Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Люди обирали ... Свободу і за компанію Палицю? Логіка? А нема її...
Так мала зробити одна моя родичка. Як почув - взявся за голову. Каже: "А що - он як Луцьку помагає!" %/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.cvk.gov.u...0pf7331=22.html - дивимося Луцьк по партіях

http://www.cvk.gov.u...0pf7331=22.html - дивимося Луцьк по мажоритарці

І тепер думаємо, ЗВІДКИ??? Люди обирали Батьківщину та Свободу і за компанію Палицю? Логіка? А нема її...

наступного разу прийдеться роздавати "гречку" і "шашлики" щоб люди голосували за опозиційних мажоритарщиків.. на-жаль це ефективніше ніж розраховувати на свідомих українців(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По результатах голосування ніс у ніс ідуть партія Олега Ляшка та Віктора Ющенка! Якби ці да удака об"єднались могли б на 2 % претендувати. :0097:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а є десь графіки по областях?

явка, за кого голосували?

дивись сайт ЦВК

http://www.cvk.gov.ua/vnd2012/wp300pt001f01=900.html - там є різна деталізація, до дільниці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тепер дякуємо не тільки жителям Донбаса, але і жителям Волинської області. :_07:

Бо судячи по всьому Єрємєєв, Івахів (50/50, але бабло має перемогти) та Паліца ужо там. А, ще Мартиняк, ще один реформатор херов.

По результатах голосування ніс у ніс ідуть партія Олега Ляшка та Віктора Ющенка! Якби ці да удака об"єднались могли б на 2 % претендувати.

Ти за них шолє ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АПРАВДУЄШСЯ, ДА?

Виправдовуються винні. Ти дійсно вважаєш що я себе відчуваю винним за провал Кравчука? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об’єднана опозиція оголосила попередні результати паралельного підрахунку голосів:

Партія регіонів - 29,75%

ВО «Батьківщина» - 25,17%

партія «Удар» – 12,95%

ВО «Свобода» – 11,18%

КПУ – 11,12%.

Щось схоже як і при екзит-полах, я думаю, це і є більш-менш реальні дані, тепер побачимо "офіційну" домальовку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію як комуняки набрали стільки,хто на них ведеться ще?Чекаю на нове шоу у раді "Свобода" vs "КПУ" :0145:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гляньте на Рівненщину! :)

Що стосується Рівненщини. То тут намітилися такі лідери:

ОВО №152 Осуховський Олег Іванович, політична партія ВО "Свобода" 38.24%

ОВО №153 Вознюк Юрій Володимирович, політична партія ВО "Батьківщина" 43.54%

ОВО №154 Королюк Валентин Анатолійович, політична партія ВО "Батьківщина" 38.74%

ОВО №155 Кошин Сергій Мефодійович, політична партія ВО "Батьківщина" 35.29 %

ОВО №156 Кучерук Микола Герасимович, політична партія ВО "Батьківщина" 32.64%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію як комуняки набрали стільки,хто на них ведеться ще?Чекаю на нове шоу у раді "Свобода" vs "КПУ" :0145:

Думаю,що "вброси" робляться якраз на користь комуняк за рахунок "Свободи".І якраз корпорація "Сім'я" прописала в сценарії шоу ""Свобода" vs "КПУ".І поки ми будемо це шоу спостерігати,голубки будуть дерибанити земельку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тепер думаємо, ЗВІДКИ??? Люди обирали Батьківщину та Свободу і за компанію Палицю? Логіка? А нема її...
Аналогічно можна сказати і про КПУ, яка не отримала жодного мажоритарника по округам.

Вчора, на дільниці, де ми голосували з дружиною, побачив, не знаю - фальсифікація чи ні, свідома чи ні: в бюлетені-мажоритарників, який отримала дружина, напроти прізвища "Кварцяний" штамп "вибув" був відсутній. В моєму бюлетені було все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.cvk.gov.u...0pf7331=22.html - дивимося Луцьк по партіях

http://www.cvk.gov.u...0pf7331=22.html - дивимося Луцьк по мажоритарці

І тепер думаємо, ЗВІДКИ??? Люди обирали Батьківщину та Свободу і за компанію Палицю? Логіка? А нема її...

Якби ми вчились так як треба..якби ми мали логіку- то жили б як німці.А так результат наліцо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

ви справді не розумієте, що є люди які вірять цим брехунам, так само, як ви іншим?

чому одразу пенсіонери й зомбоящик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і при чому ці брехуни ще й виглядають сильними, на відміну від опозиційних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мажоритарка добре, якщо люди свідомі, а не керуються принципом "благодійності"....

А мені ПPикро. Мій рідний Луцьк ПPодався. Тупо. Дешево. ПPимітивно...

Мда,як просто і легко регіони отримали на Волині 4 картки для голосування. Вкотре "Развели ,как котят".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людей нічог оне навчили ці роки... 35% ПР...де я живу? половині країни тупо пох...ще половина з тих щ оприйшли ідіоти які повелись на рекламу...хоча це анпевно пенсіонери, вони ж вірять зомбоящику...СТАБІЛЬНІСТЬ І ДОБРОБУт :_11:

ви справді не розумієте, що є люди які вірять цим брехунам, так само, як ви іншим?

чому одразу пенсіонери й зомбоящик?

По суті народ вибирав як його будуть дурити і грабувати наступні 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат на режимних об'єктах найяскравіше демонструє за кого голосувати правильно

post-312-0-10690400-1351504823_thumb.jpg

post-312-0-10690400-1351504823_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...