Перейти до змісту

Чи вивчив хтось англійську самостійно?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Доведеться перефразувати запитання :) ХТОСЬ ПРОБУВАВ?

здається тобі просто хочеться щоби тут всі написали "це неможливо"

і капєц - всьо - можна розслабить булочкі і бабахнуть півасік :D

яка нафіг англійська - "неможливо" і капєц :D

та ні, погано читаєш думки :) якраз хтів би прочитати протилежне :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут таке враження складається що ти такий дорослий і розумний, що всі інші аж "хлопчики і дівчатка". ;/
і ти теж образився? :) ну прям дитсадок ;)

я? образився? на чийсь задертий нос? ятяумоляю )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

англійську самостійно ніколи не вчив..... А чи можливо, це залежить мабуть від інтелекту й сили волі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть інтелект не потрібен :)

англійською запросто говорять навіть імбецили :D

:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, в ідеалі - це і хороший вчитель/репетитор/викладач

рєкламко? ;)

Нє, я у відпустці :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выучить язык нельзя

Подтянуть до определенного уровня самостоятельно можно.

Начальный уровень-отвечать на вопросы, спрашивать простейшее, поддерживать элементарный разговор. Этого уровня может добиться каждый с достаточной мотивацией и необходимым материалом для учебы.

Разговорный уровень-поддерживать разговор, вступать в полемику, расширенно отвечать на вопросы.Этого тоже можно достичь самому, но при этом надо живая практика-общение с иностранцами, чтение оригинальной или адаптированной литературы, тренировка произношения и распознавания языка

Профессиональный уровень-этого уровня самому не достичь.Без наставлений в сложных перипетиях грамматики и прочих аспектах языка разобраться крайне трудно и попытка проделать сие может обернутся катастрофой в виде запутавшегося человека-там недопонял,там недочитал, там не принял во внимание итд.В мозгу будет каша.

У самостоятельного изучения языка есть ряд огромных преимуществ. Но рано или поздно придется прибегнуть к помощи из вне.

Так что лучше имхо поучится у репетитора до тех пор пока не почувствуете, что необходимый минимальный базис для свободного плавания в английском языке взят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выучить язык нельзя

Подтянуть до определенного уровня самостоятельно можно.

Начальный уровень-отвечать на вопросы, спрашивать простейшее, поддерживать элементарный разговор. Этого уровня может добиться каждый с достаточной мотивацией и необходимым материалом для учебы.

Разговорный уровень-поддерживать разговор, вступать в полемику, расширенно отвечать на вопросы.Этого тоже можно достичь самому, но при этом надо живая практика-общение с иностранцами, чтение оригинальной или адаптированной литературы, тренировка произношения и распознавания языка

Профессиональный уровень-этого уровня самому не достичь.Без наставлений в сложных перипетиях грамматики и прочих аспектах языка разобраться крайне трудно и попытка проделать сие может обернутся катастрофой в виде запутавшегося человека-там недопонял,там недочитал, там не принял во внимание итд.В мозгу будет каша.

У самостоятельного изучения языка есть ряд огромных преимуществ. Но рано или поздно придется прибегнуть к помощи из вне.

Так что лучше имхо поучится у репетитора до тех пор пока не почувствуете, что необходимый минимальный базис для свободного плавания в английском языке взят.

Что из вышесказаного из собственного опыта? Или всё это тоже "ИМХО"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в іншого батько вивчив лише дивився фільми на англійській, шукаючи в словниках незнайомі слова.

Я теж дивився багато "німецьких" фільмів, але німецької мови так і не вивчив... :0157:

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что из вышесказаного из собственного опыта? Или всё это тоже "ИМХО"?

После учебы в лингвистической гимназии и 5 лет на прикладной лингвистике могу утверждать что моя вышеизложенная мысль является и тем и тем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что из вышесказаного из собственного опыта? Или всё это тоже "ИМХО"?

не, це тут всі про чиїсь чужі досвіди пишуть :)

свій - це занадто інтимно, ти що :D

ну от хто хто, а ти то всюди пиСиш :D ото досвіду маєєєєєєш! ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в іншого батько вивчив лише дивився фільми на англійській, шукаючи в словниках незнайомі слова.

Я теж дивився багато "німецьких" фільмів, але німецької мови так і не вивчив... :0157:

:)

не ті фільми дивився, ой, не ті... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може якісь про війну га? ти там знаєш...

нафик про войну смотреть? кто собрался говорить как 50 лет назад, не поймите меня неправильно но хочу вас наградить бесплатным советом, фильмы должны быть стоящими на повестке дня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от хто хто, а ти то всюди пиСиш :D ото досвіду маєєєєєєш! ;)

...

і да, імєнно так і імєнно в єтом порядке -

спочатку англійська, а вже потім водка, женсчіни, нємецкі фільми, блекджек і т.д. :D

оооо :) па нісхадящєй пашол :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Доброї ночі. Хто з форумчан може порадити якийсь хороший ресурс де можна вживу побалакати з американцями, я пробував http://chatroulette.com/ но з часом надоїв мені одним і тим самим, годину-2 сидиш клапаєш поки попадеш на США, Канаду які не "пронекстять" і далі починається стандартна розмова "wasup?" "whats your name" etc. за 5-10 разів вже приїлось, сидиш і кривляєшся в камеру як і більшість там...

Також пробував грати minecraft, але не багато людей користується скайпом там + в основному діти і їхні пискляві голоса мені ріжуть вуха + те саме бігаєш 3-4 години поки може перейдете на живе спілкування...

Єдина MMORPG гра яка дала мені 100+ годин живого спілкування була Path Of Exile, але тепер вона трохі піднадоїла і хочеться ще шось + ноут не тянув її нормально і із-за цього приходилось мучитись з лагами...

Хто де що грає де купа піндосів стараються добавитись в скайп? Допоможіть з цим, жанр і чим займатись мені однаково, буду робити вигляд шо мені також цікаво бавитись =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любой мморпг есть ПВЕ гильдии которые без связи не рейдят. Так что выбирай любую мморпг и ищи гильдию которая требует наличия Тимспика, рейдколлаб Вентрилы ипрочих программ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любой мморпг есть ПВЕ гильдии которые без связи не рейдят. Так что выбирай любую мморпг и ищи гильдию которая требует наличия Тимспика, рейдколлаб Вентрилы ипрочих программ.

Я когда-то начинал с diablo, потом была lineage где-то дня 3-4 =), потом ION(как-то так) где-то месяц,.. сейчас вот думаю может не обязательно должна быть ММОРПГ для этого, так вот бы чтобы не вникать сильно в гемплей а с ходу попасть в игру, типа бомбермена, все понятно и просто, только нужен teamspeak или еще лучше скайп тимы, а то по teamspeak-у можно просидеть как мишь целый день и тебя даже не заметят...

вообщем я как человек без сильного геймерского опыта думал что смогу получить ответ на вопрос "что можно поиграть чтобы сильно не напрягаться и все время с кем-то болтать"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброї ночі. Хто з форумчан може порадити якийсь хороший ресурс де можна вживу побалакати з американцями, ...

...

пробував грати minecraft, але ...

Єдина MMORPG гра яка дала мені 100+ годин живого спілкування була Path Of Exile, але тепер вона трохі піднадоїла і хочеться ще шось ...

Хто де що грає де купа піндосів стараються добавитись в скайп? Допоможіть з цим, жанр і чим займатись мені однаково, буду робити вигляд шо мені також цікаво бавитись =)

тобі тобі вчитись чи все ж бавитись? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...