Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

"Бандерштат-2011" собрал в Луцке депутатов, вояков ОУН-УПА и молодежь. ФОТОрепортаж. Цензор.НЕТ

Звертай увагу на дату публікації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
І ще дуже не сподобався Скрябін. Бандерштат же ніби фестиваль більше альтернативної неформатної музики. Скрябін якось в ту категорію не дуже вписується. А як він, кгм, співав... Половину текстів співав зал, не вистачає вже дядькові дихалки.

А тобі в голову не прийшла така думка, шо раз публіка співала кожну пісню, то це є признаком того шо вона любить цього виконавця?

Ти бачив як він публіку завів? Як його на біс викликали і разом з ним співали? НАвіщо тут отаку фігню писати?

З.І. І дійсно, хто був, то сам все бачив. Мені от слемери не сподобались, які тупо відіпхнули від сцени людей, бо їм погарцювати заманулось, але ж то таке, кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я написав свою думку, тут, по-моєму, то не заборонено.

Про слемерів - так, теж не надто від них в захваті.

А Положинський, як на мене, публіку завів краще. Та й публіки було побільше. Шкода тільки, що йому часу менше виділили, як Скрябіну.

А взагалі то таки справді - кожному своє, про музичні смаки не сперечаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертай увагу на дату публікації...

Дякую за уважність :) Дійсно, в запалі емоцій захопився :)

Виправив. Виклав актуальну -

Як на «Бандерштаті» УПА розігнала німців. ФОТО volynpost.com

Ще додав Фестиваль посетили около пяти тысяч человек. Кадр ТК "Интер"

(тільки щось ведуча загналась :) "...Бандерштат відбувся в восьме..." :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене малечу вчора так багато фотографували, хоч би одне фото знайти :) а загалом кльово було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я написав свою думку, тут, по-моєму, то не заборонено.

Про слемерів - так, теж не надто від них в захваті.

А Положинський, як на мене, публіку завів краще. Та й публіки було побільше. Шкода тільки, що йому часу менше виділили, як Скрябіну.

А взагалі то таки справді - кожному своє, про музичні смаки не сперечаються.

На Тартаку публіки було більше? да лааадно)

Я б в то залюбки повірив бо сам більше люблю Тартак а ніж Скрябіна але об"єктивно на Скрябіна прийшло більше людей...і якщо оцінювати к-сть людей які дійсно активно "тащилися" під час виступу то у Скрябіна їх було явно більше.... інша справа що хлопаки під Кузьму не так палко слемились як на Тартаку)

Та і я не так вискоко скакав як під час виступу Положинського...

Взагалі резюмуючи, важаю фест вдався на славу!

Із негативу це хіба активне зігування хлопаків деяких :_14: (у натовпі дружньо підкидували одного чувака вгору і той у польоті "зігував" так сказать) і виступи і заклики політиків =)

А так усе супер на рівні! Дуже сподіваюсь що збережуть традицію і наступного року... :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг обидва дні стояв трохи далі від сцени, то казав, що вчора народу менше було.

А перший день я в натовпі біля сцени стояв, тому кількість об'єктивно оцінити не міг :)

А фест так, файний видався. Шкода, що тільки два дні. Я б і три пострибав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скрябін з Тартаком по часу виступали практично однаково. не дивлячись на те, що по програмі Скрябін мав виходити в 21.00, в реалі ж вони вийшли близько 21.30...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фест так, файний видався. Шкода, що тільки два дні. Я б і три пострибав.

Організатори на наступний рік хочуть спробувати зробити 3-денний :)

... а також запросити гурти " з дальнього зарубіжжя"... не знаю, правда, як це узгодиться з їхньою ж засадою, що гурти на Бандерштаті виступають тільки українською ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув про білорусів. Позатого року Терракод, того року Акуте, цього року Sciana :)

І то тільки ті роки, які я був. І, до речі, вони ж робили вже 3-х денний фест. Здається, в 2011. Було б круто знов.

От тільки що грають лишень до 11... шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти забув про білорусів. Позатого року Терракод, того року Акуте, цього року Sciana :)

Організатори на наступний рік хочуть ...

... запросити гурти " з дальнього зарубіжжя"...

От тільки що грають лишень до 11... шкода.

а вночі хіба акустичного концерту не було?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про білорусів я згадав через репліку про те, що виступають лише українською. Дальнє зарубіжжя - було б непогано.

На акустиці не був, але кажуть, що до 3 ночі там співали під гітару. Мав на увазі головну сцену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете мене мінусувати, але ж це кашмар, ці татушкі жахливі ж на все життя. Навіщо таку агресію носити на тілі (я проти тату нічого не маю проти, але не такі...)

http://www.volynpost...andershtat-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїжджав транзитом на фест... Це хороша можливість побачити давніх друзів/знайомих.

Усе гарно, але найбільше сподобалась вельми висока концентрація красивих дівчат на квадратний метр.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете мене мінусувати, але ж це кашмар, ці татушкі жахливі ж на все життя. Навіщо таку агресію носити на тілі (я проти тату нічого не маю проти, але не такі...)

http://www.volynpost...andershtat-foto

Ну з сучасними технологіями вони не на все життя... а на рахунок деяких агресивних погоджусь... ну кожен дуріє по-своєму як кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете мене мінусувати, але ж це кашмар, ці татушкі жахливі ж на все життя. Навіщо таку агресію носити на тілі (я проти тату нічого не маю проти, але не такі...)

http://www.volynpost...andershtat-foto

Ну з сучасними технологіями вони не на все життя... а на рахунок деяких агресивних погоджусь... ну кожен дуріє по-своєму як кажуть...

ну щоб їх вивести потрібні гроші, а з такими тату і зовнішнім виглядом навряд на роботу візьмуть, це моя думка.

Я про деяких кадрів зі статті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це моя думка

90% відвідувачів фестивалю клали на неї;

враховуючи їх загальний зовнішній вигляд, "жахливі татушки" виглядають цілком нормально ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це моя думка

90% відвідувачів фестивалю клали на неї ^_^

то вліпи мінуса як ти завжди робиш..........

це моя думка

90% відвідувачів фестивалю клали на неї;

враховуючи їх загальний зовнішній вигляд, "жахливі татушки" виглядають цілком нормально ^_^

лікуватись пора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете мене мінусувати, але ж це кашмар, ці татушкі жахливі ж на все життя. Навіщо таку агресію носити на тілі (я проти тату нічого не маю проти, але не такі...)

http://www.volynpost...andershtat-foto

Мається на увазі "Кожному своє" ?

Ніби зараз і категорично засуджую але признаюсь декілька років назад не знайшов би у цьому нічого як би сказати поганого.... Дійсно, кожен дуріє по своєму. Я хотів над своїм будинком встановити флюгер з орлом і свастикою, слава богу не сподобився ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви можете мене мінусувати, але ж це кашмар, ці татушкі жахливі ж на все життя. Навіщо таку агресію носити на тілі (я проти тату нічого не маю проти, але не такі...)

http://www.volynpost...andershtat-foto

Мається на увазі "Кожному своє" ?

Ніби зараз і категорично засуджую але признаюсь декілька років назад не знайшов би у цьому нічого як би сказати поганого.... Дійсно, кожен дуріє по своєму. Я хотів над своїм будинком встановити флюгер з орлом і свастикою, слава богу не сподобився ...

та я нічого не маю проти, виросла серед неформалів, байкерів, рокерів та художників, свої приколи були, але такої агресії я ще не бачила....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і видно освічену людину ^_^

#199,

87883_gdmax.jpg

Не подобаються мої дії? Пишіть скаргу.

"Жахливі" татуювання виглядають цілком нормально, а виводити-не виводити та допоможуть-не допоможуть далеко не головне.

Як казали і відвідувачі, і просто сторонні люди - пляшок менше, п'яних менше, молодь більш адекватна, ніж на попередніх. По-моєму, це вельми непогано.

А агресію вони цілком успішно виливали на слемах, а не на пиках один одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю. Мож то не тату, а малюнки хною? Мені дівчинка, при вході на фест, хною на черепі ззаду павука намалювала ) 2 дні так тусив. Виглядає як справжнє тату. Сьогодні голову побрив і "тату" злізло ) ТАк шо не все так трагічно.

З.І, Хоча, передивився фото, таки тату. Но нічо жахливого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...