Перейти до змісту

Шукаю роботу


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Ні. Один форумчанин, згоден був працювати за 500 грн/місяць, аби набратися досвіду, хоч якогось. За 500 грн їжі на місяць не особо купиш!

Це ти про практику говориш? Я писав типу "аби мені вертали за дорогу, чи я забагато прошу?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

я не про практику, а про досвід і роботу. Чоловік готовий був ПРАЦЮВАТИ за 500 гнр/місяць, аби навчитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про практику, а про досвід і роботу. Чоловік готовий був ПРАЦЮВАТИ за 500 гнр/місяць, аби навчитися!

Це не великі жертви.

Декому доводиться реально працювати і не за 500 грн щоб здобути освіту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а я про що кажу? Люди працюють за копійки заради досвіду чи навіть заради можливості потім заробляти більше.

Головне це усвідомити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

підробіток для лінивих і основне джерело прибутку для старанних. сам недавно познайомився з цим ресурсом, норм штука

а за реферальні посилання я б банив. і по айпі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За потреби можу перевестись на заочну форму навчання чи на вільне відвідування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

ап теми... в "двох словах"

Шукаю роботу! 20 років, студент 4 курс (СНУ ЛСПГ), фізично витривалий, легко знайомлюсь і "находжу мову" з людьми, стресовитривалий, досвідчений користувач пк, маю невеликий досвід різноробочим на будівництві, продавцем побутової техніки б\в, на початковому рівні знаю будову і принцип роботи авто, початковий рівень знань ремонту мобільних телефонів(не паяв і не прошивав), початковий рівень знань офісної техніки та обслуга за нею.

Маю права категорії В,С, водійський стаж 2.роки. Маю власний автомобіль.

П.С. роботи типу роздавання листівок, ходіння по квартирам, впарюванням дверей і тд не цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Я в шоці з тебе, чувак. Рік шукати роботу і не знайти. Може, варто не тільки на борді шукати? Є багато сайтів спеціалізованих.

Як альтернатива - інтернет-провайдерам постійно треба люди, які б ходили по квартирах, сиділи на телефонах і обдзвонювали б потенційних клієнів.

Ще альтернатива - кур'єром десь влаштуватись, дивлюсь он, ти Гольф 2 Оунер. Я рік-два тому так само роботу шукав, по співбесідах бігав, весь нет перерив, всі оголошення напам'ять знав, в газетах рив вакансії, а не тільки тему апав. Не вірю, що зараз все помінялось так кардинально.

Резюме склади і опублікуй на кількох сайтах, помагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці з тебе, чувак. Рік шукати роботу і не знайти. Може, варто не тільки на борді шукати? Є багато сайтів спеціалізованих.

Як альтернатива - інтернет-провайдерам постійно треба люди, які б ходили по квартирах, сиділи на телефонах і обдзвонювали б потенційних клієнів.

Ще альтернатива - кур'єром десь влаштуватись, дивлюсь он, ти Гольф 2 Оунер. Я рік-два тому так само роботу шукав, по співбесідах бігав, весь нет перерив, всі оголошення напам'ять знав, в газетах рив вакансії, а не тільки тему апав. Не вірю, що зараз все помінялось так кардинально.

Резюме склади і опублікуй на кількох сайтах, помагає.

а хто тобі сказав, чувак, шо я ніде не робив? робота трапляється але тимчасова! зробив получів гроші і свободен! а на постійну основу ніхто не візьме тому що я покищо студент! а якшо і є якась вакансія, то або "рабів" треба і платять так собі... або більш менш робота нормальна але платять гроши.... так і живу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і я студент такий же, як і ти. Шукай в інеті роботу. Переклади, копірайтинг, наприклад. Піди на якісь курси по програмуванню, я от шкодую, що в школі толком не вчив інформатику і математику. Програмістів з руками і ногами беруть.

А щодо того, що тимчасово - так і в мене таке було :)

І листівки інтернет-провайдера розносив, і кур'єром по місту газети возив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Шукаю роботу на літо.

Про себе 20 років, навчаюсь в ВНУ.

Фізичної роботи не боюсь.

Розглягну будь-які пропозиції!

Зв"язок тут або в ПП

Доброго дня. Є робота на кілька днів по упорядкуванню речей у приміщенні. Звязуватись по тел 099-63-44-374

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю права категорії В,С, водійський стаж 2.роки. Маю власний автомобіль.

якщо потрібно то маю ще закордонний паспорт

зробив візу і вперед в польщу по товар. працюй сам на себе. чи хочеться на дядю??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробив візу і вперед в польщу по товар. працюй сам на себе. чи хочеться на дядю??

товар "там" нахаляву дають?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...