Перейти до змісту

33-ій хочуть залишити без літака


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Дивуюсь людям, що ржавіючу залізяку посеред міста називають памятником й знаходять якесь естетичне задоволення.

Забрали пушку, танк й літаку туди ж дорога. Гірше чим є не буде точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, помню, як цей звун на барікади скромно так і без суржика просив: а памажитє хто в Пенс. фонд сходидь, правди добиться, а то шото нічо непонятно. Напевно, тоді були перебої з постачанням хєроїчєской трави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивуюсь людям, що ржавіючу залізяку посеред міста називають памятником й знаходять якесь естетичне задоволення. Забрали пушку, танк й літаку туди ж дорога. Гірше чим є не буде точно.

народився, коли Кравчук був президентом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам стало легше від того, що демнтували танк, пушку, літака на Рівненській?

Особисто мені вони нічим не заважали. Скоріше навпаки. Вони були своєрідними орієнтирами і шкода, що зараз їх вже немає.

Що від танка хотіти? Їсти не просить. Пофарбувати повністю раз на п’ятирічку і кожен рік перед 9 травня підмалювати колеса білою фарбою, навести елементарий порядок. Хай би стояв ще стільки, скільки вже простояв. А так що? Танк забрали, на його місці стежки попротоптували, хлопчаки часом футбол грають. Інколи м’яч на дорогу вилітав. Під колеса. Що в цьому доброго?

Віджив ИЛ-18Б своє. Ладно, треба щось робити. Покажіть людям що планується на його місці? Стоянка, гендель, ще якісь варіанти? Прикладів коли нищать, нічого не зробивши взамін, ми вже бачили вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно роблять давно пора завбрати того літака, і замок Любарта теж, підірвати, в першому випадку дюраль здати на металолом, а в другому кірпічі використати для побудови супермаркета, та якоїсь ригаловкі.

А якщо серйозно, то там взагалі треба зняти того забора, привести літак в нормальний стан, в середині крутити мультики дітворі, а ввечері там би зустрічались люди, як в центрі міста.

Кому мішав літак при вїзді в Луцьк? Покрасили б його, підсвітили так, щоб він ніби летить, і було б гарно і креативно. Кому мішав танк на 40, комі мішала пушка?

Я би тих "ідейних" вішав би на фонарях!!

"Ил-18 - это символ тоталитарной эпохи..." © Григоренко

То якщо так, то треба нафіг знести весь Луцьк, залишити тільки те, що комуністи не будували...

По таким людям плаче жовтий будинок!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би тих "ідейних" вішав би на фонарях!!

А они тебе в ответ:

...На фонарных столбах столько свободных мест,

Но только без нас, слышишь, без нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народився, коли Кравчук був президентом?

Гуморист самоучка?

Мультики, як й всі я там дивився, але це не міняє моє ставлення до тієї "прикраси міста сьогодні"

Вам стало легше від того, що демнтували танк, пушку, літака на Рівненській?

А щось змінилось в гірший бік? Ні. А от естетично стало симпатичніше. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінилося. І змінилося саме в гірший бік. Як вже писав вище, на місці танку попротоптували стежки, що вже не добавляє естетики. Кілька разів бачив, як діти там грали футбол. ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!!! Один раз навіть м'яч вибили чуть не під самі колеса. Добре, що вчасно знизив швидкість, тримав ситуацію під контролем.

Пушка чим заважала? Зняли пушку - пару аварій було. Одного разу вночі поляк на Volvо влетів в кільце так, що вивалив два бордюрних каменя. Я не збираюся тут захищати порушника. Так, летів він серед ночі Набережною на високій швидкості. Не побачив кільце. Я так думаю, що в пушку він би не поїхав. От щось мені так здається, що мусив би побачити, якщо не геть заліплений був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, а якщо не стане літака, то теж якесь ДТП буде? Гармату та Т34 так, шкода, сьогодні вони б звичайно потрапили в музей військ. техніки на Шопена, але на той час не було іншої альтернативи ніж здати на брухт.

Не розумію для чого його (літака) захищати, це пережиток минулого, жодної естетики місту/вулиці він не додає. Щось там відкрити теж не бачу сенсу:

кінотеатр для дітей? - зараз існує надто багато якісніших альтернатив для перегляду мультиків, не думаю, що будуть постійні клієнти, так може на 1-2 рази хтось зайде подивитись;

черговий генделик? - їх і так не бракує в цьому районі;

музей? - музей чого? авіації? не думаю, що це буде цікаво - можливо 1 раз хтось його відвідає, скажете буде туристичний бум? а ви часто буваєте в нашому краєзнавчому музеї? (там доречі, виставки змінюють регулярно)

Інших варіантів я не бачу, як і для чого він мав би там стояти далі. Краще б кошти які мали б виділити на літак, виділили б на зоопарк в парку - там вони більш потрібні. ІМХО

PS Додам ще - той літак як чемодан без ручки, і нести важко, і викинути шкода - я за 2-й варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але на той час не було іншої альтернативи ніж здати на брухт.

Альтернатива була - залишити на місці.

Якщо читав вище уважно мої повідомлення, то бачив, що я не захищаю ІЛ-18, а навпаки визнаю, що він своє вже віджив і треба щось робити. Але я проти того, щоб замість літака зробити стоянку чи відкрити черговий гендель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, а якщо не стане літака, то теж якесь ДТП буде? Гармату та Т34 так, шкода, сьогодні вони б звичайно потрапили в музей військ. техніки на Шопена, але на той час не було іншої альтернативи ніж здати на брухт.

Не розумію для чого його (літака) захищати, це пережиток минулого, жодної естетики місту/вулиці він не додає. Щось там відкрити теж не бачу сенсу:

кінотеатр для дітей? - зараз існує надто багато якісніших альтернатив для перегляду мультиків, не думаю, що будуть постійні клієнти, так може на 1-2 рази хтось зайде подивитись;

черговий генделик? - їх і так не бракує в цьому районі;

музей? - музей чого? авіації? не думаю, що це буде цікаво - можливо 1 раз хтось його відвідає, скажете буде туристичний бум? а ви часто буваєте в нашому краєвзавчому музеї? (там доречі, виставки змінюють регулярно)

Інших варіантів я не бачу, як і для чого він мав би там стояти далі. Краще б кошти які мали б виділити на літак, виділили б на зоопарк в парку - там вони більш потрібні. ІМХО

PS Додам ще - той літак як чемодан без ручки, і нести важко, і викинути шкода - я за 2-й варіант.

вам відомо що це за літак і чому він там стоїть? Чи думаєте його привезли з аеропорту бо був зайвим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам відомо що це за літак і чому він там стоїть? Чи думаєте його привезли з аеропорту бо був зайвим?

Чекаю з нетерпінням на чергову легенду про луцький ИЛ-18 :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... :( це не хтось придумав, а офіційно підтверджено документами.

я так і не прочитав чогось цікавого, шонібудь кароче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... :( це не хтось придумав, а офіційно підтверджено документами.

я так і не прочитав чогось цікавого, шонібудь кароче...

а хто казав, що я екскурсії провожу???.... Думаю в 30років користуватись пошуком вже можна вміти......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво одне, знімуть літака, а що тоді?

Останеться замоку Любарта і все? А ні, ще ж залишився меморіал, такий нічого собі кусочок для бізнес центра, почекають ще років 5, коли ветеранів ще менше стане, або взагалі вже не буде, тоду теж придумають нову "тєму". Більше нічого не буде, реально якось смішно чомусь навіть та Європа береже свою історію яка б вона не була, навіть німці не постирали написи наших солдатів, чомусь у всіх містах Європи є місця де стоїть віськова і не тільки техніка, а у нас що?

В тому ж самому Рівному стоїть самоходка і нічого, нікому не мішає, це візитка міста, хто б там що не казав, не тільки Шевченко, якого там деякі мєсні називають Бетманом :)

Навіть німці зберегли надписи солдат в рехстазі, ох я думаю там багато хто б хотів їх затерти.

гарний вислів - "Если ты выстрелишь в прошлое из пистолета, будущее выстрелит в тебя из пушки.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Шопена є музей військової техніки, там ти можеш утолить своє мілітарно-історичне лібідо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво одне, знімуть літака, а що тоді?

Останеться замоку Любарта і все?

Скількох своїх не луцьких знайомих ви водили до літака на екскурсію?

Хто його взагалі кому показує?

Ви самі коли останній раз на нього звертали увагу, проходячи мимо?

Здається тут спрацьовує наш, суто український принцип "нафік нікому не треба, але викинути шкода, хай буде".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз навіть м'яч вибили чуть не під самі колеса.
Одного разу вночі поляк на Volvо влетів в кільце так, що вивалив два бордюрних каменя.

Дивно ви небезпеку повязану з дорогою привязуєте до страшних міських монументів))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз дістану БАн-Хаммер. Якщо не перестанете переходити на особистості.

ЛІтак - це прикольно, як уже писалося. Але не в такому стані, як зараз. Загалом, ці питання із давніми пам'ятками вони суперечливі. От є по світу приколи типу гігантських прищепок чи ножиць, клубків ниток і банок пива. І нікому не заважають.

Кому заважає літак? Чи на його утримання держава (місто) хоч копійку витрачає? Сумніваюся.

Щодо баржі. В мене давно ідея зробити плавучий ресторанчик. Може багаті дядьки зроблять. Депутати тут читають - безкоштовна ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво одне, знімуть літака, а що тоді?

Останеться замоку Любарта і все?

Скількох своїх не луцьких знайомих ви водили до літака на екскурсію?

Хто його взагалі кому показує?

Ви самі коли останній раз на нього звертали увагу, проходячи мимо?

Здається тут спрацьовує наш, суто український принцип "нафік нікому не треба, але викинути шкода, хай буде".

Так як ви думаєте, то можна знести всі пам'ятникі в Луцьку, і меморіал в тому числі, і замок, нафіг вони нада, всеодно туди мало хто ходить і ніхто не замічає.

Пам'ятник Шевченка взагалі місце займає, можна б було б там палаточку притулити з пивокм для студентів, був у нас фонтан, чому б не зробити його нормальним гарним як у Києві, де грає вечором класична музика, де хочеться просто посидіти відпочити, і так далі.

Стояв собі літачок стільки років нехай стоїть, чому ті багаті, не хочуть зробити щось для людей, тож самому класне відчуття що щось корисне зробив свому народу, купив би те місце з літаком убрав би стоянку, облагородив би, було ще б одне місце зустрічей людей по інтересам, та мало лі що можна придумати цікавого з готового вже, а то тільки й можуть палаткі ставити та пиво продавати - на це ума не нада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому його просто не відати музею бойової слави. І памятка останеться і в середину можна буде заходити ( я наприклад там ніколи не був завжди дуже хотілось).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте не будемо порівнювати х**й з пальцем, б**дство з сітуацієй, замок 14-го сторіччя з літаком ІЛ- 18б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не підтримую ідею ставити на місці літака генделика, як ви на це старанно натякаєте :)

Меморіал і Шевченко - як не крутіть туди люди ходять час від часу, там проводяться різні заходи міського рівня, так що порівняння геть не вдале.

Але разом з тим вважаю що якщо раптом вночі літак зникнув би - то ніхто цього і не помітить, навіть ті, хто дуже переживає за те, щоб він лишився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...