Перейти до змісту

Пристріл гвинтівки


b0rg

Рекомендовані повідомлення

підкажіть де в Луцьку можна отримати послугу якісного пристрілу пневматики класу магнум, до оптики та до лазерного підсвіту. гвинтівка нова. приціл CenterPoint 3-9x32. без флуду і офтопу - по темі сюди або в пм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на твому місці - сам тим зайнявся, тим більше то діло індивідуальне: зброя-власник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись в тирі пристрілювали - спеціальні лещата, затискали гвинтівку і пуляли по мішені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьк навряд, потрібно зайнятися самому. Я свої сам пристрілюю. Якщо не секрет, яка гвинтівка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібен тир

потрібен станок з гумовими лещатами

потрібен виніс з мішенню, відмір 10,20,30м

потрібен нормальний бінокль шоб не бігати кожен раз, особливо на 30кі...

потрібна корекція оптики на кожну відстань, з забиванням позначок на ручках на кожну відстань на коректорі прицілу

...

і де це все зробити "сам"?

Якщо не секрет, яка гвинтівка?

nitro vemon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І Ви впевнені, що nitro vemon "це зможе". Я б не ручався за стабільну "кучу" з цієї гвинтівки, була б це варя хоч 77, тоді так. Тай приціл не той. Складається враження, що пристрілюєте Штирь з оптикою Карл Зейц. Думка чисто моя, прошу не судити.

Тим більше, здається, приціл іде в стандартній комплектації, а як відомо, що в стандарті, то не ась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зразу згадуєш анекдот про американські і наші форуми

там задасиш питання - отримаєш відповідь на свою відповідь

в нас почнеться гавно на тему який ти мудак і як дойшов до такої жисті що задаєш подібні питання...

мені глибоко по ваша думка що вона зможе чи ні, я задав нормальне запитання. не знаю - мовчу. знаю - кажу як.

тему закрито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдь в зброярню, ту, що на Кравчука, може порадять. Бо та що в Адреналіні не знаю навіть. А загалом, є ж спецфоруми про зброю, там багато інфи можна почерпнути. Якщо є знайомі мисливці, можна порадитися з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

На вулиці Мачтета є тир.

Там і можна пристріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...