Перейти до змісту

озеро Сомино


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

В наступну пятницю вирішили їхати в Сомин рибалити на всі вихідні.

Там ще ніколи не рибалив, тому буду вдячний за інформацію (що ловиться та на що, місця, глубини).

Якщо поїздка не вікладеться звіт про рибалку буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я там плавав, класно, а рибалити то напевно треба з лодки, бо там як на Світязі йдеш і йдеш, і десь за метрів 10-20 починається глубина. А взагалі там дуже класно, сосновий лісок поряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь за метрів 10-20 починається глубина

ну це не критично та й човен є))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за яке саме озеро Сомин йде мова?

Бо на Волині декілька озер з такою назвою.

Є в Ковельському районі біля с. Скулин,та є ще біля траси Ковель-Любомль(неподалік від с. Руда), і здається, ще є одне. В тому, що неподалік с .Руда - макс. глибина ,якщо не помиляюсь,трохи більше 50 м (друге по глибині по Волині після Світязя )

Там можуть бути варіації в назвах - Соминець, Соминське.А місцеві взагалі часто інакше озера називають

Ще є на Рівненщині озеро Сомин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ODZER, я ж написав, село Сомин (через дорогу село Луків)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалив, так як сам з Лукова. Все залежить від погоди. Клює підлящик, краснопера, плотва, окунці, можна і линочка витягнути. Щуку теж ніхто не відміняв. Ловиться як з човна так і з води, але то треба як мінімум зайти по пояс))) Човном краще ставати поблизу ситників і вудити біля них. Ще як варіант від села Оконун є пірс, в сезон класно брала Оклійка

Цікавий факт що озеро тектонічного походження і має досить цікавий рельєф, дно подібне до чаші. Поки бачиш ситники то всередньому глибина не більша як "з рукам" але тільки метер-два до центру так зразу дно обривається на метрів 5-7)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо брати підлящика, краснопірук і тд. то в мене найкраще брало на так звані "колодочки" - такі черв'ячки що селяться в трубочки з під очерету чи то осоки, можна знайти їх на плитах що на дамбі від дороги, але то як пощастить. А так червяк, тісто, одним словом риба там не дуже перебірчива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо брати підлящика, краснопірук і тд. то в мене найкраще брало на так звані "колодочки" - такі черв'ячки що селяться в трубочки з під очерету чи то осоки,

Воно сі називає по-русскі ручейнік.

Якраз зараз він має дозрівати, шукається в прибережній смузі річок, озер, канав. На рибалці тримати у баночці з водою. Біла риба його обожнює.

Гарна наживка, жаль що сезонна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду знати! Але все дитинство ми і старші люди казали "ловилити на колодочки"))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

зірвалась рибалка. плануємо потрапити туди уже в липні. звіт обовязково буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...