Перейти до змісту

Топ-10 книжок, які найважче читати


Dream

Рекомендовані повідомлення

Я тут немного погуглил ту десятку. А вот ежели подумать: что означает

Починаючи з 2009 року двоє кураторів сайту The Millions, не шкодуючи сил і часу, досліджували читацькі ідіосинкразії – і ось нарешті їм вдалося скласти список найбільш непролазних книг в історії світової словесності.

Какими критериями они пользовались, выбирая ту десятку? Количество переизданий ? популярность в народе? Ёпт... по роду работы, мне доводится часто общаться с поэтами, писателями разного калибра и маститости, так я вам скажу, что у нас на Волыни издаётся столько маразматических, понятных только самому автору (и то, далеко не всегда) сочинений, особенно поэзии, что ту десятку можно собрать за пару месяцев.

Дай им бабла побольше для раскрутки в обществе, и тогда тот кто осилил какого нить популярного Ивана Задрыпайла, выходца из села Задрыпайливка, нынче всем известного поэта, тот и будет

це «10 літературних Еверестів, піднявшись на які, ви миттєво відчуєте свою інтелектуальну перевагу над середньостатистичним homo sapiens»;

имхо

И вообще, просто бесит то обстоятельство, когда набрасываются на какие нить раскрученные книги, и потом вкантактиках гордо указываются, что читали Паоло Коэльо или там Марию Матиос, и не важно, ч то может и половину пролистали, так нифига и не поняв ничего... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені найтяжче давався "Рубеж" Олді Г.Л. Може, через те, що його окрім Олді (Ладиженській та Громов) писали ще 3 чоловіка. Дяченки (Марина та Сергій) та Валентинов Андрій.

5 авторів - у кожного свій стиль та манера написання.. жесть. Ледь подолав, хоча роман цікавий.

Також тяжко давався "Чёрный Баламут" тих же Олді. 1-у частину трилогії так і не осилив.

Чого не можна сказати, про Кабирский Цикл , (також трилогія) який пішов, як діти в школу.

Усіма замусолену "Війну та мир" в школі взяв у руки - і поклав назад на поличку. :) переглянув, дійсно кумарили зноски із перекладом з французької.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Война и мир" - на ура, зимові канікули були. "Червоне і чорне", "Собор", "Обломов", Пелевин - нічого страшного, цікаво. А от що "не пішло" - так це Пауло Коельо, абсолютно весь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

баш, як завжди, в тєму:

michael_ul: В общем, ещё раз рекомендую. Мнений об этой книги бывает только два - лютая дичь или шедевр, но при этом все сходятся, что автор - мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені тяжко пішла Ліна Костенко "Записки укр. самашедшого", хоча поезія Ліни Василівни обожнюю і поважаю її саму як Особистість :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Війна і мир" однозначно на першому місці! І ці диво французькі абзаци, і хроніки світського життя, не знаю - не моє, мабуть, або не час!

Тоді, ще навчаючись в школі, в нас був вибір між "Війна і мир" і "Анна Кареніна".

"Кареніна" пішла якось значно легше.

Через якийсь час за "ВІйну і мир" пробував взятися ще раз, але знову ж марно...

Люблю Достоєвського, але теж з двох спроб не пішов мені його "Ідіот". В принципі, сторінок 100 посилив, але нитку задоволення так і не нащупав! :)

А от, приміром, "Сто років самотності" просто поглинули в себе. Читав з величезним задоволенням! Одна з улюблених книг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...