Перейти до змісту

ВНУ перейменували


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

А абревіатура яка класна... "Ти де навчаєшся? - В СЄНУ" :D

Зробили б інститутом було б кручє : "Ти де навчаєшся? - В СЄНІ". А Сєня, то декан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тенденция шла давно, еще с тех пор как Табачник только-только стал министром. Но первоначальный проект был глобальнее, объединить два ВУЗа в один, так планировалось и все к этому шло, до тех пока папы этих самых ВУЗов не устроили перетягивание каната, так как каждый испугался потерять не просто свое детище, но и отличную кормушку. И когда уже премьер-министр поставил перед фактом Божидарника и Коцана, оба рванули в Киев и стали задействовать свои связи по полной., но Коцан оказался проворнее и хитрее, а может даже и умнее, он поднял на уши две партии, которые стеной встали на сторону ВНУ. В итоге стало понятно, что никто уступать не будет, тогда была создана комиссия, которая все и решила, дать статус тому ВУЗу, у которого лучше база и меньше долгов, а на то время ЛНТУ был не то что по уши, а по самую макушку в долгах. Вот так и решился спор, еще в начале весны, просто решение о переименовании было перенесено на конец учебного года, так как для 5-го курса стационара и 6-го курса заочников уже были отпечатаны дипломы и приложения со старым названием.

P.S. Я не знаю что новое название даст в уровне обучения, но уверен на все 100% что на цены это повлияет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а насправді то так і лишився педінститутом... навіть гірше став.

доречі, а що за нація така "східноєвропейці" ?

P.S.: ..завжди прикалувало слово "національний" в назві.... накуя ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ін тепер вийде на міжнародний рівень

хабарища і викладачі нарешті достроять свої

хати!..

а ты пробував НЕ ДАВАТИ хабарів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Східноєвропейським назвали для того, щоб легше було потім підігнати його під один з якихось Данєцкіх ВУЗів.

Але для мене він Східноєвропейський так само як Західноазійський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але для мене він Східноєвропейський так само як Західноазійський.

...як і національний.. як і університет... як і просто "навчальний заклад"

правда лише в тому що "ім. Лесі Українки", та і то пам"ятник Шевченку перед входом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені як студенту ВНУ ой СЄНУ ім. Лесі Українки, зав. кафедри ще на початку весни казав шо мол буде нова назва в ВНУ і дипломи будуть видавати європейського зразка! отакот! не знаю де тут правда а де тут вигадки но факт є фактом..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю все просто і банально...ІНДЕКСАЦІЯ. це така надбавка до ЗП коли є інфляція то грошики там набігають. Вона мабуть вже була у кожного працівника, який не міняв посади і є досить великою, тепер пройде реорганізація (чи шось в тому дусі) і ця надбавка автоматом злетить, а це відносно великі гроші! у бюджетників я помітив зараз массова фішка переіменовуватись та реорганізовуватись, виходить економія бюджету чи фонду ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у бюджетників я помітив зараз массова фішка переіменовуватись та реорганізовуватись,

Це називається адміністративна реформа. Толку з неї 0,хєр десятих (так як у НАС роблять). А при реорганізації (та її видах) аж ніяк не може бути економія. імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергові провінційні понти.

Треба щоб не забули терміново змінити феноменальну назву зупинки на Винниченка, а то сотні нових іноземних студентів загубляться у нашому громадському транспорті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені як студенту ВНУ ой СЄНУ ім. Лесі Українки, зав. кафедри ще на початку весни казав шо мол буде нова назва в ВНУ і дипломи будуть видавати європейського зразка! отакот! не знаю де тут правда а де тут вигадки но факт є фактом..

Диплом європейського зразка ще не значить, що гарантує він працевлаштування за бугром. Для цього ще дуже багато потрібно буде зробити...

який би диплом не був у вас за бугром з ним тільки підтертись можна, звісно якщо він не пластиковий, щоб там офіційно працевлаштуватись потрібно буде проходити переатестацію за їхніми стандартами та нормами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В держави є в період кризи ЛИШНІі кошти на переробляння всіх вивісок, печаток, установчих документів, реєстраційних і т.д. Параноя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты пробував НЕ ДАВАТИ хабарів?

Я пробувала. І в мене це майже вийшло. Але були випадки, коли неможливо було без хабаря, такий був тиск. А доводити до розлідування і суда, вийде собі дорожче, а особливо, коли не хочеться підвести своїх друзів-одногрупників.

Можу сказати, що я закінчила без хабарів. Декілька прикрих випадків можно не рахувати.

А "розцінки" зростають кожного року і без перейменувань.

пс: Поступала в ВДУ, закінчила ВНУ:) А зараз буде СНУ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що я закінчила без хабарів. Декілька прикрих випадків можно не рахувати.

з двох суперечливих суджень про одне і те саме — одне обов'язково істинне, друге хибне. Третього бути не може.

Або давала хабар, або ні.

ПС. Я давав. приходилось. (ще у ВДУ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що я закінчила без хабарів. Декілька прикрих випадків можно не рахувати.

з двох суперечливих суджень про одне і те саме — одне обов'язково істинне, друге хибне. Третього бути не може.

Або давала хабар, або ні.

ПС. Я давав. приходилось. (ще у ВДУ)

Ви, напевно, закінчили факультет з точних наук, а я, пробачте, психологічний. Курсові, дипломні писала сама. Тому і кажу, що можно не враховувати. Все так відносно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що я закінчила без хабарів. Декілька випадків можно не рахувати.

Або давала хабар, або ні.

Ви, напевно, закінчили факультет з точних наук, а я, пробачте, психологічний. Курсові, дипломні писала сама. Тому і кажу, що можно не враховувати. Все так відносно :)

Я закінчила економічний ВДУ.

Здається, це - до точних)))

Та все ж - закічнила ВДУ без хабарів.

Ті випадки, коли збирала (була старостою) зі всіх по 20ть грн на залік автоматом - не беру до уваги)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що я закінчила без хабарів. Декілька прикрих випадків можно не рахувати.

з двох суперечливих суджень про одне і те саме — одне обов'язково істинне, друге хибне. Третього бути не може.

Або давала хабар, або ні.

ПС. Я давав. приходилось. (ще у ВДУ)

Ви, напевно, закінчили факультет з точних наук, а я, пробачте, психологічний. Курсові, дипломні писала сама. Тому і кажу, що можно не враховувати. Все так відносно :)

odna , я зовсім не хочу Вас образити чи щоб Ви признались в чомусь., і тимпаче "умнічати". Суджу по Ваших словах. Як це декілька раз можна не рахувати??? :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі всіх по 20ть грн на залік автоматом - не беру до уваги)))

"Наша пісня гарна нова..."

Так Ви ж передавали гроші???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі всіх по 20ть грн на залік автоматом - не беру до уваги)))

"Наша пісня гарна нова..."

Так Ви ж передавали гроші???

Не тільки передавала, а і здавала)))

В мене (нас) їх ніхто не вимагав. Не було такого, що або платиш і здаєш, або не платиш і не здаєш.

Ми вирішили не тратити час на сидіння і здачу заліку, а оплатити. Це було добровільне рішення групи, на яке викладач погодився.

Ніхто не вимагав в нас гроші, ні прямо, ні завуальовано.

За п"ять років навчання побачила, що немає такого: "платити треба всім".

Якщо вчишся - НІХТО не заставить платити за щось. НІКОЛИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчила економічний ВДУ.

Здається, це - до точних)))

тут треба перехреститись, якщо так здалось)))

економіка і всі її похідні науки - гуманітарні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...