Перейти до змісту

Дяченки


Соломка

Рекомендовані повідомлення

Побігала по форуму, але так і не знайшла теми присвяченій творчості Марії та Сергія Дяченків. Гадаю, таке обговорення все таки має бути. :)

Коротенька справка:

Марина та Сергій Дяченки — подружжя та співавтори, письменники і сценаристи. Пишуть українською та російською мовами. Автори п'ятнадцяти романів та більш ніж шістдесяти повістей та оповідань. Лауреати багатьох літературних премій у галузі фантастики. На Всесвітніх і Всеєвропейських зборах фантастів «Єврокон—2005» у Глазго Марину і Сергія Дяченків визнано найкращими письменниками-фантастами Європи. Марина і Сергій говорять про себе, що пишуть в жанрі т. зв. «м-реалізму» («м», можливо, від слова магія. Вони не пояснюють значення цієї літери). Особливо цікавим є стилістика написання творів подружжя Дяченків. Характеристики персонажів романів письменників описані достатньо детально. Унікальністю їхніх описів є те, що вони створюються поступово та продумано. Кожна риса висвітлюється за допомогою додаткових сюжетних ліній, що потім зливаються в цілісний образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Я поки прочитала лише три їхні книги ("Ритуал", "Брамник" ти "Дика Енергія. Лана". Раджу почати таки з "Лани" - універсальна книга і дуже емоційна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прочитала книгу "Цифровик". Дуже актуальна, всім раджу. Наразі читаю "Пандем".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після "Vita Nostra" "Цифровий" здається ну геть невдалою частиною циклу. "Мігранта" ще не читала, а от першу книгу перечитувала не раз, і вам її раджу.

Metamorphosys_2011_Omnibus-197x300.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав "Скрут" та "Рубеж", в останньому вони були співавторами. Книга цікава, і водночас дуже тяжка (Ну я думаю, писало 5 чоловік, і в кожного свій стиль!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав колись. Непогано.

зараз, трішки, розчарувався...

Як на мене, краще стару класику жанру читати... от я зараз перечитую Стругацьких - Супер!

"Лану" можу подарувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дуже сподобались Ритуал, Пандем, Цифровий,Vita Nostra.

взагалі цікаво читати Дяченків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...