Перейти до змісту

Терміново Продам ноутбук Dell Inspiron N5110 (210-35881Blu)


Рекомендовані повідомлення

В користуванні був 3 місяці. Новий, покритий ще плівкою. Купувався за 6,500 а продаю за 4,700.

Діагональ екрана 15,5

Жосткий диск 500 Гб.

Обьем оперативної пам*яті (Мб) 3072

Bluetooth

Wi-Fi

Размеры (мм) 376 x 262 x 34 мм

Вес (кг) 2.7 кг

Комплект поставки Ноутбук Dell Inspiron N5110, батарея, адаптер питания, документація

post-18536-0-52008400-1344425370_thumb.j

post-18536-0-63554200-1344425384_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то якби нічьо що він зараз на розетці вартує 4550 в комплекті з акустикою....

продаючи в інтернеті треба хоч ціни по тому ж інтернету переглянути... або обгрунтувати свою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивилась скільки він вартує! за 4550 я теж можу продати. Просто шкода мені його. Він для мене як син

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто шкода мені його. Він для мене як син

Це не аргумент!

І взагалі банити треба таких новеньких які думають що тут лохі одні, то китайці продають за 1100грн а насправі коштують 300. То ноутбуки б/у дорогше нових. І доречі я новий дел з аналогічними характеристиками але дисплеєм 17 продав за 4200

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він не б/у , а новий. і не китайцем роблений. Повторююсь за ціну 4550 продати можна. І ніхто не думає,що тут лохі одні. Молодець, я за тебе дуже рада , що ти в нас такий щкдрий і продав за 4200. Купи собі медальку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні ... Дякую, вимушена відмовитись! Як би була замість "3" ";4"...була б інша мова!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи блондинка чи брюнетка)))))) принаймні це немає ніякого відношення до продажу ноута! я продаю тут його, а не себе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Ти блондинка???

Ахахахахах! :0016: Точно блондинка!

3.9. Заборонені коментарі, які не мають відношення до теми посту (оффтопік), повторення одних і тих самих питань або повідомлень (флуд),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивись не впісяйся зі сміху... Ось і не вгадав!!

перепрошую чито пані ВІРА чи це просто нік ВІРА(від релігійного походження). тут переважно сидять люди які розуміються в ціноутворенні тому прийміть до уваги зауваження і ваш "синочок" (ноутбук ) піде в гарні руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не лізли в цю тему стільки небайдужих, вона б за день два з"їхала на кілька сторінок вниз і ще за пару заглохла б з кінцями....

Хоче людина, нехай продає - навіть за 10 000.

Панове, де ваша толерантність?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

petyavaps, людині уже досить таки давно вказали на те що ціна завищена і навели пруфлінк. Людина це визнала і готова продати дешевше. Не розумію чого ви ще й досі слиною бризкаєте? Не подобається щось - ідемо далі і шукаємо те, що підійде.

мене от, наприклад, дуже харять умніки, які тупо пропонують ціну в два рази нижче реальної, бо "їм так захотілось", або "нема більше грошей". нема грошей - йди заробляй і досить тут уже нити про бариг і ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на борді є така кагорта людей, яка чомусь хоче щоб продавець продавав тут щось за безцін, або так, щоб ще продавець приплатив, щоб у нього забрали товар.

Є товар, є ціна, є нормальна торгівля, кого цікавить пише свою ціну, за яку він готовий взяти, і все. Показали продавцю що є дешевше, добре, продавець візьме до уваги, або буде стояти на своєму, це я думаю його право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

petyavaps,KarambaAramba, покидають нас на 20 днів за неповагу до співрозмовника. Оффтоп, флейм і т.д.

Ще є охочі?

тема почищена. Хто ще бажає висловитися не по темі? Я якраз в гуморі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010, Я вже достатньо натерпівся твоїх виходок.

Явний перехід на особистості і образи форумчан. Постійні рецидиви. набридло.

6 місяців БАН-у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...