Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З Фейсбука Гузя:

Ігор Гузь

Серіал триває... 94,77% пораховано!

Гузь -34 229

Івахів - 34 331

Веселуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя мама була головою Двк, де переміг Івахів, то навіть і натяку такого не було. Хоча я і за демократичні сили, але Гузь мені антипатичний абсолютно, дуже наглий, прикривається тільки, що від об"єднаної опозиції. Якби ОО ретельніше підбирали мажоритарщиків, то можливо все було б по іншому, а так клоун...

На це і був розрахунок тих хто вводив мажоритарку. Були б якісь німці (до прикладу), подобається - не подобається, йду голосую - тому що треба, тому що інакше - прольот (с). Ордунг є таке слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вважаєте що цього достатньо як для депутата якого варто переобрати?

я вважаю, що жоден з них не вартий бути депутатом.

саме тому й ігнорую вибори.

Тоді було б доцільно ігнорувати їх результати , і ще більше їх обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться вірити, що це просто крик душі і що він не буде пророчим:

Дивовижна одностайність, з якою нещодавні опозиційні політичні сили визнали вибори, говорить про те, що в Україні немає більше ані владі, ані опозиції. Ці люди проміняли країну на депутатський значок - Королевська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, таки правда, може комусь і не дісталось, але тим хто здавав пізніше дісталось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крик душі. гроші вкладено, таблом поторговано, а результат 1,5%

а опозиція за декілька останніх років має купу прикладів того, що як би вона зараз не напиналась, натовп на вулиці не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивовижна одностайність, з якою нещодавні опозиційні політичні сили визнали вибори, говорить про те, що в Україні немає більше ані владі, ані опозиції. Ці люди проміняли країну на депутатський значок - Королевська

Ви сприймаєте серйозно те, що каже Королевська?

Кімната з оббитими подушками стінами і модна сорочка з довгими рукавами чекають на Вас ^_^

а опозиція за декілька останніх років має купу прикладів того, що як би вона зараз не напиналась, натовп на вулиці не вийде

А якщо і вийде, то і влада і опозиція буде висіти на стовпах Хрещатика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я і за демократичні сили, але Гузь мені антипатичний абсолютно, дуже наглий, прикривається тільки, що від об"єднаної опозиції. Якби ОО ретельніше підбирали мажоритарщиків, то можливо все було б по іншому, а так клоун...

Але зверніть увагу що він єдиний хто зміг конкурувати з нашими міцевими олігархами. Це про щось та говорить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ОО ретельніше підбирали мажоритарщиків, то можливо все було б по іншому, а так клоун...

від ОО нормальну кампанію зробили тільки два кандидати, які до Батьківщини не мають ніякого відношення. Це Свобода і Фронт змін. Хто, кого і куди мав підбирати ретельніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, таки правда, може комусь і не дісталось, але тим хто здавав пізніше дісталось :)

Цю інформація про 6000 грн поширив сам Гузь у своєму фейсбуці. Якщо це дійсно так і хтось отримує такі хабарі, то хай Гузь звертається до суду, а не розпинається в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це моє субєктивне враження, але після того як Івахів вийшов вперед голоси почали рахуватися набагато швидше ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви сприймаєте серйозно те, що каже Королевська?

Кімната з оббитими подушками стінами і модна сорочка з довгими рукавами чекають на Вас ^_^

Щось погано сьогодні сприймаю жарти(

Наголос був на "щоб не було пророчим", незалежно від автора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що не зняли. У Києві перемагають ті, кого просив зняти "Удар"

30.10.2012 17:49

У Києві у восьми округах перемогли висуванці від об'єднаної опозиції, яких раніше "УДАР" просив зняти на користь своїх кандидатів, пише Українська правда.

Зокрема у 211 окрузі перемагає кандидат від опозиції Сергій Терьохін. А от кандидат від "УДАРу" Микола Бабенко зайняв третю позицію після "регіонала" Ігоря Лисова.

У 212 окрузі, де на користь "ударівця" просили зняти Ярему Віталія від об'єднаної опозиції, він посів перше місце. А кандидат від "УДАРу" - Кирило Куликов - третє місце.

Така ж сама ситуація і в 213 окрузі. Там на користь кандидата від "УДАРу" Сокури Валентина просили зняти Володимира Яворівського. Натомість Яворівський переміг в окрузі, отримавши 36,66% голосів. Сокур набрав лише трохи більше 14%.

У 216 виборчому окрузі за перемогу бореться Ксенія Ляпіна. Станом на 16:00 вона набрала 29,04% голосів. На другому місці - "провладний" кандидат Супруненко Олександр. "УДАРівський" кандидат знову опинився на третьому місці.

В 217 окрузі лідирує Олександр Бригінець від "Батьківщини". Наразі він б'ється за перемогу з самовисуванцем Столаром Вадимом. Кандидат від "УДАРу" знову опинився на третьому окрузі.

В 220 виборчому окрузі впевнену перемогу отримав кандидат від "Батьківщини" Чорноволенко Олександр. Кандидат від "УДАРу" Фіщенко Іван опинився на другому місці.

У 221 окрузі за перемогу змагалися Діденко Ярослав від "УДАРу" і Ємець Леонід від опозиції. З результатом у 30,52% перемогу отримав останній.

У 222 окрузі, де балотується скандальний "регіонал" Максим Луцький, наразі лідирує кандидат від "Батьківщини" Дмитро Андрієвський, якого "УДАР" просив зняти на користь свого кандидата Рени Назарової. Назарова наразі на другому місц

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_usi-kandidati-yakih-prosiv-znyati-udar-peremagayut/464254">Gazeta.ua</a>

Експрес online

тепер дивимся на результати по округах нашої області і кому в + пішло те, що не Удар не зняв свої кандидатів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор Гузь

52 мин. назад

В приміщенні де знаходиться ОВК вимкнули світло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я і за демократичні сили, але Гузь мені антипатичний абсолютно, дуже наглий, прикривається тільки, що від об"єднаної опозиції. Якби ОО ретельніше підбирали мажоритарщиків, то можливо все було б по іншому, а так клоун...

Але зверніть увагу що він єдиний хто зміг конкурувати з нашими міцевими олігархами. Це про щось та говорить...

Люди голосували через те, що він ішов від Батьківщини, тобто по суті голосували за Юлю, а не за особистість Гузя. А Івахів, місцевий олігарх за півроку зробив стільки для поліських сіл, скільки ні одна демократична і недемократична влади не зробили за 20 років незалежності. І прості спрацьовані поліські люди тому віддали так багато голосів місцевому мільйонеру, тому що побачили результат, а не голослівність. Мої батьки живуть там, тому я кажу, що він реально багато зробив в кожному селі і містечку

в одному з сіл Івахів запитав: "Хто від 21 округу пройшов у депутати попереднього разу. ще коли була теж мажоритарна система?" Люди задумались, згадуючи, а він сказав: "мене, навіть якщо і не оберете, то хоч запам"ятаєте надовго"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, якщо ти так впевнений/на, що голосували за Юлю, а не Гузя, як ти поясниш те, що жоден кандидат від неї в інших округах навіть близько не підібрався до перемоги? а це ж та сама Волинь.

Хто більше знає про розподіл голосів у 21-му окрузі не дасть збрехати: найбільше за Гузя проголосував Ковель, а це місто, в якому люди більше обізнані, краще розуміють ситуацію, користуються інтернетом і яких не так легко купити дешевим телевізором. Натомість за Івахіва проголосували (вибачте, але це так) темні полішуки, які навіть не розуміють, що пластикові вікна у клубі, який не опалюється і гниє на очах - це не допомога, а насміхання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, саме завдяки людям із таким мисленням влада має величезний запас для фіктивних голосів.

так, так)) такі казочки я вже чув.

але, навіть, якщо це правда то мені однаково буде біля керма янукович, юльке чи ще якесь пудало городне, що називає себе українським політиком...

Тоді було б доцільно ігнорувати їх результати , і ще більше їх обговорення.

я не вживаю героїм, але вважаю за доцільне обговорювати наркоманів.

простіше кажучи, не вам вказувати, що мені робити...

Цю інформація про 6000 грн поширив сам Гузь у своєму фейсбуці

ну якщо гузь сказав, значить треба вірити))

невже ви досі цього не зрозуміли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди голосували через те, що він ішов від Батьківщини, тобто по суті голосували за Юлю, а не за особистість Гузя.

Розчарую вас. Я говорив з багатьма виборцями звідти. В приватних бесідах вони казали що не хочуть голосувати за Івахіва тому що тому глибоко наплювати на них. Вибори закінчаться і він знову поїде в свою Швейцарію. А за Гузя мол будемо голосувати тому що він "свій". Хоч і народився у Луцьку, але батьки його зі Старовижівського району.Ось так от ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Івахів, місцевий олігарх за півроку зробив стільки для поліських сіл, скільки ні одна демократична і недемократична влади не зробили за 20 років незалежності. І прості спрацьовані поліські люди тому віддали так багато голосів місцевому мільйонеру, тому що побачили результат, а не голослівність.

от й я кажу, що цей хоч щось зробив реальне для людей, нехай й перед виборами.

й треба, щоб такі люди виграли вибори, тоді на наступних знову щось зроблять, а не тільки бла-бла-бла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Івахів, місцевий олігарх за півроку зробив стільки для поліських сіл, скільки ні одна демократична і недемократична влади не зробили за 20 років незалежності.

Він там зробив те що мала робити наша влада і яка цього не робила. А навіщо? Прийдуть вибори, можна запустити свого кандидата, він кине шматок місцевому "лохторату", той його з щенячим восторженим візгом захаває і проголосує за благодєтєля. А потім той народ знову можна тримати на голодному пайку. до наступних виборів. Якщо коротко то така політика називається: "Без лоха и жизнь плоха!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, навіть, якщо це правда то мені однаково буде біля керма янукович, юльке чи ще якесь пудало городне, що називає себе українським політиком...

Нуда-нуда, дехто вже певно думає що хапнув Бога за бороду і йому ср_ти хто "у руля". Цікаво, що б заспівали такі як ви коли б "у руля" став якийсь комуняка-ортодокс і націоналізував все що можна і не можна, в тому числі і бізнес, до галімого лотка на базарі.

Андрій Віталійович, часи змінюються, при чому не завжди на краще. Думайте не про себе а про нащадків, які можуть і не пробачити вам вашу "хату скраю".

UPD

Ой, що це я, певно варто припиняти годувати троля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думайте не про себе а про нащадків, які можуть і не пробачити вам вашу "хату скраю".

так я про них й думаю, тільки вибори в цій країні тут нідочого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І прості спрацьовані поліські люди тому віддали так багато голосів місцевому мільйонеру, тому що побачили результат, а не голослівність.

Судячи з того що зараз робиться на ОВК (якщо ви не вкурсі "раптово пропало світло") не всі "спрацьовані поліські люди" віддали свої голоси за Івахіва. Очевидно, що без допомоги ззовні перемога йому не світила ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А потім той народ знову можна тримати на голодному пайку. до наступних виборів.

краще нічого не давати, а казки в фейсбуці писати))

логічно...

Ой, що це я, певно варто припиняти годувати троля.

зазвичай, людям в яких не має реальних аргументів, доводиться називати опонента тролем))

продовжуйте далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...