Перейти до змісту

Паламалса


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Звертаюсь за порадою.

Нарешті!? добив свого старенького.

Основні рани-Порваний цеп,гнута задня перекидка та інші дрібниці.

Що порадять бувалі?Здати коника на мило і взяти новішого чи спробувати оживити?Якщо оживити,то де це можна зробити( мається на увазі один раз завезти,а другий раз забрати),бо сам не маю на це часу і вміння(саме головне).

Інший варіант-Може хто планує проапгрейтити свого коника найближчим часом,я б був би потенційним покупцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Цеп елементарно міняється.

Коштує порядку 30 грн. Дешевенький.

Гнута перекидка?

Сама дешева нова коштує 30-35 грн.

Фотку байка крупним планом, і фотку перекидки пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цепом вже були трабли.Рвався.Ніде тоді не знайшов такого,кажуть шо старого зразку.Знайшов кусочок в Хрістіана.Але в нього вже нема.

Фотку ввечері скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись який байк....

Я б своїй Ласточці "Тараса" навіть викликав і реанімомобіль, якби з ним, не дай Бог, щось сталося.....

:blink:

Першим ділом після падінь вел обдивляюсь.java script:emoticon(':)', 'smid_3')

:)

Треба дивитися на раму, якщо рама хороша то навіска справа техніки.

Дійсно відфоткай все крупним планом, подивимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цепь старого образца - это круто, но непонятно. Их нет старых и новых. Они бывают разной толщины, прочности, долговечности...

Сильно утрируя: есть цепи для 6, 7, 8, 9 и 10 звезд в кассете.

На рынке есть 6/7,ака "китай" или для "Украины", остальные на велозоне и у Юры на хлебзаводе.

совет - старый рынок, сидит от велозоны мастер... к нему идем и делаем ТО.

совет 2 ИМХО - у всех велолюбителей должна быть выжимка для цепи и набор шестигранников. Тогда замена цепи и переклюка занимает 15 минут с перекуром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо полетів цеп, то треба і касету міняти, а може й систему, дивлячись скільки воно все разом відходило і на якому рівні обслуговувалось. Дійсно заїдь до Макара на велозону він тобі реально розкаже, що треба міняти. Але перед тим, як міняти рекомендую порадитись з нами. Ми на прикладах все розкажемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно-точно. если цепь - старушка, еще и не видала масла, то со старта влетаешь как минимум на кассету(набор задних звезд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кассета (задние звёзды) в норме кажись.

Система (передние) - тоже выглядит не сильно заезженной, но могут быть варианты.

Ставь цепь - тогда будет ясно, если начнёт "прыгать" - поменяешь систему.

Заднюю перекидку нужно глянуть живьём, возможно, она ещё рабочая, но можно и поменять на что-то более человеческое.

Кассета у тебя - не очень, хотя... Я имею в виду, что лучше иметь 11 зубов на маленькой звёздочке (у тебя - 13), но это не критично - если не будешь гонять по трассе со скоростью, близкой к 30 км/ч. У меня когда-то давным-давно была такая - не хватало :smile3:

Хотя какая может быть скорость - это ж двухподвес, "диван", так сказать, он не для скорости придуман :)

Остальное, в принципе, может быть.

Пока, я так прикидываю, ты вполне можешь уложиться гривен так в сто. :)

Как вариант - сделай байк, доведи его до ума и толкни гривен за 500 кому-нить. А себе возьмёшь что-то новое, более продвинутое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хватить цепа і перекидки.

60 грн грошей на велозоні.

Нічого більш дорогого туда ставити нетреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем спасибо,ремонт сделан.

Поменял цепь,кассету,перекидку.За все +работа-100грн.

Но видать для моего коныка это ласт сизон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...