Перейти до змісту

Где в Луцке можно изготовить клише? + консультация по поводу клише -> краска -> картон,бумага


gen552

Рекомендовані повідомлення

Конкретно, нужно клише для оттиска краской на бумагах или картонах. Причем, я еще сам не знаю какая будет краска. Но точно не штемпельная краска. Так что, пока и не ясно из какого материала должно быть клише.

Вообще нужен консультант по вопросу клише -> краска -> картон,бумага. Кто кого может посоветовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класика жанру - металеве кліше. З металу в Луцьку не роблять. Таке кліше підійде для тислення, фольгування.

В вашому випадку треба робити печатку, а їх роблять на кожному кроці. Ну, але все залежить від розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класика жанру - металеве кліше. З металу в Луцьку не роблять. Таке кліше підійде для тислення, фольгування.

Що, невже в Луцьку немає жодної людини або організації, яка займається виготовленням металевих кліше шляхом лазерного гравірування? Фірми, які займаються тисненням, замовляють металеві кліше де завгодно, але тільки не в Луцьку? Хоча, мене це зовсім не дивує. :(

Народ, ось вам відмінна бізнес ідея! Займатися лазерним гравіруванням. Конкурентів немає. :)

В вашому випадку треба робити печатку, а їх роблять на кожному кроці. Ну, але все залежить від розміру.

Так, роблять, із рідкого фотополімеру. Сьогодні дивився зразки. Я збираюсь використовувати акрилову фарбу, хоча не виключаю можливості і використання спеційних трафаретних фарб. Питання в тому, як буде виглядати відбиток. Думаю доведеться розбавляти акрил до рідкого стану.

Хто мав справу з цією фарбою? Просто в лом витрачати зайві кошти на виготовлення кліше. До того ж його зовнішній вигляд мене щось не дуже вразив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайдіть на якусь рекламно-поліграфічну фірму, поспілкуйтесь з технологом, він розкаже і де, і як, і пачьом. І елементарно переплюне по компетентності десятьох дилетантів які відпишуться в цій темі.

Не до кінця зрозуміло вашу потребу. Відтиск: 1 колір чи більше. Поверхня - упаковка? Чому саме відтиск? Може дешевше наклейки ліпити ніж заморочуватись із недешевими кліше та фарбою?

Народ, ось вам відмінна бізнес ідея! Займатися лазерним гравіруванням. Конкурентів немає.

Смішно. В Луцьку цей станок буде окупатись стільки, що ще й на онуків вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо більше підійде принцип трафаретного друку (продавлювання фарби ракелем через сітку)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо більше підійде принцип трафаретного друку (продавлювання фарби ракелем через сітку)?

Вообще то, уже смотрю в эту сторону. Где в Луцке можна такую сетку купить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку напевно ніде не вдасться таку сітку купити, тому шо споживачів на її тут буде 2-3 особи (які займаються шовкографією) тому за відсутності поппиту відсутня пропозиція.

Таку сітку я впевнений можна купити в гуглі, а почтову екіпажі нинче бистрі, за добу до Луцька доставлять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Таку сітку ще потрібно натягнути на рамку без перекосів і пере-недо-натягів:) В мене є такі сітки з рамками :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...