Перейти до змісту

Німеччина оголошує війну ....?


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Люди! Хто знає Paul Joseph Goebbels ?

Що це за фетішист (тьху фашист)?

Прикольно мабуть бути скінхедом, називатися іменем такої "видатної" людини (мабуть тому що своє нічого не варте), намалювати замість аватара розп’ятого обдертого півня!

Це мабуть підготовка плацдарму для нападу 666-го рейху на Україну? Чи я помиляюся? Не час сурмити тревогу?

:friday::friday::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адмін не спить, адмін дає час на виправлення.

ЗІ Не переживайте всі порушення замічаються і наказуються !!!

ЗЗІ Давайте не будем про сумне в новий рік !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, який він скінхед? Просто гопнік якийсь... Ідейних, правильних скінів в Луцьку просто НЕМАЄ. Є 1-2 гопніка, які називають себе скінами... і сміх і гріх... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imo, называться подобными именем и использовать подобающую символику для самоутверждения -- это расписываться в собственном лузерстве, так как та идея и тот конкретный человек уже проиграли и "переиграть" не получится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попостит.... херню и поймет, что никому он тут не нужен и место его в местах не столь отдаленных.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попостит.... херню и поймет, что никому он тут не нужен и место его в местах не столь отдаленных.

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Незгідний з тобою абсолютно... Адже в тих місцях не на стільки віддалених, як ти пишеш, своїх таких вистачає. Він гадить форум своїми постами, хоча загалом (Імхо) нікому серйозно не заважає.

На форуму Є Кукла, як об`єкт бажання, а Є "Гена" як суб`єкт у якого правильна точка зору на все хоча вона не сходиться з точкою зору переважної більшості.

З.І. І взагалі Ти пишеш свій 16-й пост (два з яких ти написам в "антиасоціаціях" у цьому ж розділі), а манера висловлювання така ж як в Гєни ... тільки з іншим зсувом... Задумайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В натурі, накинулися чогось на бідного Жозіка, зробили зауваження і харе. Може це в нього вікове. Перейде в наступний клас і "всё прайдёт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves

Незгідний з тобою абсолютно...

- твое право. для этого и существут форум.

Адже в тих місцях не на стільки віддалених, як ти пишеш, своїх таких вистачає.

- у меня там своих нету.

Він гадить форум своїми постами, хоча загалом (Імхо) нікому серйозно не заважає.

- именно это я и хотел сказать.

На форуму Є Кукса, як об`єкт бажання, а Є "Гена" як суб`єкт у якого правильна точка зору на все хоча вона не сходиться з точкою зору переважної більшості.

- каждый человек - личность. соответственно каждый имеет свое мнение, идею и точку зрения. !это нормально!

З.І. І взагалі Ти пишеш свій 16-й пост (два з яких ти написам в "антиасоціаціях" у цьому ж розділі), а манера висловлювання така ж як в Гєни ... тільки з іншим зсувом... Задумайся...

- а ты, я смотрю на этом форуме "перец" (спасибо, что свое юбилейное сообщение ты посвятил мне:)). А ты не задумываешься, что, когда я встречу тебя на каком-то другом форуме, круче буду я, или кто-то типа меня.

- так что не гавни, и сам задумайся.

PS. :) спасибо, что рассмешил. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда я встречу тебя на каком-то другом форуме

Ти не зустрінеш його на іншому форумі, бо я як бачу ти навіть нормально не вмієш ними "користуватись".

якщо відповідаєш на якусь частину чийогось повідомлення, то треба не просто копіювати текст а "квотувати" його (як це зробив я).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ти Ельф дав.8)

жжжош %) істеріка............ :)

я помню якось тебе так обсуждали..

в нас взагалі я так поняв це принято.. когось на загал обговорювати.. 8)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 dima555k

Крутой "Перец" на форумі :):):)

ЛОЛ

Доречі "лічность" може й так, але не індивідум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помню якось тебе так обсуждали..

ти не можеш помнити, бо я прийшов на цей форум значно раніше за тебе...

може ти десь "читав", це уже інша справа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторю для тих хто на бронепоїзді :

Адмін не спить, адмін дає час на виправлення.

ЗІ Не переживайте всі порушення замічаються і наказуються !!!

Тема висвітлена і досить !!!

А на байбутнє винекнення подібних постів буде наказуватись !!! Адже нічого корисного вони в собі не несуть а лише приводять до сварок.

ЗІ На прикладі legolas_soi було доведено що профілактичний бан має чарівно лікувальний ефект :) Якщо хтось не вірить то може переконатись на власному досвіді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за згадування минулого Сіля :)

а взагалі то я і досі не згодний з тим баном. я вважаю підстав було чуть замало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...