Перейти до змісту

Богдан Ступка помер.


difoto

Рекомендовані повідомлення

Вічна пам"ять геніальному Актору і справжньому Українцю... Безмежно шкода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь
дуже гарний фільм його останній - "Платон Ангел", гляньте обов'язково, і обов'язково родиною, з дітьми

Подивися! Дуже гарний!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода!!!! Мені дуже сильно подобалось коли він озвучував ролі, особливо мультфільмів. Одного разу я подивився Панду кунг-фу на українській мові - він там озвучував "вчителя" - після того я цей мультик з іншим озвученням\перекладом двивитися не можу.

Жалко, більше такого не буде (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже гарний фільм його останній - "Платон Ангел", гляньте обов'язково, і обов'язково родиною, з дітьми

Величезна подяка.Тільки що, вмисно передивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще довго буду памятати цю людину. Читаючи наші книжки, я уявляю образ бувалого козака, старійшину і завжди згадую його. В ньому було щось дивне українське, чого так мало залишилось у всіх нас. Але помирають усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю тему.руки дрожат.мороз по коже.мобила из рук выскальзывает.не верю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великий артист. Мирового уровня. На мой взгляд, так и не получил возможности реализовать свой гений в полной мере.

Из тех немногих, которые заставляют гордиться тем, что ты их соотечественник.

Земля пухом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай з Богом спочиває, і нас дожидає. (Так каже моя мама)

А Всемилостивий Господь хай простить рабу Божому Богданові усі його гріхи, свідомі чи несвідомі, що вчинив він словом, ділом чи думкою, і оселить його душу там, де праведнії спочивають - де немає ні журби, ні зітхань, а життя безконечнеє...

Наша молитва (від упокоєння до 40-го дня) допоможе його душі пройти всі митарства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене ще то був українофоб.... (((

я щось не зрозумів? (якщо всі інші мовчать)...

про покійних - або хороше, або нічого!

RIP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так Богдан Сильвестрович Ступка любив Україну... R.I.P.

хоч це і реклама, але я переконаний, що він говорив ці слова від душі.

дуже шкода, що він помер, дуже харизматична і щира людина!

мої співчуття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Все подхалимы налетели.

— Ну. Столько цветов принесли! Мне казалось, что я в гробу лежу.

Сьогодні, теж "підлабузники" з вищих ешелонів влади були, але набагато більше прийшло попрощатись простих українців, для яких Богдан Сильвестрович дійсно "глиба", Митець, а його втрата для української культури - це дещо більше ніж смерть геніального актора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан Ступка був звичайним пристосуванцем. Небуває сірого чи трошки чорного чи трошки білого. Людина або гнида або ні. І є якась межа, яка показує - якою є ця людина. Для ступки цієї межою була роль в українофобському кіні. Людина яка знімається в такому гівні, не є і не може бути українцем. Доречі цікаво що в тих кому він найбільше служив, звістка пройшла дуже дуже тихенько, на "ехо москви" Дондурей на наступний день взагалі не згадав про нього. Урок всім холуям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gusarchik, а що ти зробив чи робиш для України? Плачешся по форумах як тут погано і які всі навкруги гниди? Ну так візьми вила та підніми когось із "українофобів" на вила, слабо? А то ті всі навкруги г* один gusarchik цяця.

Реально вже захарили отакі от "ура-патріоти"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лісовік, ну реально нема нічого тупішого чим аргумент "плачишся на форумах". Ну ж єжу ясно, якщо людина робить щось, вона не буде про це писати на форумі, тим більше такому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так що ти ти тут на такому форумі робиш? Чи цей форум достойний тільки твоїх соплів?

Якщо людина справді робить потрібну справу, то вона не ниє на кожному кроці які всі фігові, а тупо робить свою справу і тихо йде до мети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...