Перейти до змісту

Менеджер по продажам авто


Лариса_0

Рекомендовані повідомлення

drap, без їжі не приживеш, без цигарок можеш. Я ж живу. Не курю. Те ж саме стосується і пива і т.д.

Я це навів із точки зору, ЩО можна аргументувати роботодавцю. За цигарки і пиво він тобі скаже - "Ваші проблеми".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Лариса_0, це форум, якщо ви досі не помітили, і люди тут спілкуються.

А тепер обгоговоримо ЗП.

ок. Ви платити ВІД 2000 грн так? Так. А ДО? - Невідомомо. Як правильно озвучили в середньому 2500 грн ну 3000 потолок.

А тепер рахуємо:

Квартплата (в місяць) - 700+ грн (Якщо квартиру знімають, то всі 1500(!) )

Їжа в місяць (на сім'ю нехай молоду сім'ю 2 чоловіки) - від 1200 грн (Ой чи вкладешся...)

Мобільні телефони, інтернет (сумніваюся, що Ваша фірма це оплачує, правда ж ?) - 200 грн.

Купити щось вдягнутися (Ви ж вимагаєте корпоративних стандартів, охайності так? А це коштує грошей - і чималих ) Опустимо взуття, а брюки / сорочки / краватки - 1000 грн.

Щось відкласти ж нада (правда? ) - хоча б зо 500 грн / місяць

мінімум - 3600. (а ви платите 2500) Де взяти ще 1100 грн?

Якщо взяти, зйомну квартиру - то ще +800 = 4400

Якщо сім'я і ще друга половинка отримує стільки ж. То це ще куди не йшло.

А мало не забув Проїзд. 24 дні по (мінімум) - 4 грн.день = майже 100 грн (96) і це помножимо на 2-х = 200 грн. ітого 4600.

Тобто, якщо сім'я має доходу в місяць 2 рази по 2500 грн - то їй грошей впритик! (умовно відкладають 500 грн)

А тепер додамо дітей (школа, садочок, продукти для дітей) - Скільки потрібно?

А тепер візьмемо самого - на їжу 800-1000 + зйомна хата + проїзд + телефон - що лишається?

по-перше, одяг надає підприємство в нас є форма яку носять всі працівники,

по-друге, в мене є декілька знайомих які отримують з/п до 2000 грн. з дитиною і якось живуть.

Так в нас заробітня плата не 10 000 грн. але ми й живемо не в Києві...для нашого міста заробітна плата від 2000 грн. це нормально...і від це не означає що 3000 грн. потолок...якщо працівник буде добре працювати то й з/п буде високою...все залежить від нього...але коли приходять без досвіду роботи...без знань (якщо не знають як відняти ПДВ це вже страшно)...без бажання чомусь вчитись...тому не треба так різко критикувати...наші люди не хочуть працювати...і це є правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше, одяг надає підприємство в нас є форма яку носять всі працівники,
+ вам. Але чи Ви гроші за це берете? Якщо ні - то 2 плюса.
по-друге, в мене є декілька знайомих які отримують з/п до 2000 грн. з дитиною і якось живуть.

ключове слово "якось", згодні?

Так в нас заробітня плата не 10 000 грн. але ми й живемо не в Києві...для нашого міста заробітна плата від 2000 грн. це нормально...і від це не означає що 3000 грн.

наші Луцькі Зп є такі, як і в Києві.І навпаки - ВСЕ залежить від роботодавця.

..якщо працівник буде добре працювати то й з/п буде високою...все залежить від нього...але коли приходять без досвіду роботи...без знань (якщо не знають як відняти ПДВ це вже страшно)...без бажання чомусь вчитись...тому не треба так різко критикувати...наші люди не хочуть працювати...і це є правда...

Слово "мотивація" Вам про щось говорить? Якщо так - тоді людей потрібно мотивувати, а не зомбувати (типу корпоративний дух.... духом ситий не будеш). Що значить "добре працювати"? Якщо немає людей в салоні - ну не прриходять вони за автомобілями! То що робити? Заганяти їх ломом? Що залежить? 99% "покупців" - глядачі. Музей.

Без досвіду роботи і без бажанняпрацювати - різні речі. Я писав. Мене в свій час взяли на роботу "зе блиск в очах", за бажання працювати. А відмовили людині із досвідом!

Без знань? - Ви народилися кадровикм? Чи Ви ним стлаи? Навчіть, якщо вже безвихідний результат - то для цього випробувальний термін - побачили, що не піддається навчанню - зробили висновки.

ПДВ - окрема тема, і справа тут не в математиці.

наші люди не хочуть працювати.

за такі гроші - не хочуть

і це є правда..

я б так сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А форму не надо выкупать? Как в некоторых организациях?

И жить как нибудь :) - это извините. Бомжи тоже как-то живут, но мы же так не хотим!

Подведём итог этому балагану!

На такую зарплату и работу /перспектив никаких - разве что станешь Главным Продавцом - пока не закроется салон/ пойдёт только студент, но он не подходит под эти критерии. А 90% форумчан - до 25 лет :)

Вывод: Вы не там ищите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге, в мене є декілька знайомих які отримують з/п до 2000 грн. з дитиною і якось живуть.

Тобто для вас то нормальна життєва позиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге, в мене є декілька знайомих які отримують з/п до 2000 грн. з дитиною і якось живуть.

Тобто для вас то нормальна життєва позиція?

ні це зовсім не нормально...я не розумію чому вони ще там працюють за таку з/п...але просто не треба літати в небі...треба реально дивитись на речі...якщо до чогось йти...добиватись...то все буде...а не жити і чекати поки все з неба впаде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-друге, в мене є декілька знайомих які отримують з/п до 2000 грн. з дитиною і якось живуть.

Тобто для вас то нормальна життєва позиція?

ні це зовсім не нормально...я не розумію чому вони ще там працюють за таку з/п...але просто не треба літати в небі...треба реально дивитись на речі...якщо до чогось йти...добиватись...то все буде...а не жити і чекати поки все з неба впаде...

Підтримую таку життєву позицію. Якщо потрібні гроші, немає куди діватися, тоді ще не так заспіваєш.

Можливо сидіти 1 рік, 5 років в дома і чекати з/п в розмірі від 5000 грн., але за цей час можливо використати свій час раціонально, до кращих часів, та заробляти гроші.

Негативне моє ставлення щодо вакансії лише в тому, що є "від" але немає приблизно "до"... скажіть людям який нарешті буде "%"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, уже явно прослеживается тот факт, что ТСа ни в чём переубедить, и ничего доказать не реально.Одна лишь словесная ( в данном случае) эпистолярная перепалка.Вот интересно, если претендент реально придёт на собеседование, ему так же рьяно будут доказывать именно свою правоту, и в то же время неправоту оппонента?

Может кто пойдёт, со скрытой камерой ? побеседует... :D

Підтримую таку життєву позицію. Якщо потрібні гроші, немає куди діватися, тоді ще не так заспіваєш.

И к чему это было сказано? Обязательные условия для приёма на роботу читал?

вища освіта - наявність водійських прав - досвід роботи в торгівлі

уже точно часть форумчан пролетает мимо

а вот єто

- приємна зовнішність - ініціативність, комунікабельність,

воще ни в какие ворота не лезет.

Для кого то "приятная внешность" это не лицо Алена Делона, и не мускулы кого там не знаю, женщинам виднее..

Инициативность, как известно, наказуема.А если ещё руководитель (ница) с немерными амбициями, и без особой мудрости - то вообще смерть подчинённому. :0159:

Коммуникабельность- можно трёма словами очаровать покупателя, и продать ему феррари, начиная с кручка для рыболовли и памперсов.

А можно и напоносить текста столько, что покупатель в ужасе будет биться в истерике...

Короче, есть о чём подумать.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня не покидает давно ощущение того, что ТС вобще не имеет никакого непосредственного отношения ни к фирме,ни к собеседованиям,ни к трудоустройству

Задача ТС опубликовать вакансии по различным СМИ,в том числе и инетовским. И тут ВНЕЗАПНО она (или он) попали на Борду. Не ждали, что это интернет, а не расклейки по городу. такова селяви,

хочу ошибаться.но...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, пробач, але ти до цієї теми - ну ніяким боком. Аргументую:

1) Ти не водій. Це обов'язкова умова. (Чи я помиляюся, бо наявність водійських прав, то ще не ознака водія!)

2) Ти не менеджер. Бо якби був менеджером - то говорив би стільки ж само, але більше по темі і вмів би загрузити в 2-3 слова. Це не твоє, пробач.

3) Ти бібліотекар. І цим все сказано.

До Топікстартера. Перегляньте можливу мінімальну ЗП. Озвучте реальні цифри, на які людина, що до Вас прийде, може розраховувати.

Умови озвучте. Бо окрім вимог ви нічого не озвучили. Ви вимагаєте, і нічого окрім сумнівної ЗП в замін не даєте. Потрібні мінімальні гарантії.

- ні слова про соц. пакет.

- ні слова про умови праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні люди... я б зараз на 2000 пішов без роздумів.

особисто тобi Дiма за таку зарплату тiльки на пивоварню йти працювати треба :), в iнших випадках буде так як у тому анекдотi :

-Мама ! Мама ! По телевизору сказали что пиво сильно подорожает ! Папа теперь будет меньше пить ?

- Нет сынок, теперь мы с тобой будем меньше есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і на пивоварню на 2000 пішов би тим більше!

Ось тобі робота - іди?

Багато слів...

...з гумором проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тобі робота - іди?

не підхожу - нема ВО і приємної зовнішності :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тобі робота - іди?

не підхожу - нема ВО і приємної зовнішності :(

Вот так всегда в жизни, кто рвётся в "бой" - тот не подходит, а кто подходит по всем прараметрам тому такие работы не нужны. Ну как говорят "я себя не на помойке нашёл" :) ну или из украинского фольклора " Не для тебе мати квіточку ростила! "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальна пропозиція роботи! Хто шукає роботу інфрмації вистачить.

Шкода посилання з Автоальянс-Захід, ТзОВ на якесь воркЮа.

Та й не дуже, що міцубісі якось останнім часом у меншому фаворі як 3-5років тому..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в нас заробітня плата не 10 000 грн. але ми й живемо не в Києві...для нашого міста заробітна плата від 2000 грн. це нормально...і від це не означає що 3000 грн. потолок..

Так і людина яку Ви берете на роботу не буде швабрами торгувати на базарі по 10 грн. Я б ще зрозумів таку з/п якби до неї довався відсоток від обсягу продажу з 5%, тоді було б цілком пристойно і мотивація для працівника була б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher, маржа з 1-го авто не дуже велика. Але, якщо авто вартує 100 000 грн, то 1% від суми - то цікаво. Але якщо 3% від суми маржі (ну до 5 000), тоді 150 грн - ні в тин ні в ворота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drap, без їжі не приживеш, без цигарок можеш. Я ж живу. Не курю. Те ж саме стосується і пива і т.д.

Ніправда! Без пива ти не можиш ))))

По суті ти Женя правий, але на сьогоднішній день рідко друзі/колеги за тебе переживають, а ти хочеш щоб за тебе ще начальство думало?

Я взагалі не розумію чому ви налетіли на роботодавця - є посада, дають гроші, а скільки - це вже питання друге. Нікого ж силою туди не тянуть! Та 2000+ це ще гарні гроші як на сьогоднішній день.

А продавець продавцю рознь. Мені набагато приємніше в нас на зупинці купити продукти, а ніж наприклад в там-тамі. "Добрий день, карта є, пакет потрібен, ваша здача, до побачення" і все це голосом злого, абіженного чєловєка в якого я наче позичив гроші і не віддаю. А на зупинку до нас прийшов, старші жіночки, віку приблизно моєї мами, завжди веселі та усміхненні, бистро обслуговують... Да шо там, таких прикладів навести можна тисячі.

Ну і "Гога, он же Гоша, он же Юрий, он же Гора, он же Жора сказав: Не всем же быть начальниками и директорами. Я работаю там, где я работаю, не потому, что не могу большего, а потому что не хочу другого. Мне нравится то, что я делаю.

Від себе добавлю. Не всім бути деректорами автосалонів з зп в 10000+ грн, комусь і авто продавати треба ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже біля року заробляю менше 2000 грн./міс. і нормально себе почуваю :) Зате за цей час наробив багаж знань, з яким далі по життю не так страшно буде. За життя я всього місяць-два працював на дядю, але якщо менеджера турнуть у 40 років з роботи, то він може сподіватись хіба на вакансію охоронця, а я планую працювати аж до самої смерті, при чьому тим, що мені подобається. Так що людина, яка у 25 років піде на 2000, то у 35 вона змінить 10 контор і при бажанні буде мати 10000. Все інше - пусті балачки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже біля року заробляю менше 2000 грн./міс. і нормально себе почуваю :) Зате за цей час наробив багаж знань, з яким далі по життю не так страшно буде. За життя я всього місяць-два працював на дядю, але якщо менеджера турнуть у 40 років з роботи, то він може сподіватись хіба на вакансію охоронця, а я планую працювати аж до самої смерті, при чьому тим, що мені подобається. Так що людина, яка у 25 років піде на 2000, то у 35 вона змінить 10 контор і при бажанні буде мати 10000. Все інше - пусті балачки.

все правильно написав, крім цього - при бажанні буде мати 10000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно написав, крім цього - при бажанні буде мати 10000

Мій кум починав з 100 гривнями з луцької маленької фірми "Профреклама"(засновник) - зараз робить за 32"-MACом для 1+1 та інших . Рівень зарплатні я не питав. Кожен здатен на те, на що він здатен. У наступному році я планую заробляти біля 5000, ще через рік - більше 10000. Заздріть мовчки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій кум починав з 100 гривнями з луцької маленької фірми "Профреклама"(засновник) - зараз робить за 32"-MACом для 1+1 та інших . Рівень зарплатні я не питав. Кожен здатен на те, на що він здатен. У наступному році я планую заробляти біля 5000, ще через рік - більше 10000. Заздріть мовчки.

Я про те, що одного бажання мало, для росту зарплати і не завжди рівень оплати праці залежить від нас. Це не лінійний рух в якусь одну сторону. Моя сьогоднішня зарплата в три рази менша від тої, яку мав у кращі часи. Тому, погодитись сьогодні на низьку зарплату, не означає, що завтра вона виросте. Все остальне ти правильно описав. Заздрю завжди мовчки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...