Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ці хлопці повторять долю мажоритарників ВР, які обирались в 2002 р.

А яка була доля мажоритарщиків 2002 року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nd_, як на мене, то це більше справа психології, а не політики. Бо ж ПР перед виборами заявляли, що в них менше 30% аж ніяк не буде. Така собі, маленька перемога. )))

Соціологія в різні періоди довиборчих етапів малювала регіонам від 24 до 28 відсотків (+\-, точніше треба ритись в записах). Може хтось і заявляв шось аби "патриндєть", але все вони прекрасно розуміли. Їх можна рахувати шкуродерами і данєцкии уродами.. але ніяк не дурнями.

І на питання Енді "а шо, є така партія?".. я би брав ширше "а шо, є "опозиція"?" :)

Можна наробити вереску за "мовне питання" чи спікера, але втиху провести структурні проекти на кшталт податкового.. невідомо що з мораторієм на землю, газопровід взялись оцінювати вдруге і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там рахувати? І я взагалі то питав що сталося з мажоритарщиками розливу 2002 року через рік після виборів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиція готується обнулити свої списки на знак протесту?

Об'єднана опозиція може скликати терміновий з’їзд, на якому обнулити і партійний список, і список мажоритарників.

Як написав у своєму Facebook кандидат від Об'єднаної опозиції Анатолій Гриценко, таку пропозицію він вніс лідерам ОО "Батьківщина" Арсенію Яценюку та Олександру Турчинову, і вони погодилися.

"Щойно я вніс Арсенію Яценюку, як голові Ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина", пропозицію: негайно (завтра, максимум у вівторок) скликати З'їзд ВО "Батьківщина" - обнулити і партійний список, і список мажоритарників. В Раду за цих умов - не йти! Бо інакше втратимо довіру людей, які нас підтримали, а це - найважливіше!", - пише Гриценко.

"Яценюк підтримав. Турчинов теж. Соболєв теж. З іншими лідерами партій зв'язуємося. Бо всі в різних ОВК зараз воюють", - додав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з однією людиною сперечався, вона мені сказала що риги для видимості по спискам зроблять відсоток трошки менше тридцяти, зате по мажоритарці будуть брати по повній. Я йому сказав, що навряд чи жадність ригів, дасть їм віддати навіть пів відсотка, і схоже, не помилився, все йде до того що буде рівно 30%, або трохи більше, точно як замовив тигіпка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ролі офтопа, як матєматік матєматікам зауважу, що 30% від 450 - заокруглюється до 68 депутатів, а 29,99% - вже до 67, так шо іногда размєр імєєт значєніє.

А по темі - ось кльова фотка з 223 окружкому, де свободівці досі стоять і відбивають атаки та провокації пилипишинських "пацанов с района"

26db37f-dsc-0835.jpg

і хочу зауважити, що не маю й долі сарказму при цьому, просто вважаю, що "Свобода" - можливо єдина політична сила, яка може зібрати людей із вилами і напротивагу гопоті, яка б"ється за пару гривень, думаю що ці хлопці за ідеї можуть піти набагато далі, аж до самопожертви(смерті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальні пацани. Пишаюсь цими хлопцями (свободівці).

В цьому мужику, шо спарва — весь український народ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому мужику, шо спарва — весь український народ!

Варто подивитись на vanus'a або ромаху і стане зрозуміло, що вихованцям спортінтернатів є кому протистояти :)

PS доречі, мені отой хлопчина зправа якимось чином нагадує і Івана і Рому, чєсне слово, якісь "національні риси" у ньому може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а может я был прав, что испортил бюллетень?

Ні, ти був неправий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиньте статтю конституції, де вказано що після складання мандатів 150 депутатів, обов'язково перевибори. Бо щось якісь різнопланові думки з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо складуть мандати, то троха обідно буде тим сводобівцям, які кров’ю і потом відстоювали і відстояли голоси в Києві та інших регіонах.

Хоча, мо, я не правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум, може, вже в ПР грошенят менше стане і на перевиборах ті, які голосували за Свободу і разом з тим за Палицю (бо гроші дадуть) вже так робити не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем убрали пункт "проти всіх " ?

вот и имели.. имеют.. и будут иметь народ,который выбирает себе подобных. разве я чего то не то сказал? (С) Гетто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем убрали пункт "проти всіх " ?

вот и имели.. имеют.. и будут иметь народ,который выбирает себе подобных. разве я чего то не то сказал? (С) Гетто.

Дійсно, ти сказав дещо не те. Не варто по собі судити про всіх інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже багато флейму в мережі, але ніде так і не побачив норму про перевибори після складення мандатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиньте статтю конституції, де вказано що після складання мандатів 150 депутатів, обов'язково перевибори. Бо щось якісь різнопланові думки з цього приводу.

Стаття 82. Верховна Рада України працює сесійно.

Верховна Рада України є повноважною за умови обрання не менш як двох третин від її конституційного складу.

А це про конституційний склад ВРУ:

Стаття 76. Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п'ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політична ситуація в Україні зайде в правову безвихідь, якщо опозиція здійснить свою погрозу обнулити партійний список і список мажоритарників.

Таку думку висловив голова правління Комітету виборців України Олександр Черненко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Думаю, якщо до цього дійде, буде чергова правова безвихідь, і я не знаю, як з неї можна вийти, тому що один з варіантів розвитку подій - поточний склад Верховної Ради просто не буде призначати нові вибори і продовжить працювати", - заявив Черненко.

http://www.pravda.co...2/11/4/6976655/

Навіть якщо ЦВК оголосить резалти, нова рада (стара нелегитімна), опозиція здає мандати, стає менше 300 депутатів, але щоб призначити перевибори треба рішення нової Ради, де більшість ПР + коммі = висновок, нових перевиборів може і не бути. Пр і коммі продовжують працювати в новій раді, їх більшість, їм ніхто не заважає, але в Раді також немає багатьох хороших людей, і вони вже не захищені деп. мандатом, пухнастий звір бізнесам, нові кримінальні справи на минулих "майбутніх" депутатів.

Питання - де помилка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось дуже багато флейму в мережі, але ніде так і не побачив норму про перевибори після складення мандатів

Не складання, а обнулення. При складенні наступний в списку проходить, а при обнуленні наступного немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ссуть важливо. Факт в тому, що при свому презикові, голові конст. суду, і параламент. більшості можна спокійно "щось придумати".

А просто так скласти заради складання - який сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ссуть важливо. Факт в тому, що при свому презикові, голові конст. суду, і параламент. більшості можна спокійно "щось придумати".

А просто так скласти заради складання - який сенс.

надалі реалізація 5 статті Конституції......Конституція України.Стаття 5.Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні єнарод. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державноївлади та органи місцевого самоврядування.Право визначати і змінювати конституційний лад в Україніналежить виключно народові і не може бути узурповане державою, їїорганами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надалі реалізація 5 статті Конституції

Прямий шлях до громадянської війни. Не забувайте, що у нашій країні є досить прихильників Партії регіонів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...