Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

чомусь слідкуючи за діями Свободи останніми роками, можу точно сказати що для мене - то якраз нелогічний варіант. Не знаю хто там ті рейтинги малює.

А в чому полягає нелогічність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально шанси є у Палиці та Кравчука.Всіх інших чекає доля Тігіпка на виборах президента 2010 р.

Ну і хто насправді покаже мені тих, що не вірять у бабло- хай перший кине камінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чуйка підказує що наш округ просто продали. Звідси і така кльова рожа від ОО. Глянув на кандидата - читати хто він вже і не хочеться. А якщо прочитав - то пісєц, ще мутніше все навколо.

Але тоді якось взагалі до тої ОО виникає купа запитань типу

... навіщо продавати округ в якому ви якби впевнено виграєте і отримаєте 1 депутата ? ... для того щоб боротися в регіонах де шансів значно менше ?... де логіка ?

... настільки самовпевнені що виставляєте якусь куйню і вважаєте що піпл зхаває ? опозиція то позицією, але це ж тушка яка, на перше засідання тупо з цінником прийде.

ну і там ще пачка... і всі відштовхують від здавалося б логічного вибору ОО

Схоже саме тому рейтинг Свободи на Волині виріс ..

Кравчук узгоджений кандитат від ОО і Свободи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому наш вибір між двома "кнопкодавоми", тільки різних скликань? Чому вибір між людиною, яка фальсифікувала диплом і невідомо чим займалась в Укравтодорі та "благодійником", який "нагнув" під себе всю бюджетну сферу?

В чому різниця між сортами....ну знаєте про що я...

Чому "об’єднаний" краще? Хто гарантує, що після кількох засідань він не стане "тушкою"? Хтось впевнений в цьому?

А причина не в них. Причина в нас, в "полішуцькій" ментальності: "а що я? мені аби картопля вродила".

Чому Луцьк, славне древнє місто, як люблять його позиціонувати чиновники, не зміг висунути хоча б одного більш-менш відомого і більш-менш достойного кандидата як самовисуванця, щоб показати хоч якусь альтернативу тому вибору, який роблять за нас і без нас?

Чому жоден з представників бюджетної сфери не зміг публічно сказати: "це ж підкуп!"? Де гідність, де характер?

Волинь - повстанський край? Так, тільки коли якісь "енкаведисти" відберуть ту "картоплю" і ще за компанію розстріляють когось з близьких. Тоді можна об’єднуватися з сусідом і казати "а хто ж знав?".

Реалії такі, що ці вибори програні по мажоритарці ще до їх початку. Давайте думати, як зробити так, щоб на наступних (якщо вони взагалі будуть "виборами") такого не трапилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається ми вибираємо на цих виборах не людину, яка буде опікуватись нашим містом, а ту яка піде в парламент. Можливо я не правий?

Якщо я правий, то потрібно думати так: "З ким буде мій кандидат, якщо він переможе?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВИБОРИ ОПАСНОСТЄ!!!

Голєва оказалась трансвеститом!!!

Я не міг не поділитись цим екстра-креативом луцьких "політтіхнологів". Народ порже але може собі трохи рекламу зроблять.

Просто серце зжимаєця в очікуванні нових скандальних викриттів, кими окажуться Богословська, Герман, і навіть страшно представити Вадзя Калісніченка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму десь вже на борді про це вже згадувалося ... Ну, але звичайно зайвий раз посміятися не завадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте немного разбавим эту тему несколько другой интересной информацией.У кого есть возможность постоянно следить за развитием событий непосредственно на избирательных участках города,делимся текущими наблюдениями. У нас комедия только начинается. :)

камеры висят, микрофоны работают, спектакль будет ещё тот!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я блін пищу, так хочу проголосувати за Кравчука.

Але на кого тепер нарікати? Хіба не хотіли, щоб опозиція обєдналась? хотіли. Не хотіли узгодженого списку? хотіли. От маємо.

Ніяка партія не дала стільки тушок, скільки дала Батьківщина. Це моя позиція. Я б із задоволенням помінявся на один день пропискою з Володимиром, або Ковелем... але йо-ма-йо: "не сыпь мне соль на рану..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прописку поменять хочешь? что бы не продать свой голос, и ПРОГОЛОСОВАТЬ? :) бо твій голос вкрадуть!!!!

продам свій голос по виборчій дільниці міста Ківерці.

відносно недорого. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"бунт Федосюка"... похід митців в парламент...

мля...

люди, займайтесь кожен своєю справою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому дуже часто зустрічається таке написання його імені: Віталій (Віктор) Федосюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому дуже часто зустрічається таке написання його імені: Віталій (Віктор) Федосюк

Батьки назвали його Віктором. Так і охрестили, але з якихось незрозумілих причин в документах його записали іменем Віталій. Можливо, це й на краще, адже за давнім народним звичаєм людині потрібно давати два імені: тоді ніхто не зможе ні зурочити, ні лихого наговорити. Рідні, друзі та знайомі звуть його Віктором.

© fedosyuk.info

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"бунт Федосюка"... похід митців в парламент... мля... люди, займайтесь кожен своєю справою.

а чо, спортсменам можна, водіям можна, вчителям, підприємцям можна, а книговидавцям ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"бунт Федосюка"... похід митців в парламент...

мля...

люди, займайтесь кожен своєю справою.

Та Федосюк як би не зовсім митець, все таки керівник підприємства, тобто якийсь управлінський досвід має. Один раз з ним пересікався, не особисто спілкувася, але чув його розмову, то в принципі справив враження адекватної людини, та і кілька знайомих це підтвердило. Просто якби він реально планував вигравати вибори, то стартувати треба було не в останні дні, коли можна подати заяву, а значно раніше... Та і програму було б бажано мати якусь конкретну...

Але ви подивіться - 35% голосів не визначилося! Це ж показник. Тобто якби цим людям запропонували якусь достойну альтернативу, всі б "благодійники" і "липові студенти" курили б бамбук!

От в цій всій мажоритарці явно не вистачає одного моменту - можливості відкликання кандидата громадою. От вибрали, наприклад, того ж Кравчука, повірили, що от "об’єднана" спільно висунула цю людину і каже, що йому варто довіряти, - а він взяв і пішов в якусь там "францію незалежних", і що, опозиція має на нього якийсь вплив? Ну виженуть з партії і що з того? А так би "зрадив" інтереси виборців - висловили недовіру і достроково поміняли. Як на мене нормальний був би механізм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Федосюк як би не зовсім митець, все таки керівник підприємства, тобто якийсь управлінський досвід має. Один раз з ним пересікався, не особисто спілкувася, але чув його розмову, то в принципі справив враження адекватної людини, та і кілька знайомих це підтвердило. Просто якби він реально планував вигравати вибори, то стартувати треба було не в останні дні, коли можна подати заяву, а значно раніше... Та і програму було б бажано мати якусь конкретну...

Пропрацював під його керівництком 5 років. Перше що його відрізняє що йому не доведеться відбивати бабло, яке вкладають в передвиборну кампанію спонсори своїм кандидатам. Тому його кампанія відносно непомітна і нетривала.

Людина ніколи не заробляла шалених (маю на увазі рос. "шальных") грошей, все завдяки власним мізкам і рукам. Людина, яка співпрацюючи з ТМ "Торчин" запропонувала їм таке ноу-хау в харчовій промисловості, яке зараз використовують всі без виключення виробники соусів-кетчупів-майонезів. Людина, яка ніколи ніколи не шкодувала власних грошей на меценацтво, при чому ніколи не афішувала цього. Ці проекти може й не великі і мало відомі загалу якщо не "крутитися" у сфері культури Луцька, та їх багато. Так чи інакше певно він єдиний дасть фору іншим кандидатам-мажоритарникам по округу в сенсі культури, патріотизму та моральності.

А потім вилізе вчерговий раз Гетто і скаже "йоханий бабай нема за кого голосувати". Мені є за кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому вибір між людиною, яка фальсифікувала диплом і невідомо чим займалась в Укравтодорі

Ти в якій країні живеш? У нас більшість дипломів просто за гроші купляють, а ти тут розказуєш, що хтось там щось фальсифікує. А з Укравтодором, що там за історія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалії такі, що ці вибори програні по мажоритарці ще до їх початку.

А що ти сам пропонуєш? "Гречкою" все засіяти?

Людина, яка ніколи ніколи не шкодувала власних грошей на меценацтво, при чому ніколи не афішувала цього.

"Меценат", Палиця №2. А може в парламент в першу чергу політиків вибирати треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо за дурна звичка взялась,згадувати Гетто там де тра і не тра?

То вам,мєсним,є про кого дискутувати, а х*лі нам? периферійним, то чого рвати волосся на...

А Федосюк зачотний агітатор :) особисто бачив, привіт йому від моїх колег. :) вони оцінили, і дякуємо за книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чи інакше певно він єдиний дасть фору іншим кандидатам-мажоритарникам по округу в сенсі культури, патріотизму та моральності.

На сайті ЦВК вказано, що його висунула Українська народна партія, яка входить в блок Ющенка "Наша Україна". Це ручна опозиція, яка Януковичом фінансується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну шо за дурна звичка взялась,згадувати Гетто там де тра і не тра?
сам привчив усіх до того, що мусиш вродитись там де треба і не треба )
Це ручна опозиція
хм...а де в нас не ручна?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...