Перейти до змісту

яка вартість копання траншеї


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Дякую за відповіді. Але я вже давно визначився, що копати буду вручну.

Час для мене не критичний, копати будемо 2-3 чололовік. Початок копання запланований на 30 липня (4 метри траншеї будуть на території сусдки, що накладає певні обмеження). До того ж там треба буде зняти 4 м асфальту + обрубати корені одного з дерев, що трактор не зможе зробити.

Якщо комусь буде цікаво, після копання можу написати скільки пішло людиногодин на все разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є момети в житті коли на гроші треба заложити хух, брати лопату треба коли ви в глуші і до вас 200 км добиратись і нема можливості як заїхати до місця робіт. Що таке копати фундамент, і канави під каналізацію і під вододу відчув на свому горбу і не раз ,Ну Його наххххй ,земля + пісок і глина все в купі, і коли ще й дощ то жопа, три держака вщент потрощив. Якби не проблема достопу до тереторії де велись роботи то Екскаватором рив би однозначно.

Я роботи не боюсь. Можливо для вас таким об'єм роботи і є непідйомним, то для мене зовсім ні.

Щось схоже мені говорили, коли я зібрався зрізати дві великі черешні на цьому тижні. Казали, що без електро- чи бензопили нема чого й рипатися. Проте я розвів і заточив стару двуручку і ми з братом за декілька днів звалили, розпиляли на частини ці два дерева.

Так що, тут головне бажання.

Пусть земля будет пухом ! :101010:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є момети в житті коли на гроші треба заложити хух, брати лопату треба коли ви в глуші і до вас 200 км добиратись і нема можливості як заїхати до місця робіт. Що таке копати фундамент, і канави під каналізацію і під вододу відчув на свому горбу і не раз ,Ну Його наххххй ,земля + пісок і глина все в купі, і коли ще й дощ то жопа, три держака вщент потрощив. Якби не проблема достопу до тереторії де велись роботи то Екскаватором рив би однозначно.

Я роботи не боюсь. Можливо для вас таким об'єм роботи і є непідйомним, то для мене зовсім ні.

Щось схоже мені говорили, коли я зібрався зрізати дві великі черешні на цьому тижні. Казали, що без електро- чи бензопили нема чого й рипатися. Проте я розвів і заточив стару двуручку і ми з братом за декілька днів звалили, розпиляли на частини ці два дерева.

Так що, тут головне бажання.

Я мав на увазі що життя не таке довге щоб рити траншеїї , за цей час можна і на рибалку махнути або шашличка з рідними чи друзяками пожарити , або з гарненькими дівчатами гарно провети час.

На рахонок бажання то це 100% ---можна гори звернути при бажанні , а друга сторона медалі то це можна і пупа нарвати :D .

Так то воно так, і я ото схвалюю технічний процес: бобкети, екскаватори, але якшо людина ніколи не бачила роботи то хоч попродує що це таке. І доречі те шо ви кажете шо робота то не потрібне діло, а краще час з користю провести то я не згідний, бо якби ми не працювали то небуло б в нас нічого і жили в камяному віці, і доречі чому люди колись у давнину здоровіші були, а тому, що більше працювали, були більш фізично загартовані і витривалішими. А зараз у людей пріорітети побухати і гуляти всю жизнь а потім моляться богу звідки то зявилось стільки хвороб. Рух та пряця то здоров'я і це уже всі забули через свою лінь яка ніякої користь окрім винаходів не приносить, а лише вбиває здоровя і силу, що закладені в можливостях кожної людини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...