Перейти до змісту

яка вартість копання траншеї


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Потрібно викопати траншею для прокладання води.

Довжина - 25 м, глибина - 1,5м, ширина - 0,5м.

Скільки це буде коштувати, якщо копати маленьким трактором?

Можливо, хтось копав собі траншею на фундамент чи ще на щось і зтикався з розцінками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно викопати траншею для прокладання води.

Довжина - 25 м, глибина - 1,5м, ширина - 0,5м.

Скільки це буде коштувати, якщо копати маленьким трактором?

Можливо, хтось копав собі траншею на фундамент чи ще на щось і зтикався з розцінками?

а який термін і скількі заплатите за такий обєм роботи, можна і лопатою вирити!!! звичайно якщо там не ломом довбти треба?! а з шириною не помилились- 50 см для того щоб положити воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно викопати траншею для прокладання води.

Довжина - 25 м, глибина - 1,5м, ширина - 0,5м.

Скільки це буде коштувати, якщо копати маленьким трактором?

Можливо, хтось копав собі траншею на фундамент чи ще на щось і зтикався з розцінками?

Користувався - 200 гривень година роботи маленького екскаватора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався - 200 гривень година роботи маленького екскаватора.

Дякую за відповідь.

а який термін і скількі заплатите за такий обєм роботи, можна і лопатою вирити!!! звичайно якщо там не ломом довбти треба?! а з шириною не помилились- 50 см для того щоб положити воду?

Якщо буду копати лопатою, то буду сам. Просто розглядав усі варіанти (в т.ч. і екскаватором).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, бобкетом (маленький трактор-екскаватор) беруть за роботу 200 грн./год.

правда, перед замовленням треба уточнювати, чи не оплачується окремо доставка бобкета на місце роботи, а то різні надавачі послуг є.

можливо ТС і такої ширини траншеї не треба. 0.5м для прокладки води - лишнє. бобкет викопає і 30 см., і 20 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це два КАМАЗи грунту. Яке копати самому !

Там двом людям з лопатами дня три прийдеться сидіти. А потім ще два тижні різні компреси для рук робити та мозолі виводити.

Особливо, якщо врахувати, що глибина в три рази більша за ширину то незручно буде відкидати грунт.

Бобкет години за дві - три справиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За годину вириє

Звідки такі дані? В людей на сайті, що надають такі послуги (http://kopaem.net.ua...ex.php?code_m=5) пише

"К примеру, за смену в 8 часов можна выкопать около 100 метров траншеи глубиной в 1 метр, шириной 0,30 м."

Тобто в моєму випадку буде приблизно 2,5 години (якщо брати ширину 0,3 м). Це буде 500 грн + 100 грн доставка (сумніваюсь, що вона безкоштовна).

Там двом людям з лопатами дня три прийдеться сидіти. А потім ще два тижні різні компреси для рук робити та мозолі виводити.

Труба буде кластися через місяць. Тобто час для мене не критичний.

Хотів просто порівняти витрати при копанні екскаватором і вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки зараз беруть за куб ручної праці? 100 грн? у випадку ТС когось наймати є недоцільно, можна самому щоб відчути себе як казали у 43 році - романтика...

Всяке в житті буває, 600 грн на дорозі неваляються, але по можливості порекомендував би трактором тому, що знаю що це таке 20 кубів землі...

Але можна і в день по кубу виривати і самому, якщо кажете, що є місяць в запасі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно таку траншею, але на метрів 15 довжиниі у не надважкому грунті я викопав за півдня. Правда, я не маленький дядько, і фізичні навантаження мені не в новинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да за місяць вириє, якби воно горіло б йому то інша справа...

Раджу взяти із собою якесь радейко, ато скучновато буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на роботу ходити не потрібно :) і час не піджимає, то по пару кубів в день можна давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки такі дані? В людей на сайті, що надають такі послуги (http://kopaem.net.ua...ex.php?code_m=5) пише "К примеру, за смену в 8 часов можна выкопать около 100 метров траншеи глубиной в 1 метр, шириной 0,30 м."

Купав собі фундамент: правда не по часово, а за обєм + звичайним ескалатором. За траншею 30см*1м = 15грн, 3м в глубину *1м = 45грн.

8м рив десь 20-30хв. Основна маса часу пішла на риття рова 3-х метрового. На риття 35м *1м + 12*3м десь в районі 4-4.5год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажеться мені шо то піздьож! Бо коли я рив 22м то взав собі в поміч одного здоровилу ходив він в качалку їв там всякий білок креатін і він при такій роботі здох через годину і траншея вишла крива і до одного місця стали його велетенські мязи і грозний від, може ти метр глибини копав то ще повірю шо за пів дня а так ніколи неповірю хіба що ти халк!

Дивлячись яка земля, якщо пісок - то копається швидко. А гора мязів - не означає, що багато зробить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є момети в житті коли на гроші треба заложити хух, брати лопату треба коли ви в глуші і до вас 200 км добиратись і нема можливості як заїхати до місця робіт.

Що таке копати фундамент, і канави під каналізацію і під вододу відчув на свому горбу і не раз ,Ну Його наххххй ,земля + пісок і глина все в купі, і коли ще й дощ то жопа, три держака вщент потрощив.

Якби не проблема достопу до тереторії де велись роботи то Екскаватором рив би однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є момети в житті коли на гроші треба заложити хух, брати лопату треба коли ви в глуші і до вас 200 км добиратись і нема можливості як заїхати до місця робіт. Що таке копати фундамент, і канави під каналізацію і під вододу відчув на свому горбу і не раз ,Ну Його наххххй ,земля + пісок і глина все в купі, і коли ще й дощ то жопа, три держака вщент потрощив. Якби не проблема достопу до тереторії де велись роботи то Екскаватором рив би однозначно.

Я роботи не боюсь. Можливо для вас таким об'єм роботи і є непідйомним, то для мене зовсім ні.

Щось схоже мені говорили, коли я зібрався зрізати дві великі черешні на цьому тижні. Казали, що без електро- чи бензопили нема чого й рипатися. Проте я розвів і заточив стару двуручку і ми з братом за декілька днів звалили, розпиляли на частини ці два дерева.

Так що, тут головне бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роботи не боюсь. Можливо для вас таким об'єм роботи і є непідйомним, то для мене зовсім ні.

Щось схоже мені говорили, коли я зібрався зрізати дві великі черешні на цьому тижні. Казали, що без електро- чи бензопили нема чого й рипатися. Проте я розвів і заточив стару двуручку і ми з братом за декілька днів звалили, розпиляли на частини ці два дерева.

Так що, тут головне бажання.

Маєш час, бажання, терпіння і троха сили - осилиш. Головне, аби земля не була камяниста. Решта - дурня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При строительстве Суэцкого канала самый лучший землекоп выносил 8 кубов земли за день. За вечер после рабочего дня можно выкопать метра 2 кубических, в твоем случае это 9-10 дней или три полных выходных - это одному. Тут нужно просто представить: готов ли ты работать за 50-60 грн. за вечер тяжелой работы или лучше заработать и отдать бобкету эти деньги. Грубо говоря - при зарплате больше 3000грн/месяц лучше нанять экскаваторчик, меньше - копать самому(но это если здоровье позволяет).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є момети в житті коли на гроші треба заложити хух, брати лопату треба коли ви в глуші і до вас 200 км добиратись і нема можливості як заїхати до місця робіт. Що таке копати фундамент, і канави під каналізацію і під вододу відчув на свому горбу і не раз ,Ну Його наххххй ,земля + пісок і глина все в купі, і коли ще й дощ то жопа, три держака вщент потрощив. Якби не проблема достопу до тереторії де велись роботи то Екскаватором рив би однозначно.

Я роботи не боюсь. Можливо для вас таким об'єм роботи і є непідйомним, то для мене зовсім ні.

Щось схоже мені говорили, коли я зібрався зрізати дві великі черешні на цьому тижні. Казали, що без електро- чи бензопили нема чого й рипатися. Проте я розвів і заточив стару двуручку і ми з братом за декілька днів звалили, розпиляли на частини ці два дерева.

Так що, тут головне бажання.

Я мав на увазі що життя не таке довге щоб рити траншеїї , за цей час можна і на рибалку махнути або шашличка з рідними чи друзяками пожарити , або з гарненькими дівчатами гарно провети час.

На рахонок бажання то це 100% ---можна гори звернути при бажанні , а друга сторона медалі то це можна і пупа нарвати :D .

У вашому випадка копайте лопатою і нікого не слухайте,

бо екскаватором я зрозумів що це не для вас, просто вам не буде що дітям розповісти на в похилому віці, бажаю щоб у вас все склалося з такою дуже великою проблемою по копанню цієї треншеї :D .

Тема була створена не дарма, ми вас всі тут підтримаємо удачі вам і надхнення в принятті такого складного рішення---(там радили редейко взяти то це хороша порада бо копати будете не 5 хвилин )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може ми всі дружньо допоможемо тс викопати той рів? ;)

Чур я прораб, чи завгосп, лопати видаватиму , і рукавиці, створимо атмосферу як при комунізмі (за пивом не побіжу). :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При строительстве Суэцкого канала самый лучший землекоп выносил 8 кубов земли за день. За вечер после рабочего дня можно выкопать метра 2 кубических, в твоем случае это 9-10 дней или три полных выходных - это одному. Тут нужно просто представить: готов ли ты работать за 50-60 грн. за вечер тяжелой работы или лучше заработать и отдать бобкету эти деньги. Грубо говоря - при зарплате больше 3000грн/месяц лучше нанять экскаваторчик, меньше - копать самому(но это если здоровье позволяет).

Ну от, і економічна база підведена. Досить точно. Що би добавив, ДУЖЕ залежить від грунту, і справжнє копання починається із глибини приблизно півметра.

На місці топікстартера я би викопав десь метр-два тої траншеї, та й оцінив свої можливості. Знати свої фізичні можливості, терплячість, можливість заробляти може лише він особисто. Якось так. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При строительстве Суэцкого канала самый лучший землекоп выносил 8 кубов земли за день. За вечер после рабочего дня можно выкопать метра 2 кубических, в твоем случае это 9-10 дней или три полных выходных - это одному. Тут нужно просто представить: готов ли ты работать за 50-60 грн. за вечер тяжелой работы или лучше заработать и отдать бобкету эти деньги. Грубо говоря - при зарплате больше 3000грн/месяц лучше нанять экскаваторчик, меньше - копать самому(но это если здоровье позволяет).

Одно дело - работать на зарплату, другое дело для себя, не так ли? Зарабатывать можно по разному. Кто то месяц день в день вкалывает и 3к зарабатывает, а у кого то неделя а то и две свободных при этом. Почему бы в свободное время не поработать для себя любимого? Потягивая пивко/квас, с перекурами... Очень правильно, на мой взгляд, сказал Scabiosa, пусть попробует RePlay свои руки на паре метров, думается быстренько определится.

RePlay, мой вам совет, если решите поработать вручную - не радио с собой берите, а друга или брата, который вам с черешнями помогал - намного проще будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...