Перейти до змісту

ЧС - 2014


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Луческу каже, що Україну засудили у Парижі

У другому матчі плей-офф до ЧС-2014 Франція - Україна (3:0) судді зіграли важливу роль у поразці українців.

Про це заявив головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу на передматчевому тренуванні команди.

"Зазвичай кажуть, що у мене щось з арбітрами. Але судді дуже велику роль зіграли в тому, що Україна не пройшла далі! Був фол на Безусі в штрафному майданчику Франції - це чистісінький пенальті. І якщо в моменті, коли арбітри не зарахували чистий гол у ворота України, був хаотичний рух і, напевно, складно було устежити, то в голі з офсайда дуже чітко видно, що француз, який забивав, був в чистісінькому положенні поза грою.

І не було фолу на Рібері, коли Хачеріді видаляли з поля! Рібері - великий гравець, але з його боку було багато провокацій в цьому матчі. Так, це елементи, які мають місце в матчах, але в цьому випадку вони носили визначальний характер.

Все-таки українці до кінця намагалися пройти далі, але почали гру дуже скромненько і з великою боязню. Для українського футболу, звичайно, це була б велика реалізація ідей, - цитує Луческу офіційний сайт "Шахтаря".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Французские болельщики: Рибери - клоун, судейство - катастрофа, Украина - браво!

Источник: http://ru.golos.ua/football/13_11_16_frantsuzskie_bolelschiki_riberi__kloun_sudeystvo__katastrofa_ukraina__bravo

Golos.ua © 2013

f_21154353091384612377.jpg

Тон постів французьких вболівальників, прогнозовано, негативний.

Вони звинувачують свою команду у відсутності патріотизму і командного духу. Лідера збірної Франка Рібері - у самовпевненості. Грішать на суддю. І заздрять нам, називаючи українську збірну КОМАНДОЮ.

Під тільки деякі з цих повідомлень.

Україна показала, якою має бути збірна. Як грати не заради грошей, а серцем! Як боротися на кожному п'ятачку. Браво! Українці довели, що вони - команда. А нам потрібна нова збірна перед домашнім Євро. (Daniel Lutman)

Заздрю ​​українцям, у них є КОМАНДА (Walter Bourges)

Чудова команда в України: гравці мотивовані, налаштовані на перемогу. Наші уявили себе богами. Хлопці, поступіться дорогою молодим, нам потрібна нова збірна (Alban Cavignac)

Вдалий жереб? Усі так були раді Україні! Пора на землю, хлопці (DayDay ElChocolatín)

Звичайно, можемо звинуватити в поразці суддю, але проблема не в ньому. Рібері - вісім помилок у десяти передачах. Насрі заробляє десять мільйонів фунтів на рік, а по полю ходить як черепаха. Запоров єдиний небезпечний момент. Ось це - проблема! (Mathieu Banc)

Хочете побачити хлопців, які поважають футболку збірної? Дивіться регбі! (Didier Courtin)

Нашим гравцям наплювати на збірну. Їм важливіші рахунки в банках (Lcv France)

Це на краще. Нам краще не їхати до Бразилії, щоб у черговий раз не принижуватися (Losha Manassé Alberto)

Збираємо валізи до Бразилії... на карнавал (Benoît Carrière)

А на полі був той чоловік, який упевнений, що стане володарем Золотого М'яча? (Anthony Razafindramanana)

Бажаю отримати Золотий м'яч Роналду, а не клоуну Рібері (Geoffrey Variengien)

Суддівство - катастрофа. Сподіваюся, у матчі-відповіді нам більше пощастить з арбітром (Julien Lignon)

Суддя практично не бачив фоли на наших гравцях, дуже мало свистів на нашу користь. Хто призначає таких арбітрів? (Jean - yves Leisen)

Суддя поганий!? Не смішіть. Вже забули руку Анрі чотири роки тому в грі з Ірландією? (Lionel Chevallier)

У нас ще є шанс потрапити до Бразилії. Потрібно грати руками. (Mickaël Brignone)

Нагадаємо, в першому стиковому матчі відбору до чемпіонату світу Україна виграла у Франції 2:0. Матч-відповідь пройде у вівторок, 19 листопада, на "Стад де Франс".

Источник: http://ua.golos.ua/football/13_11_16_frantsuzskie_bolelschiki_riberi__kloun_sudeystvo__katastrofa_ukraina__bravo#

Golos.ua © 2013

Французські вболівальники : Рібері - клоун, суддівство - катастрофа, Україна - браво! - Голос.уа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Жеребкування ЧС-2014:

Група А

Бразилія

Камерун

Мексика

Хорватія

Група B

Іспанія

Чилі

Австралія

Нідерланди

Група С

Колумбія

Кот д"Івуар

Японія

Греція

Група D

Англія

Італія

Уругвай

Коста-Ріка

Група E

Франція

Швейцарія

Еквадор

Гондурас

Група F

Аргентина

Нігерія

Іран

Боснія і Герцеговина

Група G

Німеччина

Гана

США

Португалія

Група Н

Бельгія

Алжир

Південна Корея

сусіди-гавноїди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажаю жабоїдам зайняти почесне останнє місце а рібері (актору який не получив оскара) отримати потну шкарпетку .. а наші східні сусіди як завжди без побажань налажають ... виграє чемпіонат Німеччина або Бразилія ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я навпаки буду вболівати за Францію. Якщо виграє Мундіаль, то не так образливо буде, що ми її не пройшли, а вдома ще й виграли. Але сумніваюсь, що вони виграють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

в кого нема "футболів", мало що подивляться

чого? так ніби ж по трк украина покажуть трохи?

+ ще ж є всякі онлайни))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ПЕРШОМУ покажуть багато.

Так що побачити зможуть всі і все.

http://tv.i.ua/channels/ut-1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої фаворити - Бразилія, Аргентина та Нідерланди. за них і вболіватиму. А ще вболіватиму за Росію, якби це комусь не подобалось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно проти Росії буду вболівати (з ост подіями це не повязано, проти був завжди , на кожному євро чи чс :D). А так, за Італію (майже завжди за них вболівав) і Аргентину. У букмекерів фаворит Бразилія, трошки позаду Аргентина і Іспанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболівати буду, традиційно, за Англію. А на цьому чемпі буду слідкувати за Бельгією, бо дуже класний там склад зібрався і цікаво, як вони себе проявлять.

А росіяни... Не вбачаю (і не вбачав раніше) підстав за них вболівати: грають слабенько + там бокопор Кержаков, аргумент, що типу "брати-слов'яни" чи ми разом з СРСР, то взагалі не аргумент, а совковий менталітет з незрозумілою ностальгією за невідомо чим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вболівати буду, традиційно, за Англію

якщо англійці з такою грою вийдуть з групи, то для них буде велике щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо англійці з такою грою вийдуть з групи, то для них буде велике щастя :)

Угу. Сподіваюсь, що Стіві Джі заспіває свою "лебединую песню", ну і трудяга Руні не підкачає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Бразилії "гірника" Даріо Срну запідозрили у нетрадиційній сексуальній орієнтації через татуювання

Бразильскі журналісти побачили татуювання хорвата з Бембі

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Сегодня".

Капітана збірної Хорватії і донецького "Шахтаря" Даріо Срну в Бразилії прийняли за гея. Вся справа в татуюванні хорвата, у якого на нозі красується відомий персонаж мультфільмів - оленятко Бембі - прізвище Срни з хорватської перекладається як олень.

Однак у Бразилії олень має дещо інше значення. Так принизливо називають людей нетрадиційної орієнтації. Тому журналісти бразильського видання Globo не могли зрозуміти, навіщо дорослий чоловік, що має традиційну сім'ю, пішов на цей крок.

На щастя журналістів, партнер Даріо по збірній Хорватії Саммір, що має бразильські корені, пояснив, що означає ця татуювання, зазначивши, що Срна є справжнім лідером команди.

http://espreso.tv/news/2014/06/11/u_brazyliyi_khorvata_dario_srnu_zapidozryly_u_netradyciyniy_seksualniy_oriyentaciyi_cherez_tatuyuvannya

з.і. Для України це не новина. Нетрадиційна орієнтація дуже часто проявляється під час ігор з Динамо та Дніпром ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forza Squadra Azzurra ще з дитинства, ну і "кацапи", щоб чим поскоріше і з найменшою кількістю очок вилетіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Бразилії "гірника" Даріо Срну запідозрили у нетрадиційній сексуальній орієнтації...

Я так і знав. Підозри були давно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене фаворитів немає, буду вболівати просто за класний футбол, ну і як завжди буде цікаво вболівати за слабших і щоб їм везло, бо прикольно дивитися матч коли такі команди як Бразилія,Німеччина наприклад,виходять і отримують якогось "дурня" у свої ворота і потім розпочинається "жара". Короче буду вболівати за тих хто класно буде грати.За Росію точно ні вони ніколи мені не подобалися як збірна, якісь піжони" чи навіть "дєлкі" не знаю, ну якщо будуть дуууже класно грати то можливо чу-чуть за їхній красивий футбол)))) але чу-чуть)).І прошу не приплітайте політику і військових бо це зовсім інша пісня. Але все таки думаю і трішки хочу,щоб вони обісралися))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...