Перейти до змісту

Молодіжний кредит, хто що чув?


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Кредит брали в Укргаз банку ( по-моєму всі кредити взяті на цей час лише в цьому банку), проблем з розміром доходів не було

Який у Вас дохід офіційний вийшов?

А держава не в програші по цій програмі, так як приблизно 40% від зарплати платиться в пенсійний фонд, за які потім і фінансують програму. НУ то моє ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

договір з між громадянином і банком під 16%. А держава тобі повертає 13 %. А через рік Азаров скаже що грошей немає і будеш сам тягнути виплату кредиту. от такий молодіжний кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будеш сам тягнути виплату кредиту. от такий молодіжний кредит.

Так я так думав весь період з 2000-по 2010, а потім зрозумів що якби взяв хоча б до 2008 то виплатив вже давно і забув би. І зараз дуже важко тягнути такий кредит, тим паче після виборів....

З кожним роком ситуація погіршується. Тому я кредит не брав, напряму з забудовником домовився, як наслідок втрати на порядок менші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це добре але є одне НО - кредит банк дасть тільки під заставу існуючого житла. І ще додайте оцінку вартості житла, 1% фонду (по програмі Доступне житло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Доступне житло» стає недоступним

28 Серпня 2012 p. 13:57

Міністерство юстиції зареєструвало зміни до «Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов». Документ, зокрема, припускає новий порядок визначення громадян в категорії тих, хто потребує.

Тепер, щоб скористатися компенсацією відсотків по іпотеці, потрібно відповідати критеріям статті 34 Житлового кодексу (проживати в антисанітарних приміщеннях, мати важкі хронічні захворювання, а також довгостроково проживати в орендованих квартирах) або мати житлову площу не більше 9 кв.м. на одного члена сім'ї або проживати в гуртожитку.

Документ припускає ще одне вимогу - для оформлення кредиту позичальникові доведеться надавати договори поруки з усіма дієздатними членами його сім'ї (не тільки з проживаючими в кредитній квартирі).

Важливим нововведенням також є встановлення 16% ставки по кредиту на весь термін його дії, а не на момент видачі кредиту, як було раніше.

Зміни зачіпають і бажаючих придбати в іпотеку індивідуальний будинок. Такі позичальники повинні пред'явити документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку та відповідну проектно-кошторисну документацію.

http://jkg-portal.com.ua/ua/publication/one/dostupne-zhitlo-staje-nedostupnim-29119

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так розібратись то банкам пофіг, у них і так гроші електронні, скільки хотів, стільки вбив в компютері, піди перевір чи справді у банка є стільки грошей.

А людям вроді дали надію, і обламали зразу, і чомусь ліміт на квадратний метр для Луцька 4700 вроді, а на справді коштує квадрат 6000-6500, і де тут правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешеві квартири банк може відібрати

Народний депутат Віктор Матчук застерігає тих, хто хоче скористатись дешевою іпотекою, ініційованою Президентом України. Адже видача пільгових кредитів на житло не прописана в жодному законі. Через це люди, які отримають дешеву іпотеку, згодом можуть постати перед вибором — або самостійно сплачувати повну відсоткову ставку, або опинитись перед загрозою, що банк відбере і продасть їхню квартиру.

Кошти на компенсацію відсотків за кредитами закладені тільки у бюджеті на цей рік, - пояснює Віктор Матчук, який, до речі, є членом Комітету Верховної ради з питань будівництва, містобудування, ЖКГ і регіональної політики. - Ну, можливо, ще наступного року щось виділять. А далі що? Влада зміниться, обставини зміняться, а жодних законодавчих підстав для компенсації відсотків не залишиться. Але українцям цього не пояснюють. Влада щаслива, що знайшла гроші на дешеву іпотеку на цей рік і перед виборами. Що буде далі — їм байдуже.

За словами нардепа, захистити людей можна через прийняття спеціальної державної програми, в якій слід прописати необхідність обов'язкового виділення в бюджеті кожного року конкретної суми коштів для завершення реалізації цієї програми. Крім того, держава повинна розробити уніфікований договір між власниками квартири, банком і забудовником.

- Це буде хоч якоюсь гарантією захисту для всіх власників дешевої іпотеки. Бо сьогодні в уряді спускають все на облдержадміністрації і кожен розуміє реалізацію ідеї про дешеву іпотеку по-своєму, — підкреслює народний депутат.

Довідка "РВ"

Попередньо затверджено чотири будинки на Рівненщині, які добудовуватимуть за держпрограмою "Доступне житло" — дві багатоповерхівки в Рівному та по одній у Костополі й Кузнецовську. Кредити на придбання в них житла здешевлять бюджетним коштом. Рівняни сплачуватимуть лише 3%, а 13% — їм компенсуватиме держава. Позику надаватимуть на 15 років. Нещодавно ОДА повідомила, що ще п'ять забудовників висловили готовність завершувати розпочаті будинки за державною програмою — у Рівному, Березному, Дубровиці, Дубні та Зорі Рівненського району. Вони вже готують необхідні документи для погодження в Мінрегіонбуді. Потенційним учасникам нової іпотечної програми в ОДА пропонують звертатися на гарячу телефонну лінію за номером 695-303 та повідомити, в якому населеному пункті вони готові купувати доступне житло в новобудовах.

http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=031839

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І тут цікаво написано про сир у мишеловці. З державою не варто грати у фінансові ігри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не вирішить проблему. В держави відсутні кошти на цю програму, просто перед виборами ... Якби хотіли дійсно допомогти молоді, то запропонували б декілька шляхів вирішення: 1. Кредит на житло 2. Самобуд - ділянки для будівництва (молодіжний масив, льготні ціни на матеріали ...) 3. Будівництво малосімейних квартир для тимчасового проживання. 4. 5.

Ви стверджуєте, що вони не мають, але ж самі не знаєте. Хоча я не заперечую, що вони мають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

votyakova: anufriev: что за бизнес-план?

anufriev: взять квартиру в кредит, сдавать ее, чтобы оплатить кредит, самой жить на автовокзале

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут тема трохи вже не про політику. Буду відстрілювти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Проект "Доступное жилье" закрывают

Национальный проект «Доступное жилье» решили закрыть, миллионы бюджетных денег потрачены зря, сообщают "Комментарии".

В ближайшее время руководство Госагентства по инвестициям и управлению национальными проектами объявит об окончании работ по Нацпроекту «Доступное жилье». Проект закрывают. Об этом «Комментариям» рассказал директор департамента национальных и инвестиционных проектов агентства Юрий Гусев.

«Разработано предварительное технико-экономическое обоснование, которым предусмотрено, что проект будет реализовываться за счет инвестиционных средств. Проведены переговоры на межведомственном уровне с Министерством регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства, по результатам которых решено, что в связи с реализацией социальных инициатив Президента этот проект будет администрироваться в рамках государственной целевой программы «Доступное жилье», а сам национальный проект прекращает свое существование, и в ближайшее время будет принято соответствующее решение правительства», – сказал он «Комментариям».

К слову, предварительное ТЕО, о котором упомянул Гусев, стоило бюджету в 2011-м 2,6 млн. грн. Стоит к этому прибавить еще и оплату за выводы, касающиеся ТЭО и бизнес-плана проекта, которые должна была сделать одна из компаний так называемой «Большой четверки»: PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst&Young либо КPMG. О стоимости их услуг можно только догадываться. Но более любопытна сама история эволюции проекта «Доступное жилье».

Впервые эта идея была представлена общественности в августе 2010 года. Предполагалось, что по всей стране вырастут так называемые «Президентские кварталы», состоящие из 16-ти типовых девятиэтажных монолитных домов на 70 квартир каждый. Жилплощадь предназначалась для молодых семей, военнослужащих, и крымскотатарского населения – правда, площадь квартиры не должна была превышать 38 кв. м. Стоимость же квадратного метра заявлялась на уровне 4 тыс. грн. Считалось, что таких цен можно достичь благодаря новым технологиям, ликвидации коррупционной составляющей и внедрению модели государственно-частного партнерства. Кроме того, строителям было обещано бесплатное выделение участков со стороны местных органов власти и даже проведение инженерных сетей за счет государства.

Согласно утвержденному правительством ТЕО проекта, строительство кварталов должно было начаться в «пилотных» городах, – Киеве, Харькове, Одессе, Днепропетровске, Донецке, Запорожье, Львове и Симферополе, – чтобы потом расширить эту практику на всю страну.

Предполагалось, что строительством дешевых кварталов будут заниматься украинские подрядчики, но за деньги иностранных инвестиционных фондов. Которые предварительно еще должны были пропуститься через «Ощадбанк» и «Укрэксимбанк». Тем не менее, уже летом 2011-го руководитель рабочей группы Национального проекта «Доступное жилье» Владислав Николаюк рассказал «Комментариям» о том, что к проекту удалось привлечь только одного инвестора – американский холдинг. Исходя из информации на сайте агентства, видимо, это была Federal Group International. Правда, в меморандуме с этой группой были прописаны уже 3 «пилотных» города.

Американцы согласились было выделить на проект $2 млрд. (при правительственной оценке всего проекта в $1,5 млрд.), но с условием, что именно они будут проектировать, строить и продавать жилье. Естественно, о доступной цене в 4 тыс. грн. при такой политике можно было забыть. Сам Николаюк в прошлом году признавал, что такая стоимость за «квадрат» возможна в крайнем случае при объемах работ на уровне 500 тыс. кв. м в год. Однако это уже тогда была несбыточная мечта. Руководство нацпроекта начало жаловаться о том, что местные власти медлят с выделением участков. Случилось немыслимое: Киев отказался от «Президентских кварталов». Землю пришлось выделять под столицей – в Глевахе. Причем не на квартал, а на два дома. И это через считанные недели после того, как Виктор Янукович прилюдно поручил Александру Попову максимально развернуть в Киеве реализацию проекта. «Киев находится в центре нашей страны. От того, как тут зазвучит эта мелодия, так будут «петь» в регионах», – образно сформулировал свое поручение тогда глава государства.

Еще чуть позже, появилось официальное подтверждение об отказе от типовых кварталов в пользу единичных объектов. В целом это выглядело, как возврат к откатанным предвыборным схемам строительства доступного жилья, при которых государство дает деньги исключительно на недостроенные объекты избранных застройщиков. Что, в конце концов, и произошло. Более того, закрывая Национальный проект «Доступное жилье», власть не только делает выбор в пользу денежной подпитки избранных стройкомпаний, но и признается в неспособности реализации массового типового строительства, в том числе и по причине отсутствия контроля над региональными элитами. Ведь что мешало спустить прямые указания на места срочно выделить американцам землю под проект? Тем более что перечень действующих жилищных программ от государства может поредеть уже в следующем году.

Андрей Сантарович

http://finforum.org/page/index.html/_/property-market/proekt-dostupnoe-zhile-zakryvajut-r45623

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мене цікавить інформація щодо отримання довідки про покращення житлових умов. Хтось може проконсультувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить інформація щодо отримання довідки про покращення житлових умов. Хтось може проконсультувати?

По місцю прописки, в сіль-міськраді. Якщо у хаті приписано багато, а площа мала - то дадуть. Якщо вас 2-3, а квадратів з 50 - мабуть не просто буде взяти. Є норми. Кількість квадратів на людину, або кімната на людину чи сім'ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А якщо спеціально приписатися в малій квартирі? Вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦЕ називається "штучне погіршення житлових умов". Після цього 3 роки не маєш права претендувати на покращення житлових умов. Ніби так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяти по суті кредит можуть багаті реально, вони тобі і чергу замутять собі, і перший внесок легко дадуть, і ще й кредит виплатять навіть 16% це ж не 28% чи більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу зрозуміти чому не можна спростити умови надання довідки. От ми з дружиною прописані порізну, недавно одружились, житла свого немає, Виходить нам нам не вийде взяти кредит чи програму 70 на 30? В умовах надання довідки є пункт про мінімальну житлову площу на члена сім"ї, але ніде не зустрічав інші умови приписки, терміни і т.д. Якщо я з дружиною зараз припишемось в гуртожитку наприклад, нам дадуть таку довідку через півроку? Хто стикався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто стикався?

Та ніхто тут не стикався.

Читай тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Здається, дешевої іпотеки більше не буде...

26 листопада 2012 року Державна іпотечна установа повідомила про підвищення ставки з 11 до 18 відсотків! по-моєму, таких ставок рефінансування не було навітьв 2008-2009 роках...

"Не играйте в азартные игры с государством" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

апну тему, чув що через тиждень маэ вийти якась нова процедура по кредиту, хтось може вже щось чув?

Вітаю щасливчиків, хто зміг взяти кредит всетаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щасливчики? :_09:

Я б не хотів бути настільки щасливим, при сучасних умовах і безробіттю...

Держава зараз не може фінансувати системи, які забезпечують її життєдіяльність.

Як писали вище, не грайте з державою. Переможців дуже дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если государство компенсацию не проплатит, то вся проплата ложится на хозяина квартиры(на кого оформлен договор).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі по розторопніше, в кого связі є, побрали кредит і з бнаком підписали договір під 3% без всяких там форсмажорів, якщо держава не буде плаитити.

В Ощадбанку то замутили хитро, спочатку платиш 16%, а потім ждеш коли тобі держава поверне 13% назад.

І якщо оцінити ситуацію щоб той кредит взяти треба конкретно побігати, і так далі, то скоріш за все будуть платти всеодно, щоб народ не бунтував.

На фоні того скільки людей взяли цей кредит це копійки.

Тому щоб взяти цей кредит треба державі довести який ти бідний і убогий, а банку який багатий.

І парадокс тут в тому, що інфляція їсть ці всі гроші, так що скоро ті 6000 грн нехай, будуть сущі копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...