Перейти до змісту

Вибираю телефон. Що порадите?


Рекомендовані повідомлення

Ви зараз гризетесь через те, про що ще 3-4 роки тому і не задумались би.

Не ведіться на маркетингову фігню, користуйтесь тим, що зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

В самого Н8. Апарат цілком достойний, а якщо прийняти до уваги ціну (б/у можна взяти за 1200..при удачі 1000 грн) - то вважаю, навіть дуже непогано. GPS працює стабільно. "в моїй Nokia 5800 до супутника

підключався від 5 до 30 хв при ідеальній погоді."- можливо, щось було із прошивкою. Регулярно користуюсь навігатором - поки не підводив.

Але, незважажаючи на всю "старість" та "сирість" симби (яку за стільки часу усе ж могли привести до якогось ладу!), підкупив цей смарт чудовою камерою. Аві на 2Гб програє без проблем, кольори сочні, звук із динаміка - дуже пристойний, кращий, ніж в моїй 6233. Повірте, давно користуюсь 6233, у мене їх взагалі 2 і штуки.. але коли хочу послухати музику - вмикаю N8. Якість навіть дуже хороша. Поки не бачив китайців з такими сочним, насиченим звуком. Не приховую, Симба нестабільна в плані сторонніх програм. Інколи і у власних. Але із появою прошивки Белла - ситуація виправилась в кращу сторону. Так що N8 прошу не ображати.)) Якщо хтось запитає мою думку - так, я пораджу цей апарат. І з задоволенням дам покрутити його в руках. Не продаю))

П.С. Про 12-ти мегапіксельну камеру я писав? ..Справа,звісно, не у пікселях, а у лінзі. Але якщо хочете подивитись фото цієї камери - прошу у рубрику "велопокатушки" - остання поїздка у Пляшеву, наприклад, чи на Ковельщину - хто скаже, що за телефон з ТАКОЮ камерою шкода віддати тисячу гривеь?? а в купі із НЕ світлодіодною підсвіткою, а ксеноновий спалах - це, знаєте.. Це, знаєте! Прошу дивитись темку із Тараканова - там видно, ху із ху. по спалахам.

Так, напевно, хто "пищить" за іграми та "наворотами" телефонів - тому тільки галаксі і подавай) Але.. Ціна і головне РОЗМІРИ - хлопці.. N8 ну ніяк не лопата))

Друже, тим людям котрі окрім дроіда 2.0 нічого в руках не тримали та ще й наїлись реклами гугля марно щось доказувати чи показувати.

П.С.

post-11163-0-55235500-1374077227_thumb.j

post-11163-0-58171500-1374077491_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви зараз гризетесь через те, про що ще 3-4 роки тому і не задумались би.

Не ведіться на маркетингову фігню, користуйтесь тим, що зручно.

Я не яблодрот. До "iPhone" користувався переважно "Nokia". Та й зараз старенька N82 на другій картці. Я не кажу, що "iPhone" самий луЧЧий, бо такий у мене. Зараз з'явилося безліч чудових телефонів, які лишили "мою" модель "iPhone" далеко позаду. Я не користувався N8, тому не можу робити якісь висновки по його роботі, а тим більше хаяти чиюсь роботу і чийсь вибір. Просто існують люди (Dieselsmart) для яких існують тільки дві точки зору - "моя" і "хибна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shabash, я не звертався до когось персонально :)

Це всього навсього довбані телефони, кожен підбирає собі по можливостям і потребам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shabash, я не звертався до когось персонально

Це всього навсього довбані телефони, кожен підбирає собі по можливостям і потребам.

...і повинен поважати вибір інших!

З.і. Вибачте, що звернувся персонально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви тут і на...писали...

зі всього того я зробив для себе деякі висновки...

проаналізував, що тут пропонується на борді:

HTC Desire A8181 - 950 грн.

HTC Desire C - 1049 грн. 929 грн.

HTC Wildfire S -800 грн.

HTC Wildfire S A510e white - 900 грн. 700 грн.

HTC Wildfire A3333 -570 грн.

HTC Wildfire - 550 грн.

Gigabyte GSmart G1362- 1000 грн. 800 грн.

Samsung Omnia Lite GT-B7300 - 350 грн.

Nokia C7-00 Black - 1300 грн. 900 грн.

Nokia X6 - 550 грн.

найбільше в мене душа лежить до НТС... закрема Дізайрів...

Але як казав знайомий дядя Фьодор: "Для того щоб придбати що-небудь непотрібне, спочатку треба продати що-небудь непотрібне." Бо вільних коштів немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька помилочка, пане адвокат. Я рік назад вибирав телефон і 1 серпня минулого купив Samsung GT-B7722 Duos, який на той час задаовільняв усі мої вимоги: 2 сім-карти (два незалежні радіомодулі), на одній з них повноцінний 3G UMTS, Wi-Fi... зараз його продаю або обміняю. Рік назад мені наявність GPS була некритична. Зараз ситуація змінилась, і він став потрібен... якось так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, приношу щирі вибачення, що не прочитав досконало усі п'ять сторінок цієї надзвичайно важливої теми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 сім-карти (два незалежні радіомодулі)

маленький оффтоп

Я теж колись хотів два незалежні радіомодулі.

Потім зваживши "за" і "проти" зупинився на моделях з одним.

Причина - два модулі, вдвічі більше випромінювання. Ще додати вайфай, блютус, GPS, і взагалі мікрохвильова піч біля вуха

На 3G-частотах це ще виправдано, там потужність нижча від двох до п'яти разів, в залежності від технології. Але ми мабуть не дочекаємось, поки Укртелеком монополію віддасть. А Інтертелеком - це добре, але там вибір апаратів дуже обмежений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленький оффтоп

...Причина - два модулі, вдвічі більше випромінювання. Ще додати вайфай, блютус, GPS, і взагалі мікрохвильова піч біля вуха...

Ще менший оффтоп

А хіба GPS-приймач щось випромінює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 сім-карти (два незалежні радіомодулі)

маленький оффтоп

Я теж колись хотів два незалежні радіомодулі.

Потім зваживши "за" і "проти" зупинився на моделях з одним.

Причина - два модулі, вдвічі більше випромінювання. Ще додати вайфай, блютус, GPS, і взагалі мікрохвильова піч біля вуха

На 3G-частотах це ще виправдано, там потужність нижча від двох до п'яти разів, в залежності від технології. Але ми мабуть не дочекаємось, поки Укртелеком монополію віддасть. А Інтертелеком - це добре, але там вибір апаратів дуже обмежений

З одним радіо модулем незручно, імхо, враховуючи інтенсивність моїх телефонних розмов, запарює весь час отримувати смс типу "вам телефонували..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба GPS-приймач щось випромінює?

ХЗ, якось то воно зі супутниками в"яжеться... без інтернету...

чи тіко приймає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще менший оффтоп А хіба GPS-приймач щось випромінює?

Почитав. Ні, не випромінює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не створювати нової теми, напишу тут.

Народ, планую купити найближчим часом Prestigio 4055 duo .

Власне питання таке: де і за скільки його в Луцьку можна купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil,

Lenovo A660. Новий.

Скоро буде за 1100 грн.

Якщо під замовлення, то буде дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я його потримав в руках 1 вечір і взяв HTC дізайр. Не сподобалось - камера в приміщенні "шумить", а спалаха (ліхтарика) нема, динамік такий, що я ледве впізнавав людей по голосу, корпус якийсь кривуватий попався, око не радує одним словом.

І взагалі, телефон і машина не повинні бути китайськими :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любого виробника є моделі ,на яких він заробляє собі імідж, а є на яких заробляє бабло (користувачі,як правило на цих заробляють собі головний біль).

В любого виробника достойні уваги не більше 30% асортименту.

Навіть в айфона, хоч він і випускає лише одну модель на рік, так крутить націнку в 100 баксів на мікросхемі памяті, яка рельно обходиться в 1-2 долари різниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в цьому цiновому дiапазонi вибiр невеликий.

Або бренд б/в (скорiше за все не першоi свiжостi) або китаэць.

Китайськi бренди Lenovo, ZTE та Huawei наздоганяють свiтовi бренди по якостi залiза.

З софтом можуть бути ньюанси, але i вони вирiшуються.

Кожен робить вибip для себе - чи варто платити за шильдик HTC/Samsung/тд чи нi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...