Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тільки що взнав, що один із наших працівників ПРоголосував... за. :_14::0148: . Старша ж людина. Нема слів.

Ось вам і анекдот в реалі : Хто голосував за регіони - ніхто! тоді цікаво, як же вони таку к-сть голосів набрали?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ну в політиці ж недоумків відносно мало відписується

то чому ви так дивуєтесь вже 3 сторінки ? Хотілося звичайно вірити що живемо не серед дебілів, але ж...

невже хтось очікував інші результати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я? Вірю? Ой не смішіть. Голосував за тих кого ще в раді не бачив...

вірите. тільки не тим, яка різниця, що вони в раду не потрапили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, цікаво, чи ці списки потім подадуть в ПФ?

Які списки маєте на увазі? Що таке ПФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турчинов тільки що сказав, що вони виграють всі в Києві і 2 в Харківський області. Так що, ці офіційні результати не відповідають дійсності

ну якщо турчинов сказав, значить правда :_07:

Чи можливо зробити "Опрос вибори в Верховну Раду - 2012:за кого ти проголосував?".

Виведем свій (бордівський) підрахунок голосів.

й що вам дасть не репрезентативна вибірка однієї з найменших областей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, цікаво, чи ці списки потім подадуть в ПФ?
Які списки маєте на увазі? Що таке ПФ?Ви читаєте те, що самі ж і постите???)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регионалы намерены искать общий язык со «Свободой»

ДЕ? ЯК? Як таке можна взагалі придумати?

ну заяви про те, що свобода фінансується регіонами не поодинокі й давно вже крутяться в неті.

може й правда, тоді ПР матиме більшість. побачимо, як далі розвиватимуться події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, цікаво, чи ці списки потім подадуть в ПФ?

Які списки маєте на увазі? Що таке ПФ?

Ви читаєте те, що самі ж і постите???)))

Ви ще б згадали що було рік назад ...

По суті: поживем побачимо. Якщо таке станеться - не здивуюся. Принаймні деяким людям буде наука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що взнав, що один із наших працівників ПРоголосував... за. :_14::0148: . Старша ж людина. Нема слів.

тобто всі хто не поділяє твоїх політичних переконань :_14: ?

залізна логіка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось!!!

Відверто кажучи не розумію, чому пішла мода на такі фото. Ну написали люди щось на бюлетенях, хтось зі злості, хтось по дурості чи ще з якихось причин. Невже це так важливо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Палиця пройде - вся його сім"я (4чол) отримає по 4000грн\люд., як агітатори... ППЦ.

Він бреше: наскільки я знаю, всі гроші за агітацію Палиця повністю до виборів виплатив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регионалы намерены искать общий язык со «Свободой»

ДЕ? ЯК? Як таке можна взагалі придумати?

ну заяви про те, що свобода фінансується регіонами не поодинокі й давно вже крутяться в неті.

може й правда, тоді ПР матиме більшість. побачимо, як далі розвиватимуться події.

В мене також така думка крутиться.Але якщо вони так довго розкручували такий проект як "Свобода",тоді їм не вигідно вливати Свободу в свої лави.Вигідніше мати контрольовану опозицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо турчинов сказав, значить правда :_07:

А ти сам подумай чого це Партія Регіонів не веде альтернативного підрахунку голосів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигідніше мати контрольовану опозицію.

також гарний варіант, щоб показати демократію в країні))

плюс ситуативні голосування, за дуже важливі для регіонів питання.

побачимо...

А ти сам подумай чого це Партія Регіонів не веде альтернативного підрахунку голосів?

для чого? у них же є цвк))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я і помиляюся, але як на мене Свободу фінансує не стільки ПР, як якийсь олігарх чи олігархи. Так само як за самою ПР стоїть припустімо Ахметов ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда,і ці вибори нічого не змінили,скоріше навіть ще більше заплутали людей.Готуйся країна до закону про дерибан земельки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і проявилася гнила натура лучан, як і більшості волинян! Продалися Палицям, Єрємєєвим, Мартинякам, і.т.д. Тому ми завжди є предметом не вельми дотепних жартів наших сусідів. Про яку нормальну Україну можна мріяти з такими бовдурами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і проявилася гнила натура лучан, як і більшості волинян! Продалися Палицям, Єрємєєвим, Мартинякам, і.т.д. Тому ми завжди є предметом не вельми дотепних жартів наших сусідів. Про яку нормальну Україну можна мріяти з такими бовдурами?

Ну, Луцьк може і продався, а Ковель і Полісся поки що тримаються. Дуже сподіваюся що Гузь там все-таки випередить Івахіва. Надежда умирает последней! Тримаймо кулаки за нього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.c...d&v=Xc7xTz3YnSI

трошки гумору для тих хто так серйозно переймається виборами))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...