Перейти до змісту

Віддам бонуси на київстар


mister_lol

Рекомендовані повідомлення

Всім відомо що на київстар-інтернет нараховуються бонуси, перевалило їх за 800. але ввели обмеження на те що 200 бонусів можна віддавати щомісяця макимум. Віддав вже 150 бонусів, ще можу 50.

Думаю буде чесно що буду в одні руки давати тільки 10 бонусів. Буду вдячний за "+" до репутації на форумі.

Отож, перші 5 людей що напишуть в темі, можуть одразу відправляти в ЛС номер телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж можу відправити по десятці бонусів, трьом першим хто "підтримає" і вишле номер в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж можу відправити по десятці бонусів, трьом першим хто "підтримає"

Своє "підтримав" віддаю для tata, якщо їй від попереднього не дісталось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наразі оформив заявку тільки для користувача

slm

На жаль, коли наступна буде не знаю, оскільки кнопка для відправки пропала і пише, що опрацьовується попередня заявка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, отримав бонус. В принципі, КС каже, що бонуси нараховуються протягом доби, так що цілком можуть бути якісь затримки... Мені аж в 20:58 прийшла смс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж можу відправити по десятці бонусів, трьом першим хто "підтримає" і вишле номер в приват.

буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останні 10 бонусів залишив для Tomagawk. Прошу вибачення у Volyniaka, оскільки система не приняла його номер, думаю всі залишились задоволені!

Готовий придбати бонуси за половину вартості ;)

Відписав в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

АКТУАЛЬНО!!!!одну бонусну гривнюююююююююююююююю..........( 096 837 один 2 один 8)

ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮЮЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...