Перейти до змісту

недопуск до сесії


Irk@

Рекомендовані повідомлення

у мене таке питання...якшо є недопуск до сесії шо треба робить щоб був допуск (ну а але мабуть  точніше буде спитать кому і скільки платить шоб його отримать))),і що буде якшо є недопуск

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо є недопуск до сесії шо треба робить щоб його отримать

якшо є недопуск до сесії - НІЧОГО НЕ треба робить щоб його отримать
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причин недопуску може бути багато. 1. Неоплата по контракту (погасити заборгованість і предявити квитанцію). 2. Велика кількість пропусків занять (довести документально поважні причини пропусків - медичні або інші довідки). 3. Академічна неуспішність (неліквідовавна академічна заборгованість за попереднб сесію чи нездана академічна різниця - здати борги по заліках та іспитах).

Аби зняти недопуск потрібно бути людиною, по-людськи прийти до декана (або заступника) пояснити причину, попросити вибачення за неналежну поведінку, попросити дати шанс. Як варіант може бути виклик в деканат з батьками. Не раджу щось "хімічити". Як ви до людей, так і до вас поставляться. Якщо навчання геть у немоготу - писати заяву на відрахування.

Як варіант - попросити дати шанс довчитися на заочці.

"Дєтскі" варіант "порєшать" "кому заплатить" раджу відкласти в сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апелюю до попередгьго посту.

Ви напевно не подивились, який університет вказав топікстартер. В ЛНТУ варіант "порєшать" оптимальний по часу і ефективності.

А Ваш вислів, що це "детскій" варіант мені взагалі не зрозумілий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апелюю до попередгьго посту.

Ви напевно не подивились, який університет вказав топікстартер. В ЛНТУ варіант "порєшать" оптимальний по часу і ефективності.

А Ваш вислів, що це "детскій" варіант мені взагалі не зрозумілий.

У Вас особисто був такий досвід на ФБ ЛНТУ? Чи Ви просто чули від когось?

"Цікаві історії" розповідають про усі вузи (Біотех, Віем, Вну, Гумік, Технічний і т.д.).

Ніхто не заборонить ТС шукати когось на свою голову. Наобіцяють золоті гори, позбудиться людина певної суми, можливо і заліковки (дивно, але гроші і заліковку передаються абсолютно незнайомій людині, яку потім не знайти) і головне ВТРАТИТЬ ЧАС (напевно зараз є лише проект наказу про відрахування). Через втрати часу на "дєтскі" варіанти наказ буде підписаний ректором і доведеться поновлюватися через рік та платити за цілий навчання.

Нехай ТС вибирає сама. Або навчитися самій відповідати за свою поведінку і зробити для себе певні висновки, або ризикувати "наламати" дров на свою голову. Якщо ТС не вчворила чогось надто поганого щире "вибачте, візьмуся за розум" вистачить для усунення проблеми. Якщо справи значно складніші - "рєшалкі" теж будуть безсилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо справи значно складніші - "рєшалкі" теж будуть безсилі.

Безсилих "рєшалок" не буває - буває замало грошей)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю, якщо питання недопуску неможливо вирiшити по методам Skorpio76 то скорiше всього там самi натякнуть, що питання рiшаются iншим способом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший факультет, сам там вчився і оскільки був старостою то дане питання дуже добре знаю. З неоплатою дуже рідко бувають проблеми і про це деканат завжди вчасно нагадує ібо це їх хліб. Скоріш за все ТС або погано відвідував заняття або погана успішність, можливо все разом. Самий простий спосіб це підійти до секретарші в деканаті і в неї запитати як можна вирішити це питання, якщо сама не допоможе вирішити то обовязково розкаже як можна це зробити. Наскільки знаю там зараз декан Надія, по батюшці точно не згадаю. Хороша людина, попробуйте просто знею поговорити, ну пообіцяйте як всі студенти роблять що більше так не будете і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі якщо прогулюєте то потрібно завчасно думати про справочки з Лікарні, в мене в групі були такі кадри, що вже мали готові пусті бланки з печатками, а коли потрібно було вписували ОРЗ чи ще щось на декілька днів і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі якщо прогулюєте то потрібно завчасно думати про справочки з Лікарні, в мене в групі були такі кадри, що вже мали готові пусті бланки з печатками, а коли потрібно було вписували ОРЗ чи ще щось на декілька днів і все.

По особливо "прилєжних" студентах відбувається вибірковий контроль мед довідок (візуальний та на предмет їх реєстрації у лікарні - телефонним дзвінком). "Зальот" з підробками (сесій у заліковій, довідок) - прямий шлях до безапеляційного відрахування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я вчився то це все проходило на ура!!! зараз можливо до цього серйозніше відносяться, не знаю, але справжній студент завжди знайде спосіб викрутитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, не лякайте ви ТС :) Нічого там страшного немає.

Потрібно написати заяву на ім’я декана з таким текстом: Прошу допустити мене до здачі літньої екзаменаційної сесії по основній відомості. Дата, підпис.

З цею заявою йдеш до декана/зам-декана і вони кажуть, що потрібно робити. Якщо щось не серйозне - пачка бумаги, серйозніше - щось дорожче. А потім з цією заявою треба здавати сесію і показувати всім викладачам :)

З.Ы. Декан ФБ Божидарник менший, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, не лякайте ви ТС :) Нічого там страшного немає.

З.Ы. Декан ФБ Божидарник менший, нє?

Нікого не лякаю, а застерігаю не втратити цінний час (через Євро строки сесії дуже короткі). Радив фактично теж саме - йти у деканат, а не шукати " додаткових пробем на голову".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на факультеті бізнесу ЛНТУ "парєшать" - оптимальний варіант)

або просто постояти в деканаті, вислухати моралевичитування від декана, сказати що так більше робити не буду і получити допуск))

так що йди до декана)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апелюю до попередгьго посту.

Ви напевно не подивились, який університет вказав топікстартер. В ЛНТУ варіант "порєшать" оптимальний по часу і ефективності.

А Ваш вислів, що це "детскій" варіант мені взагалі не зрозумілий.

У Вас особисто був такий досвід на ФБ ЛНТУ? Чи Ви просто чули від когось?

"Цікаві історії" розповідають про усі вузи (Біотех, Віем, Вну, Гумік, Технічний і т.д.).

Якщо справи значно складніші - "рєшалкі" теж будуть безсилі.

Сам зікінчив ФОФ ЛНТУ, і дружина зікінчила, і брат. і факультет бізнесу був завжди поруч і викладачі з нього викладали в нас і з студентами з цього факультету дуже багато і часто спілкувався і спілкуюсь, так, що кому-кому, а мені не треба розповідати як вирішити проблеми на "Ковалевській". "Рішалкі" всесильні просто їх треба знайти і оплати їх послуги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. Декан ФБ Божидарник менший, нє?

Так так, саме він. Але такі питання краще з його заступником владнати, Надія Віталівна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, не хвилюйся там все схвачено, в той час коли вчився там не одного препода виводили, но ніхто не сидів і мало того через 2-3 дні вже викладали і навіть екзамени приймали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух як розговорили тему)))

П.С по темі пишеш вище вказану заяву ідеш до декана (якщо 1 курс) 2 і вище до зам декана) вони самі скажуть що тобі зробити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...