Перейти до змісту

Max Payne 3


HWman

Рекомендовані повідомлення

dd361ad2855e886a7deadccd5e95d59e.png

10242f6aa564fec7cac654662541f822.png

Год выпуска: 2012

Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person

Разработчик: Rockstar Vancouver

Издательство: Rockstar Games

Издательство в России: 1C-СофтКлаб

Тип издания: Лицензия

Язык интерфейса: Русский, Английский, ...

Язык озвучки: Английский

dd5dc45bc6ea16a2252a110747ccde11.png

Операционная система: Windows Vista / XP / Windows 7

Процессор: Intel Dual Core с тактовой частотой 2,4 ГГц/AMD Dual Core с тактовой частотой 2,6 ГГц

Оперативная память: 2 Гб

Видеокарта: NVIDIA 8600 GT с 512 Мб видеопамяти/ATI Radeon HD 3400 с 512 Мб

Места на жестком диске: 35 Гб shok.gif

e250439449d9b42fd23e5d152d1e75e1.png

- Как в кино. Неповторимые боевые сцены Max Payne 3 создаются за счет передовых технологий: физической системы Euphoria, фирменного замедления времени Bullet Time и «умной» камеры Bullet-Cams. Никакой заранее просчитанной анимации – Макс передвигается, уклоняется от пуль и преодолевает препятствия в полном соответствии с окружающей обстановкой и ситуацией, а противники «честно» реагируют на каждый выстрел.

- Береженого бог бережет. Одной из особенностей Max Payne 3 является система укрытий, привносящая в перестрелки стратегический элемент и позволяющая игрокам во всякой новой схватке действовать согласно ситуации.

- Если друг оказался вдруг. Немалая роль в Max Payne 3 отведена напарникам и противникам героя. Для создания персонажей на площадке motion capture были записаны сотни часов видео, и это позволило каждую перестрелку, каждый эпизод игры сделать поистине неповторимыми.

- В стиле Rockstar. Все в Max Payne 3 проработано до мельчайших деталей. Стрельба не проходит бесследно: каждая выпущенная пуля влияет на внешний вид уровня, на лице и теле Макса в пылу боя выступает испарина, из ран противников сочится кровь. Детализация оружия невероятна: курок работает, затвор щелкает, гильзы выскакивают из патронника.

- Герои не уходят. Роль Макса Пэйна исполнил хорошо знакомый поклонникам серии Джеймс МакКеффри, озвучивший детектива в оригинальной дилогии. Однако в Max Payne 3 его роль не ограничилось одним лишь голосом — Джеймс подарил Максу свою внешность, а также выступил в актерском амплуа на площадке motion capture.

maxpayne32.jpg

maxpayne36.jpg

maxpayne34.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=n2QD9zfgoqs

http://www.rutor.org...0Payne%203%20PC

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіційна версія на 4 ДВД, кажуть, що за півгодини встановлюється.

а от репачки від години до трьох-чотирьох (зате качаються швидше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зранку встановив якусь версію на 16 гіг, встановлював 50 хв, не запустилась, стер.((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли це рокстар був на висоті? ))) З ГТА СА востаннє?

Куча місця на вінту, куча багів, відсутність русіку та і не важна графіка.

Пройшов перші дві місії... Не те щоб я був би в захваті, але грати можна. Вєчна пяний ГГ ніразу не нравиться, хз для чого таке було робити. Гра постійно лізе в тирнет, той соціал клаб в печьонках сидить, але фізику рокстар зробили гарну, гарно стриляє, рухаються люди...

Фанати оцінять, а мені пройти місію перед сном, це якщо глюків з сейвами не буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені ще ГТА 4 подобається, звісно не ідеально але з кінця 2008 ще досі час від часу відвожу душу у ліберті сіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже половину пройшов.

Чудова гра, в дусі старого доброго Макса.

Тут як на диво рокстар з оптимізацією здивував, на моїй старенькій 8800ГТ всі налаштування на високі + дх10 завжди стабільно більше 30 кадрів, при розширенні 1440х900.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мені ще ГТА 4 подобається, звісно не ідеально але з кінця 2008 ще досі час від часу відвожу душу у ліберті сіті

Спробуй Saints Row. The Third

Вчора поставив і прозрів - true GTA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли це рокстар був на висоті? ))) З ГТА СА востаннє?

Куча місця на вінту, куча багів, відсутність русіку та і не важна графіка.

Пройшов перші дві місії... Не те щоб я був би в захваті, але грати можна. Вєчна пяний ГГ ніразу не нравиться, хз для чого таке було робити. Гра постійно лізе в тирнет, той соціал клаб в печьонках сидить, але фізику рокстар зробили гарну, гарно стриляє, рухаються люди...

Фанати оцінять, а мені пройти місію перед сном, це якщо глюків з сейвами не буде )

то купіть ліцуху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какачв з "відсіля" все чудово іде, запустив,І принаймні три глави вже пройшов, гарно, захоплююче, і цікаве, особисто сам слідкую за сюжетом, остання гра що так же захопила, був Alan Wake, чесно качайте грайте і насолоджуйтесь! порада бувалого ігромана!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже наигрался, даже не затягивает.. графика очень даже неплохая (всё на максимум в FullHD кроме MSAA 4x поставил)... много роликов... игровой процесc... хз даже, ну не могу я играть в неё больше 30 минут хоть ты тресни, что-то не то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачав http://rutor.org/torrent/200105/max-payne-3-v1.0.0.17-7-dlc-2012-pc-repack-ot-r.g-recoding

ставив майже 6 годин!!!

потім докачав той "гейм-фільтр" бо був присутній вічний екран загрузки...

запустив його і злетіла вся гра(сама, я нічого не натискав), повінстю! навіть сліду не залишилось...

я плюнув, зйобкав криворуких репахеріів, потім ще раз плюнув і пішов грати в ВОТу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшов перші дві місії... Не те щоб я був би в захваті, але грати можна. Вєчна пяний ГГ ніразу не нравиться, хз для чого таке було робити. Гра постійно лізе в тирнет, той соціал клаб в печьонках сидить, але фізику рокстар зробили гарну, гарно стриляє, рухаються люди...

Фанати оцінять, а мені пройти місію перед сном, це якщо глюків з сейвами не буде )

ОМГ, отключаешь инет и ничего никуда не ломится, быстро и надёжно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пройшов перші дві місії... Не те щоб я був би в захваті, але грати можна. Вєчна пяний ГГ ніразу не нравиться, хз для чого таке було робити. Гра постійно лізе в тирнет, той соціал клаб в печьонках сидить, але фізику рокстар зробили гарну, гарно стриляє, рухаються люди...

Фанати оцінять, а мені пройти місію перед сном, це якщо глюків з сейвами не буде )

ОМГ, отключаешь инет и ничего никуда не ломится, быстро и надёжно.

фаєрвол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєчна пяний ГГ ніразу не нравиться, хз для чого таке було робити.

Помоєму атмосфера неадекватності ГГ була особливістю Максімки, згадати наприклад першу частину з глюками і наріками навколо, які оруть якісь брєд. Друга частина більш скотилася до звичайного шутера, але перша це було щось, на той час аналогів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...