Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

оце так плей-оффи, оце я розумію ЧМ

це да, 1/8 супер, багато матчів ніби аж фінальні) далі буде гаряче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже добре для німців...

Семеро футболістів збірної Німеччини захворіли перед матчем 1/4 фіналу чемпіонату світу-2014 зі збірною Франції, який відбудеться 4 липня

Про це заявив наставник німців Йоахім Льов, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "РИА Новости".

"Поки все не так погано. Я не хочу драматизувати", - сказав Льов, не уточнивши хто саме з гравців погано себе почуває і хто конкретно може не вийти на поле.

Однак він натякнув, що стан захисника Матса Хуммельса на другий день хвороби погіршився. Футболіст вже пропустив одну гру через лихоманку.

За словами головного тренера, хвороба спровокували перепади температур в бразильських містах, кондиціонери в номерах, а також стрес, пов'язаний з постійними переїздами.

За даними видання Focus onlinе, одним із семи хворих футболістів є півзахисник Крістоф Крамер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ж москалям непруха така!

Игрокам и тренерам сборной России отказали в премиальных за ЧМ-2014

http://lenta.ru/news.../07/03/wcmoney/

І цей тєрпіла в Гадкого утьонка перетворився!

Известный российский комментатор Василий Уткин сообщил, что сдержал обещание и постригся налысо.

Уткин обещал постричься в случае невыхода сборной России из группы на чемпионате мира. Российская команда подвела журналиста и не вышла из группы, набрав в трех матчах два очка.



"Все! Как и обещал, постригся налысо", — написал Уткин в Твиттере.

20140703_utkin_ps_s.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не весь маразм раши. (попередній пост). Йдемо далі:

Фабио Капелло вызывают в Госдуму по итогам ЧМ-2014

http://hotsport.ua/r...1404299474.html

(Ні, звісно, це нормально, запитати в самого високооплачуваного тренера планети: "Пачіму рАїся нє впєрєді планєти всєй!", але чомусь питань до будівництва об"єктів в Сочі у Думи немає.

І, взагалі, чому їх не викликають на Політбюро Єдіной Росії?

Додано. Я сьогодні за німців і колумбійців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, очікуємо другої порції чвертьфінальних матчів. Аргентинці щось не вражають своєю грою на цьому ЧС, думаю бельгійці матимуть непогані шанси. вангую нічию і серію пенальті. І мабуть коста-ріканська казка закінчиться, буду за голандців, думаю переможуть.

P.S. За результатами вчорашнього дня шкода колумбію, хороша команда. а от "пєтухів" зовсім не шкода))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невзнаю хто коментує, але погоджуюсь: сьогодні свої стіни задушили.

Бразилії поки на полі нема, впереді ще 2 тайм.

Хоч і рано, але: вітаю Німетчину з виходом в фінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какая боль, какая боль))))

ну й чемпіонат)) не думаю, що завтра бразильські ЗМІ будуть пов’язувати надмірну результативність із особливістю тамтешніх кліматичних умов)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парадоксальний мундіаль, прикро за бразильців. Вірю в перемогу Нідерландів у фіналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ппц бразильцям в моральному плані, навіть: їх так затролять, що буде мало місця гравцям та тренерам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...