Перейти до змісту

Ноут потребує допомоги у живленні!


simplestar

Рекомендовані повідомлення

В ноутбуці LG E500 від постійного юзання переламався провід на живлення. А саме о тут:

img1631.jpg

Необхідна людина, яка зможе те діло розкурочити і пропаяти. Бо наразі поки в три дулі скручу, то живлення з'являється, але більш ніж упевнений, що то ненадовго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже в колі знайомих нема хлопа, котрий не боїться взяти паяльник в руки? даааа.... дійсно переводяться мужики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, знаєш, от я вмію паяти, не боюся роботи, я навіть труби сам чищу каналізаційні дома. Але от халепа, паяльника в мене немає. От немає і усе. Ніякого.

Зате, в мене є багато знайомих, які заробляють паянням на "до хліба". І в них це виходить - значно краще.

І ще малесенький нюанс. Якби паяв я сам, то мені для цього знадобилося б купу часу і трошки витрат грошей: (умовно, що сам паяльник є)

1) поїхати на базар (2 грн)

2) купити термоусадку, щоб все гарно виглядало після пайки, а не скотчем ізо-лентою замотане. -1-2 грн

3) купити флюс/каніфоль - 4-5 грн

4) приїхати з базару 2 грн

і того 10-12 грн необхідно. + час на це все. 12 грн не гроші, і часу займе годинку-півтори.

А тепер інший варіант - я спускаюся до сусіда (дружбана), залишаю йому ноут і кабель і кажу, що зробити. Сам йду в ларьок і купую 2-3 пляшки холодного пива (ті ж 10-12 грн), це займе 10 - 15 хвилин. Приходжу, а він уже тестує свою роботу (завершує).

Фінал - пиво п'ємо разом.

І до чого, поясни, твоя фраза - "дійсно переводяться мужики..." .

Як в анекдоті, "папа, конечно может и сам, но у кабана это луше выходит".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,

І до чого, поясни, твоя фраза - "дійсно переводяться мужики..." .

:) так ти ж сам і відповів:
...Зате, в мене є багато знайомих, які заробляють паянням на "до хліба". І в них це виходить - значно краще...
А в ТС таких знайомих, певно, нема, раз на борді запитує...От звідси й висновок...

Раніше кожен третій, якщо не другий хлопак тягнувся до техніки чи електроніки, а тепер одні тільки стирачі клавіатур, виходить...

P.S. а паяльник вдома завжди повинен бути ;) навіть, якщо ти не збираєшся заробляти ним на хліб ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію для чого розводити полеміку на тему «мужик-не мужик», для цього можна створити окремий топік в іншому підрозділі форуму та висловлювати свої думки, що повинен вміти «справжній мужик» та що потрібно мати в арсеналі домашніх інструментів.

Основна мета мого меседжа полягає в пошуку людини, яка бажає заробити «на пиво» та допомогти та вирішенні моєї проблеми, а не дискутувати навколо неї.

Стосовно автора. Розміщене повідомлення на форумі означає, що в силу тих чи інших обставин самостійно я поремонтувати не маю можливості і та кількість повідомлень та мій рейтинг аж ніяк не свідчить про те, що я належу до категорії «стирачів клавіатури».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До- simplestar , звернись до користувача mix_forever має допомогти!

До- jack74 , взяв би сам і зробив, ато лише лічиш тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

simplestar, перепрошую, якщо образив :0153:

допомогти не міг - валявся з температурою.

Я вже давно таким не займаюсь, але тут справа честі :) Якщо ще ніхто не допоміг - називайте місце і час :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...