Перейти до змісту

стіл з натурального дуба


3JIugeHb

Рекомендовані повідомлення

продам 1 стіл з натурального дубу ціна 150 доларів ручна робота за детальнішоб інформацією звертайтесь за телефоном 0955927447

2 на ножках з шин 100 доларів на ножчах з натурального дерева 150 доларів

матеріал натуральний дуб

розміри першого

довжина 1 м

ширина 0,65м

товщина кришкі 0,1м

висота столу 0,6м

розміри другого висота 0,6м радіус кришкі столу 0,85м

post-17698-0-15150900-1340318665_thumb.j

post-17698-0-85513900-1340318670_thumb.j

post-17698-0-66908800-1340318676_thumb.j

post-17698-0-85358400-1340318683_thumb.j

post-17698-0-55200400-1340318689_thumb.j

post-17698-0-79928500-1340318695_thumb.j

post-17698-0-90629600-1340318703_thumb.j

post-17698-0-76896300-1340318709_thumb.j

post-17698-0-54482100-1340318716_thumb.j

post-17698-0-03206800-1340318723_thumb.j

post-17698-0-06965100-1340318768_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея не погана , виконання доларів на 10, ну і матеріалу ще на трохи...

Хоч би зістарений дуб був, або різьба простенька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея не погана , виконання доларів на 10

виконання доларів на 5 максимум, що це за болти торчать ?? хто так скручує ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

No vagina, no rega kogorta

якщо комусь не подобається ціна то якщо він на місці при покупці доведе що стіл не коштує цих грошей вона буде скорегована(но я дуже сумніваюсь що оведе)

ще таке уточнення, що фото зразків столи які ви будете купляти будуть робитись відразу як ми отримаємо завдаток тоді клієнт зможе вибрати як робити які кріплення (щоб було видно болти(можна зробити так що ні шапочок нічог не буде вадно а все в дерево))

якщо комусь "приспічить" різьблення чи ще щось то можем не лакувати верхню кришку а залишити такоюж і тоді завезето до когось століра і він все зробить вам!

хоча оригінальність цього стола полягає в тому щоб зберезти фактуру дерева(матеріал наиуральний дуб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він на місці при покупці доведе що стіл не коштує цих грошей

Стіл - то, може, й коштує...

Просто, на фотографіях не стіл.

Великий шмат необрізної дошки на ніжках (а не виріб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3JIugeHb, такі вироби повинні бути виконані БЕЗ ЄДИНОГО МЕТАЛЕВОГО ПРЕДМЕТА. Без болтів/шурупів і т.п. Бо, якщо вже така кришка, то які на*уй болти і шурупи. Ідея - гарно. Виконано препаршиво! Болти стирчать, шляпки не втоплені і не заховані.

І купіть фотоапарат, бо фотографувати товари пультами від мікрохвильовки - дика маячня. Роздивитися хоч щось - ну тупо нереально. І навчіться презентувати свій товар, переверніть фотки. Це ваші гроші, а ви їх відробити не вмієте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо комусь не подобається ціна то якщо він на місці при покупці доведе що стіл не коштує цих грошей вона буде скорегована(но я дуже сумніваюсь що оведе)

ще таке уточнення, що фото зразків столи які ви будете купляти будуть робитись відразу як ми отримаємо завдаток тоді клієнт зможе вибрати як робити які кріплення (щоб було видно болти(можна зробити так що ні шапочок нічог не буде вадно а все в дерево))

якщо комусь "приспічить" різьблення чи ще щось то можем не лакувати верхню кришку а залишити такоюж і тоді завезето до когось століра і він все зробить вам!

хоча оригінальність цього стола полягає в тому щоб зберезти фактуру дерева(матеріал наиуральний дуб)

я один неосилив ? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за що тут 150 баксів?

за "красивий" розпил на циркулярці або на розрізному верстаті?!

чи за "кусок" дуба, непонятного походження?

якщо комусь не подобається ціна то якщо він на місці при покупці доведе що стіл не коштує цих грошей вона буде скорегована(но я дуже сумніваюсь що оведе)

а ви доведете мені унікальність даного столу?! крім того шо тут був використаний дуб 80-130років..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС скажіть, тільки чесно, яка собівартість такого столу?

Хоть я і не топікстартер ;)

100-200грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную припинити флуд, згiдний, що стiл в такому виглядi, в якому запропонований, не вартий оцiненоi сумми, але нiхто нiкому нiчого не повинен доказувати (й собiвартiсть оголошувати теж), хай час й попит розставить все на своi мiсця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС скажіть, тільки чесно, яка собівартість такого столу?

Хоть я і не топікстартер ;)

100-200грн

дорожче+вам ніхто не захоче з середини колоди вирізати на стіл!

пропоную припинити флуд, згiдний, що стiл в такому виглядi, в якому запропонований, не вартий оцiненоi сумми, але нiхто нiкому нiчого не повинен доказувати (й собiвартiсть оголошувати теж), хай час й попит розставить все на своi мiсця

вище я написав що якщо хтось доведе що його ціна повинна бути меншою при самій покупці то ціна знизиться

і це лише зразок який стіл буде з вигляду! стіл буде робтись новий з будьякими забаганками покупця!

пропоную припинити флуд, згiдний, що стiл в такому виглядi, в якому запропонований, не вартий оцiненоi сумми, але нiхто нiкому нiчого не повинен доказувати (й собiвартiсть оголошувати теж), хай час й попит розставить все на своi мiсця

також цей стіл не розраховано на те щоб кожен його придбав собі додому і вважав себе "крутим" бо в нього стіл з дубу а на те що комусь він допомнить інтерєр залу чи кімнати для гостей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3JIugeHb, можна я дозволю собі трошки флуду зауважень? Дякую!

1) Стіл/столик журнальний. Явно сирий, щоб його фоткати на продаж. (приберіть недоліки, типу болти і т.д.)

2) Він не допрацьований. Додумайте щось на кшталт різьби по колу стільниці, і таку ж різьбу на зовнішні сторони ніжок. Подумайте, як можна зробити стіл без єдиного цвяха і болта/шурупа. Ви ж столяри!

3) розпишіть свій товар. Розхваліть! Виправте помилки в повідомленнях. Навчіться користуватися розділовими знаками.

.. стіл виконано у найкращих національних традиціях із дотримання технології - без єдиного металевого компонента.

Стільниця стола виконано із цільного дубового зрізу. Для додання стилю залишено кору.

Точені ніжки додають вичурності виробу. А окраса стільниці у вигляді кругової різьби елегантності...

оце якось так потрібно було це описати. Не маю часу придумувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3JIugeHb, такі вироби повинні бути виконані БЕЗ ЄДИНОГО МЕТАЛЕВОГО ПРЕДМЕТА. Без болтів/шурупів і т.п. Бо, якщо вже така кришка, то які на*уй болти і шурупи. Ідея - гарно. Виконано препаршиво! Болти стирчать, шляпки не втоплені і не заховані.

І купіть фотоапарат, бо фотографувати товари пультами від мікрохвильовки - дика маячня. Роздивитися хоч щось - ну тупо нереально. І навчіться презентувати свій товар, переверніть фотки. Це ваші гроші, а ви їх відробити не вмієте!

на бажання покупця болтів і іншої фігні не буде

дякую так ідея хороша і виконання на продаж буде інше!

даний зразок зробився для показу приблизного вигляду

3JIugeHb, можна я дозволю собі трошки флуду зауважень? Дякую!

1) Стіл/столик журнальний. Явно сирий, щоб його фоткати на продаж. (приберіть недоліки, типу болти і т.д.)

2) Він не допрацьований. Додумайте щось на кшталт різьби по колу стільниці, і таку ж різьбу на зовнішні сторони ніжок. Подумайте, як можна зробити стіл без єдиного цвяха і болта/шурупа. Ви ж столяри!

3) розпишіть свій товар. Розхваліть! Виправте помилки в повідомленнях. Навчіться користуватися розділовими знаками.

.. стіл виконано у найкращих національних традиціях із дотримання технології - без єдиного металевого компонента.

Стільниця стола виконано із цільного дубового зрізу. Для додання стилю залишено кору.

Точені ніжки додають вичурності виробу. А окраса стільниці у вигляді кругової різьби елегантності...

оце якось так потрібно було це описати. Не маю часу придумувати.

я вкинув на показ стіл якщо комусь сподобалась ідея то може звязатись і обговорити зміни я не збираюсь чесати по вехах комусь щоб його просто втулити!

доречі на рахунок стільців також можна виконати з натурального дуба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Попробую порахувати собівартість, дуб якщо він сухий - 300-350 грн, болти - 10 грн, лакування якщо зроблено професійно з матеріалами 80-100 грн, плюс робота 100 грн, маємо 560 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробую порахувати собівартість, дуб якщо він сухий - 300-350 грн, болти - 10 грн, лакування якщо зроблено професійно з матеріалами 80-100 грн, плюс робота 100 грн, маємо 560 грн.

молодець! рахувати всі вміють)))

якщо когось зацікавить то придбає і роботу я свою не оцінюю про*батись день в 100 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодець! рахувати всі вміють)))

якщо когось зацікавить то придбає і роботу я свою не оцінюю про*батись день в 100 грн

...ну наразі твоя думка розбігається з твердженням загалу :)

P.S. Одне діло про*батись, а інше -зробити щось путнє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3JIugeHb, з рештою, то твоя проблема скільки про*бався і з чим. Ти можеш 2 тижні вінду ставит на ноут - але більше як 50 грн за цю роботу тобі ніхто не дасть. А можеш за 2 години впоратися із тим же об'ємом роботи. Сума не зміниться. Поки що майстерності у роботі не дуже видно, щоб можна було оцінювати ту роботу не за нормами оплати праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радіус кришкі столу 0,85м

Радіус чи діаметр? Чи можливий продаж самої кришки? (тільки без зазубрини як на фото )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...