Перейти до змісту

ВНУ перейменували


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

odna , я зовсім не хочу Вас образити чи щоб Ви признались в чомусь., і тимпаче "умнічати". Суджу по Ваших словах. Як це декілька раз можна не рахувати??? :sm128:

Все так відносно... Іноди 2+2=5, а іноді, взагалі - "0"

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Я закінчила економічний ВДУ.

Здається, це - до точних)))

тут треба перехреститись, якщо так здалось)))

економіка і всі її похідні науки - гуманітарні)))

Якщо робота з цифрами відноситься для Вас до гуманітарного напрямку, то нехай)))

Суть про хабарі від того не міняється)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не вимагав в нас гроші, ні прямо, ні завуальовано.

За п"ять років навчання побачила, що немає такого: "платити треба всім".

Якщо вчишся - НІХТО не заставить платити за щось. НІКОЛИ.

Все змінюється і не тільки назви...

На психологічномму, так, раділи, коли людина намагалась вчитись сама, поважали і допомагали (більшість). Та, коли пішла на післядипломну, там я вже відчула зовсім іншу атмосферу. Але я якось викрутилась і закінчила "сама". Проте, згадувати дуже неприємно. Більше в нашу Альма-її-матір - я а ні ногою. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчила економічний ВДУ.

Здається, це - до точних)))

тут треба перехреститись, якщо так здалось)))

економіка і всі її похідні науки - гуманітарні)))

Якщо робота з цифрами відноситься для Вас до гуманітарного напрямку, то нехай)))

Суть про хабарі від того не міняється)

економіка НІКОЛИ не була наукою точною!))

точні науки - це математика, фізика, хімія(і похідні з них)

там тої роботи з цифрами так само, як в столярній справі

от Вам перелік гуманітарних дисциплін

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%BD%D0%B0%D1%83%D0%BA%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший психолог легко введет тебя в свое положение. (Карл Краус)

Але для мене біле, то біле, чорне, то чорне, а декілька раз - це багато. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший психолог легко введет тебя в свое положение. (Карл Краус)

Але для мене біле, то біле, чорне, то чорне, а декілька раз - це багато. :D

а я і не кажу, що не давала, кажу, що совість моя чиста, сплю спокійно і самооцінка від того ніяк не постраждала, бо дисципліни були прохідні, як і ті викладачі. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший психолог легко введет тебя в свое положение. (Карл Краус)

Але для мене біле, то біле, чорне, то чорне, а декілька раз - це багато. :D

а я і не кажу, що не давала, кажу, що совість моя чиста, сплю спокійно і самооцінка від того ніяк не постраждала, бо дисципліни були прохідні, як і ті викладачі. :D

Вас, як психолога, до совісті тягне :rolleyes: , ми ж про "давав/не давав" :P !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тепер як скажу, що закінчував ВДУ, мало хто і згадає, що то був за звір :)

Ну ВДУ то ще може згадають, бо він довгі роким ним був. а я закінчував ВНУ, і цим самим ВНУ він пробув аж ЧОТИРИ роки :D. от цю назву, певно ніхто і не згадає, крім тих, хто в цей період вчився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты пробував НЕ ДАВАТИ хабарів?

мені особисто дивно як політеховці пробують підколоти ВНУ в плані хабарів. пф... самі-то платите і всіх по собі рівняєте? в політесі реально вчитсь без грошей, якшо вчитись. а якшо студент дебіл-ну так башляй, шо нити?

я ЖОДНОГО разу за 4 курси не платив. та і на нашому факультеті якось не прийнято було, не знаю як там на інших. в нас максимальні хабарі-це квіти, цукерки і коньяки. і то не всі викладачі хотіли брати. могли виставити з тим пакетом, навіть якщо він був принесений на держ екзамени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех форум, такий форум. Ви як вчора народились, чесне слово. Давно всім відома ідея створення "Східноєвропейського... " на базі ВНУ для Вас ніби як грім серед ясного неба. Тепер трошки поспішаєте з трактуванням розпорядження прем"єра, а саме з формулюванням "Погодитися з пропозицією Міністерства...". Зауважте, не ПЕРЕЙМЕНУВАТИ, а ПОГОДИТИСЬ. Розпорядження про перейменування, якщо воно буде мати місце, підпишеться згодом тими ж таки членами уряду, а може навіть і самим "самим главним" :)

П.С. Трохи почитав, посміявся. Погоджусь з цим от постом "а ты пробував НЕ ДАВАТИ хабарів?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... ми ж про "давав/не давав" :P !

Мы, вообще-то, про переименование ;)

Якщо подивитись на деякі Ваші (odna, Oksana04) топи, то вони зовсім не про перейменування. Ну да ладно. Будем вважати порозумілись :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да хоч ще допишуть вселенський(світовий) всеодно до кращих наукових установ світу як до неба....(ну ви зрозуміли), а цей випендРЬош до одного місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь за літо перейменують... Щоб вже довчитись останній рік і мати новий диплом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь к нам будут хотеть учиться всякие селюки из Гарварда, Оксфорда и прочих ПТУ.Их профессора будут приезжать для повышения квалификации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СНУ - круто звучіть :D

особенно аббревиатура веселит любитей "Футурамы" :smile3:

Сну-снумем, который впервые появился в мультфильме «Футурама» в серии #34 третьего сезона, где команда «Межпланетного Экспресса» потерпела крушение на планете амазонок. Сну-сну обозначает ничто иное, как секс.

Ну що ж... Тепер нас будуть тратата на сесіях офіційно :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

скажу як студент ВНУ, з таким перейменуванням він тепер вийде на міжнародний рівень хабарища і викладачі нарешті достроять свої хати!

якби ти вчився так як треба!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було назвати "міжгалактичним університетом". На рівень знань назва не вплине все одно, як і ця, що вже прийняли, зате більш пафосно звучатиме, і оригінально буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі вивіски змінили? І на центральному корпусі?

На Ковельській (інститут мистецтв) кований забор навколо нього. Так там на заборі ще досі ВДУ :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...