Перейти до змісту

Яким mp3 плеєром ви користуєтесь?


D@ve

Сам користуюсь, і всім раджу  

82 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

У кожного з нас (принаймні у більшості) в домашній колекції лежить старанно перебрана та підібрана добірка музики. Програється вона майже безперервно (у мене, наприклад, музика переривається тільки на час перегляду якогось фільму). Питання: яку софтинку ви обрали експериментальним шляхом для прослуховування своєї колекції?

ІМХО STP рулез! http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Multimedia/STP/

Коли ще в універі, на курсі, здається, першому мені принесли цей плеєрок, я моментально вбив Winamp і досі його не юзаю. Надзвичайна функціональність + простота + "легкість" (ненавиджу "важких" програмульок).

Качайте, юзайте, питання будуть - до мене. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Я юзаю iTunes 6. класний плеєр від macintosh, і якби його ще хтось поставив там є фішка шо можна шарити плейлісти. І багато чого класного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новен став собі тюнс, я можу дати, розшариш свої топ рейтед, цікаво послухати буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мой любимый плеер зовут foobar2000. он можно сказать вообще без интерфейса, зато поддерживает все нужные форматы, очень быстро работает и занимает мало места. качество воспроизведения тоже отличное. а всякие визуализации мне пофигу -- главное загрузить плейлист потолще и в minimize можно плеер пока плейлист не закончится :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте тюнс, правда там нада машину більш менш нормальну, набагато сильнішу чим для фубара :(. Якшо комусь нада самий новий пишіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новен став собі тюнс, я можу дати, розшариш свої топ рейтед, цікаво послухати буде

<{POST_SNAPBACK}>

та шо там.. одні москалські напєви.. :(

якось я вже збирався цей тюнс ставити.

навіть інсталяха вже є..

але щось руки не доходять.. при тому що він амп і так вроді не зламався. 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовал за Winamp, т.к. 90% музыку слушаю именно им (хотя я вообще редко музыку на компе или на ноуте слушаю). Еще иногда юзаю Jet Audio - очень неплохая программулина по качеству звука и по количеству всевозможных настроек...

А Winamp обожаю из-за того, что возможно установить кучу всяких плагинов, особенно для улучшения качества звука. Специально скачал себе по 20 Top Rated плагинов каждого раздела. Ну и поустанавливал то, что понравилось. Короче говоря, Winamp forever!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю вінамп, просто звик вже до нього, причому v2.76. Плагінів не юзаю майже, тільки плуг для кнопок в заголовку активного вікна - дуже зручно.

Цікаво, який плеєр дає найкращу якість звуку, менше його "рубає", звукова система в мене не дає можливості оцінити різницю :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurez

Це дивлячись як заріпано. По ходу всі плеєри майже так само видають звук. І кожен має формат ріпання lossless, як би з найменшою втратою якості, ну і відповідно розміри великі.

А про звучання до вінампа є плагін, та і не тільки до нього шо робить звучання кращим вже не памятаю як називається, але зміни дійсно помітні а шо головне в кращу сторону. Я ним не користуюсь зара бо він для тюнса не підходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви трусите. Ви краще напишіть які в вас звуковухи - напевно АС97 інтегрований.

3.ЬІ. Я собі нормальну поставив і звучок на кілька порядків кращий навіть без настройок і плагінів.. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, правильно сделал.

Я бы тоже себе поставил какую-нить другую, если бы музыку на компе слушал. Но предпочитаю слушать в спокойной обстановке на аудиосистеме...

А так стоит Realtek High Definition Audio 8ch - встроенное чудо в мамке Asus...

Причем система прикольная - раз братик сунул наушники в порт для микрофона, играл себе целый день, я вечером заметил, говорю, мол, у тебя наушники пашут? - он говорит - ну да... :wub:

Так я перетыкнул в гнездо с изображением наушников - и там пашут! Потом кой-чего проверил - оказывается, система автоматически "прощупывает" подключенную нагрузку либо источник сигнала и чего-то там подстраивает. В общем, я в этих тонкостях не сильно разбираюсь, да и не хочу разбираться. Каждому свое... Но звуковуха нравится. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук sblive! подключеный по коаксиалу к AV-ресиверу Denon, а потом на 5.0 акустику Infinity SM-125 (фронт) + Infinity Video 1 (центр) и Tannoy Mercury (тыл). но все-таки я предпочитаю закинуть mp3 на cdr'ку и слушать на соньковской вертушке (подключена к ресиверу по оптике) - звук на порядок качественнее всяких там winamp'ов :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звук sblive! подключеный по коаксиалу к AV-ресиверу Denon, а потом на 5.0 акустику Infinity SM-125 (фронт) + Infinity Video 1 (центр) и Tannoy Mercury (тыл). но все-таки я предпочитаю закинуть mp3 на cdr'ку и слушать на соньковской вертушке (подключена к ресиверу по оптике) - звук на порядок качественнее всяких там winamp'ов :) 

В мене скромніше :wub: . Audigy 2 ZS + Creative TS 7700. З правильеими настройками валить не подетскі. Осоьливо радує Саббуферок. Кота сушу після Вани - включаєш музику щось на зразок Саундтреків з ХоумВорлда і вуаля дує круче фена :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Songoku:

у котов конечно отличный селективный слух, но вот шумовые эффекты они воспринимают неадекватно - могут и в ботинок насрать после очередной подсушки сабом :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

могут и в ботинок насрать после очередной подсушки сабом

Ще слава богу не проносило кота в ботінок. :lol:

Ні це ми раз ним так прикольнулися. Фен згорів, а я згадав що в мене Саб дує непогано. Вообщем кіт трохи неспокійно поводив, а так він музику любить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я однажды в детстве пытался кота пропылесосить :)

Мда... Помню только, что летал кот по всей комнате, а после этого от одной только трубы пылесоса шарахался еще дооооооооооолго... :)

Так что, судя по всему, котам таки присущ музыкальный слух :lol:

А тепло, как известно, коты любят. У друга кошка сейчас нагло влезает ПРЯМО под настольную лампу... Раньше за ней такого не наблюдалось. А че - на улице -25, а под лампой хорошо... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепло, как известно, коты любят.

Спеціально для чорнової роботи в мене стоїть дешева тачка від столом :) . Точніше лежить. Так от я там спеціально зробив теплоотвод на верх, на кришку. Кароче балдьож :). Так ноги прикольно гріє :) . Но вот кіт просік і тепер я ноги грію 2-ма слоями шкарпеток :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iTunes 6 - рулить.

Про ВінАмп забув вже давно.

тюнс подобається через те, що може грабать СіДі, конвертувати в мр3, зручні плейлісти, кльовй дизайн і те, що від Макінтоша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю... я на той диз і не дивлюсь, хоч поставив йому оформлення під свою тему вінди... В мене все на Хоткеях... а спробуй так в Тюнсі зробити...

К

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

imho, плеер вообще может быть внешне хоть деревянным, главное чтобы играл качественно :beer: да и обычно продукты класса "eye candy" жрут кучу места как на диске, так и в памяти на ненужную в общем-то красоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...