Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Ціни за останні пів року зросли кардинально. В лютому місяці ціни в новобудовах стартували приблизно від 5800 грн. за кв.м., а зарез менше 7500 можна взагалі і не розраховувати, а то і більше. Забудовники мотивують це тим, що піднявся доллар, але на мою думку вони лукавлять. Я вважаю, що в нас в місті є 3 основних забудовника-монополіста, які собі самі вирішують, яку ціну на ринку ставити. Враховуючи, що ті в кого є лишні кошти купляють за такими цінами, вони відповідно їх піднімають. (попит створює пропозицію) Тим в кого заробіток менший розраховувати нажаль не приходиться на квартиру. Чому мотивуючи збільшенням доллара наші забудовники збільшили ціну, а в Івано-Франківську в новобудові можна взяти квартиру за 4500-5000грн за квадратний метр?!?! Вони що з іншого матеріалу будують?!?! Просто наші забудовники позажерались. Навіть в нас деякі забудовники, які будують котеджні будинки продають часто від 6200грн. і це при тому що вони в цю ціну заклали собі прибуток. Позажерались наші. Такі ціни, як на окраїні Києва, але столиця це інший зовсім рівень.

Змінено користувачем Forlano
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни за останні пів року зросли кардинально. В лютому місяці ціни в новобудовах стартували приблизно від 5800 грн. за кв.м., а зарез менше 7500 можна взагалі і не розраховувати, а то і більше. Забудовники мотивують це тим, що піднявся доллар, але на мою думку вони лукавлять. Я вважаю, що в нас в місті є 3 основних забудовника-монополіста, які собі самі вирішують, яку ціну на ринку ставити. Враховуючи, що ті в кого є лишні кошти купляють за такими цінами, вони відповідно їх піднімають. (попит створює пропозицію) Тим в кого заробіток менший розраховувати нажаль не приходиться на квартиру. Чому мотивуючи збільшенням доллара наші забудовники збільшили ціну, а в Івано-Франківську в новобудові можна взяти квартиру за 4500-5000грн за квадратний метр?!?! Вони що з іншого матеріалу будують?!?! Просто наші забудовники позажерались. Навіть в нас деякі забудовники, які будують котеджні будинки продають часто від 6200грн. і це при тому що вони в цю ціну заклали собі прибуток. Позажерались наші. Такі ціни, як на окраїні Києва, але столиця це інший зовсім рівень.

Ще можна зрозуміти ті будинки, які будуються вони підняли ціну, аби підстрахуватись, і то часто не обгрунтовані...

А от на Ковельській будинок як тільки стрибнув долар, і вони теж підняли ціну, хоча будинок був вже зданий...

Нагліють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от на Ковельській будинок як тільки стрибнув долар, і вони теж підняли ціну, хоча будинок був вже зданий...

Нагліють...

Батькам взяли там квартиру. Тоді як у ЛСТМ на Арцеулова 6900-7000 було (1, 7-9 поверх) ми взяли за 6800 кращий варіант з відстрочкою половини платежу на 2 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от на Ковельській будинок як тільки стрибнув долар, і вони теж підняли ціну, хоча будинок був вже зданий...

Нагліють...

Батькам взяли там квартиру. Тоді як у ЛСТМ на Арцеулова 6900-7000 було (1, 7-9 поверх) ми взяли за 6800 кращий варіант з відстрочкою половини платежу на 2 місяці.

Маю інформацію що на Ковельськый було 7500, але то було в червні, зараз можливо щось змінилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як там ціни зараз поживають? Чи будуть забудовники підвищувати ціну? В Чорнухи та Житлобуд-2 8000 а долар вже перевалив за 15.

Змінено користувачем purepower2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

purepower2, ти б знав би їх маржу, вони при баксі 20 можуть тримати 8К за квадтрат ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може знає скільки за метр просить ЛДБК в будинку що зводиться біля Срібних Лелек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може знає скільки за метр просить ЛДБК в будинку що зводиться біля Срібних Лелек?

найкраще - зателефонувати. відділ продажу т.78-63-42

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8500, здача середина 2015.

Змінено користувачем yarik1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Срібних лелек будує Луцьксантех монтаж!!

www.lstm.com.ua/uk/real_estates/6-bagatokvartirniy-zhitloviy-budinok-na-vul-d-ivaschenka-1-a

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Срібних лелек будує Луцьксантех монтаж!!

Біля Срібних лелек будують Луцьксантехмонтаж (1а) і ЛДБК (2).

Змінено користувачем sashkoMTM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Срібних лелек будує Луцьксантех монтаж!! www.lstm.com.ua/uk/real_estates/6-bagatokvartirniy-zhitloviy-budinok-na-vul-d-ivaschenka-1-a

З опису:

Комплектація квартир

• поліпшена штукатурка стін та бетонна;

• стяжка підлоги;

• металеві вхідні броньовані двері;

• металопластикові енергозберігаючі вікна з підвіконнями;

автономна система опалення;

лічильники: (електроенергія,вода,тепло);

• єврооздоблення під'їзду.

Хтось може пояснити, для чого лічильник тепла, якщо автономна система опалення? :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може пояснити, для чого лічильник тепла, якщо автономна система опалення? :0162:

Напевне дахова котельня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автономна система опалення; - це дахова котельня

Індивідуальне опалення - котел в кожній квартирі.

Відповідно лічильник тепловий на опалення від дахової котельні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне дахова котельня.

Гадаю, що в описі на сайті лоханулись.

Змінено користувачем sashkoMTM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю квартиру в будинку Луцьксантехмонтажу на вул. Арцеулова, ніякого лічильника тепла немає. Є тільки газовий і на холодну воду. Взагалі якість будівництва непогана но є певні розбіжності з тим що пишуть на сайті і з реальною картиною в квартирі. Кого цікавить можу розказати. Також є недоліки незначні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого цікавить можу розказати. Також є недоліки незначні.

ну то розкажіть, думаю, багато кого цікавить :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Пишу. Коли ви заходите вперше в квартиру, відчиняєте двері, які більш за все українського виробництва але гірші за китайські або ж просто погані китайські, скриплять, ключі туго влазять, завіси не прикручені, на що забудовник пише що вони броньовані, а насправді консервна банка!! Одразу заміна потрібна. Друге. План в квартирі такий що при умові 43 квадратів в однокімнатній квартирі, 9,6 квадрата займає лоджія за яку ви платите гроші, а тому потрібно по максимуму викоритовувати дану площу (вибивати, перегороджувати і т.д., хто що забажає). Відповідно радив би на даний момент якщо купувати то купувати на Іващенка, там балкони хоч менші)))))

Третє, стяжка зроблена нормально, можна сказати якісно, штукатурка стін більш менш нормально теж, правда трапляється перепад по рівню, потрібно підрівнювати. Вікна і балконні рами з профілю WDS, не відрегульовані но більш менш нормальні (зі слів людей які займаються вікнами).

В кухні йде стояк газу, плюс лічильник газовий підвішений з одніє сторони, котел з іншої сторони, картина не дуже, відверто кажучи, закривати це все ящиками або залишати так як є якось не ахті), ще один недолік планування газової системи, но можна це все змінити, вартість перенесення лічильника і газового котла га лоджію плюс переробленгя документів + 2000 грн

Котел фірми Імергас, по паспорту 24 кіловати, ще не запускав тому незбуду нічого писати по даному . Батареї ромстал, всі труби заховані. Це радує. Водопостачання також все заховане, все гарно, но , на водовідведення потрібно працювати і працювати щоб добитися потрібного. Щоб всім було зрозуміло в санаузлі (ванна, туалет) виведена тільки сотка труба в яку потрібно затвести ванну (душ), умивальник, туалет, пральну машину. А тут потрібно довбати стіни щоб зробити злив, починаєш довбати стіни, мішаютб 6 труб водопостачання, потрібно або переробляти водопостачання або шось інше думати з хливом і плюс до того ще з кухні також туди потрібно відлив води зробити, от це можна стказати основний недолік який потребує найбільших хусиль та затрат . Приклад наведений по однокімнатній квартирі, як в інших незнаю. Також особисто в мене перепади плит на потолку грубо кажучи, тут або вирівнювання гіпсокартоном або натяжні стелі. . Недоліки є, но всі такі що вирішуються, переробляються чи доробляються але з додатковими витратами часу і фінансів. Аа так ніби все норм. 4 квадратних можна підвал зробити, хто домовиться то кладовку захопить, хоча я вважаю що це не правильно оскільки це для загальньного користування мешканців поверху.

Прошу за помилки в тексті, поспішав.

Особисто я радив би у них купувати не дивлячись на певні нюанси.

Будуть питання, пишіть.

Змінено користувачем Recent
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в санаузлі (ванна, туалет) виведена тільки сотка труба в яку потрібно затвести ванну (душ), умивальник, туалет, пральну машину.

це дико. Купив на Федорова від ЛДБК, то там вся розводка готова - і на пральну, і на все інше.

можна підвал зробити

На Федорова відразу були зроблені в підвалі для всіх квартир кімнатки, пронумеровані відповідно номеру квартити, тому сусіди між собою не сперечаються - кожен має свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підвалу, при купівлі квартири то забудовник обіцяв що також буде на кожну квартиру підвал вже зроблений але як виявилось при здачі що їх нема. Потрібно самому збудувати але поки невідомо коли бо будинок ще не на балансі жеку на скільки мені відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це дико. Купив на Федорова від ЛДБК, то там вся розводка готова - і на пральну, і на все інше.

Це так на перший погляд. Якщо цим не займались ніколи, то так.

А насправді ЛДБК чи ЛСТМ не вгадають ваших ідей по розміщенню зливів у ванній, туалеті (я н. п. зробив ще й в туалеті умивальник), а особливо кухні. Замість ванни поставив душову, звілнилось місце, тому пральну я взагалі в іншу сторону поставив ніж спочатку планував. Висота каналізаційних стоків теж залежить від типу обраних колін: якщо брати жорстке зєднання (я захотів зробити хромовані стоки), то треба стоки каналізації робити вище. Я цього не передбачив, довелось дозамовляти специфічні довші хромовані трубки з нету (+350грн). І т.д...

Повна розводка по моїх забаганках з вдовбуванням і найкращими матеріалами обійшлась у 2800.

Мені - норм. Краще без розводки при отриманні ключів, думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А насправді ЛДБК чи ЛСТМ не вгадають ваших ідей по розміщенню зливів у ванній, туалеті (я н. п. зробив ще й в туалеті умивальник)

В ЛДБК на Федорова в туалеті вже виведені комунікації для умивальника в туалеті (Федорова 4Б)

Замість ванни поставив душову, звілнилось місце, тому пральну я взагалі в іншу сторону поставив ніж спочатку планував.

А це вже досить індивідуально, кому ванна а кому душова кабіна. Наприклад, якщо маленька дитина (новонароджена, чи 1-2 р.), то я б навряд чи купав би її в душовій кабіні )

Згоден з вами, жоден з забудовників не буде підлаштовуватись під ваші побажання, це і так зрозуміло. Купуєте квартиру (стосується новобудов), чекаєте здачу будинку, а далі переробляєте собі всі комунікації під себе.

Змінено користувачем timoha2010
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто домовиться то кладовку захопить, хоча я вважаю що це не правильно оскільки це для загальньного користування мешканців поверху.

Питання-а з ким домовиться чи домовлятись? Чи тут діє правило, хто перший замурувався, той і власник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто домовиться то кладовку захопить, хоча я вважаю що це не правильно оскільки це для загальньного користування мешканців поверху.

Питання-а з ким домовиться чи домовлятись? Чи тут діє правило, хто перший замурувався, той і власник?

саме так . Хто наглий той і має )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...