф (имеем в виду не только фотографа, но и фототехнику, ее технич.характеристики, оптическое расстояние, на котором проводится съемка, использование/неиспользование вспышки, точка съемки и т.д.)
   3. Умение подать себя (общими словами - артистизм).

Т.е. Фотогеничность = 1/3 Вас, 1/3 Фотографа и 1/3 Вашей сработанности!

Что из этого важнее? Не могу выделить, ибо все три составляющих очень важны здесь. Все важно, потому условно считайте, что фотогеничность ваша (хороший кадр) - это комбинация ваших данных, умения и опыта фотографа и самого тонкого момента - эмоциональной актерской составляющей! 

Добавлю еще про третий пункт подробнее словами разных фотографов. 

Фотогеничность, это не только отсутствие прыщей, ровная кожа и симметричное тело и лицо, но небольшое актерское мастерство. Другими словами, снимок фотогеничного человека - всегда "живой" и "говорящий".

Фотогеничность - это умение человека сыграть ту или иную эмоцию перед камерой, как актеры. Именно поэтому нам нравятся все актеры в фильмах - потому что они умеют контролировать свои эмоции.

Если вас текущие фотоснимки не радуют, то подумайте, какими параметрами и как вы можете оперировать...

Пройдемся по основным пунктам, что можно поменять:
   1. Природную внешность человека поменять нельзя (пластические операции не в счет). При этом легко (относительно) меняется прическа, цвет волос, образ (одежда, подчеркивающая все, что требуется, расставляющая акценты...) и т.д. 
   2. Фотографа менять можно сколько угодно! (а как вы выбираете фотографа?) Я встречал девушек, которые работали поочередно с разным фотографами, т.к. у каждого из них был свой подход, свое видение, свой опыт и особенности работы. Что в итоге? Девушка выбрала то, что ей требуется!
   3. Этот пункт требует бОльшего артистизма, раскрепощенности и сплоченности фотографа и модели (психологическая, эмоциональная, актерская составляющая). 

Еще мне кажется, всегда фотогеничны люди, которые ведут и держат себя естественно, без натянутых лиц, напряженных поз и т.д.
Поэтому любой незакомплексованный интересный человек априори фотогеничен. А те, кто при виде объектива начинает принужденно неискренне улыбаться, - тому надо еще поработать над собой...


Вы считаете себя нефотогеничной, но вам нравятся ваши снимки, сделанные случайно (без позирования)? Значит вы все-таки фотогеничны! Просто неправильно ведете перед камерой!

Посмотрите, я нашел фильм How To Look Great in Photographs (очень забавный!) про то, как одну и ту же девушку можно по-разному сфотографировать. Фильм на английском, но там все понятно и очевидно :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А склад - зараз склад на околицях Києва.хоча час від часу він буває і у Луцьку

 

Аха-ха! Так я зараз в Києві буваю частіше як у Луцьку!

 

А на рахунок фотогенічності, то я з Вами згідна, десь поводжусь не правильно я, а десь присутня не професійність фотографа... Просто коли дивлсь на такі знімки, то не бачу на них себе, бо я не такою себе бачу в дзеркалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...