Перейти до змісту

Шукаю дівчину


vanchen

Рекомендовані повідомлення

Ну даже если б тебе сказали, что это (к примеру) Таня Берёзкина и живет там-то, что б ты сделал? ходил бы кругами как маньячила, в надежде увидеть её, и опять проморозиться? Лучше сделать что-то и узнать что обламался, чем не сделать и жалеть об этом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь
На Софию Ротару схожа.

Да ну?! =)

Я оцінив твій сарказм... так само як і ти мій))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біг борд біль тамтаму орендуйте й все) повірте це буде ефективніше якщо вже так сподобалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6d47a7f32e2bbe1fcdc806dbcf7d2db8.png

Запости це у соціалках і попроси щоб друзі, друзі друзів запостили в себе на стінах... це дасть щанс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поруч стояла гарна дівчина, з чорним волоссям, гарною посмішкою. Дівчина була одягнена у плаття, та була невелика сумочка.

Під таке описання можна пару тисяч дівчат підібрати і це тільки біля ЦУМа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......Поруч стояла гарна дівчина, з чорним волоссям, гарною посмішкою. Дівчина була одягнена у плаття, та була невелика сумочка.... Дівчина сіла у маршрутку №19 29.04.2012(сьогодні) о 21:40.

Я ЗНАЙШОВ ЇЇ !!!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......Поруч стояла гарна дівчина, з чорним волоссям, гарною посмішкою. Дівчина була одягнена у плаття, та була невелика сумочка.... Дівчина сіла у маршрутку №19 29.04.2012(сьогодні) о 21:40.

Я ЗНАЙШОВ ЇЇ !!!!!!

:_07: П.С. А про червоні чобітки він нічого не казав! Чи то своя вже фантазія? :_07::_04:

Судячи з активності топікстартера - він теж знайшов її...не випускає.. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з активності топікстартера - він теж знайшов її...не випускає..

або знайшов іншу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і ми обмінялися посмішками...
а ти впевнений, що це було саме "обмінялися"? Може ти так либився, що вона ржала з тебе?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біг борд біль тамтаму орендуйте й все) повірте це буде ефективніше якщо вже так сподобалась

Як зразок

ukrbash.org_1548.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо немає грошей на сіті-лайта чи біг-борда, то хоч розвісь на тій зупинці друковані об'яви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в реалі якщо дічину побачу оприділю скільки їй років +-2 роки :))) це не так складно як здається на перший погляд.

А на фото, так часто буває на фото красавєца, а в реалі хочеться втікти :) або навпаки, проходили ми і таке )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина сіла у маршрутку №19 29.04.2012(сьогодні) о 21:40.

Я стояв у білій футболці, блакитних джинсах та не плечах був рюкзак.

Якщо вже вона так тобі запала в душу,

то як варіант пошаритись кілька днів підряд в той час в тому ж районі.

Може вона десь там живе чи працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в реалі якщо дічину побачу оприділю скільки їй років +-2 роки :)))

щітаю ето крайнє важним для мєжлічностних полових отношеній. а то ше обвинять у пєдофілії...

Під таке описання можна пару тисяч дівчат підібрати і це тільки біля ЦУМа.

о, так це ж як у сказкі про Золушку. він зробив вброс і зараз ходитиме "на виклики" і "черевичка мірятиме"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в реалі якщо дічину побачу оприділю скільки їй років +-2 роки )

А чи є в неї хлопець чи нема, можеш? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, яка ж знайома ситуація)))) кілька днів назад щось схоже було, але я поспілкувався з дівчинкою і як останній тормоз не взяв номера...... а тепер думаю де б її найти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, яка ж знайома ситуація)))) кілька днів назад щось схоже було, але я поспілкувався з дівчинкою і як останній тормоз не взяв номера...... а тепер думаю де б її найти)

Ти часом не та дівчина, що автор шукає? M1ST придивись!

А чи є в неї хлопець чи нема, можеш?

А я можу вгадати чи одружена чи ні;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, яка ж знайома ситуація)))) кілька днів назад щось схоже було, але я поспілкувався з дівчинкою і як останній тормоз не взяв номера...... а тепер думаю де б її найти)

спробуй в соц. мережах. Якщо знаєш хоча б ім"я, це реально. Знаю на власному досвіді. Перебрав ~ 1300 дівчат, поки не знайшов свою...)

може то собі порозшукувати всіх дівчат з якими базікав в маршрутках?)

оптимістичні наміри :D:ok:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі дякую за підтримку, я лише маю за мету познайомитися з цією дівчиною, я в неї не закохався, ось людина сподобалася..)

сподобалася саме зовнішністю.., що рідко у мене буває.

якби мені потрібна була дівчина для того, щоб зустрічатися, тоді звичайно мабуть і не писав би сюди.

А взагалі, вже пошарив по ВК та ФБ, знайшов 2 подібних дівчат, писав їм, 1 відписала що це була точно не вона, а 2 так і не відписала(проігнорила).

В тому чи іншому випадку, з людиною, яка має гарну посмішку будь-який би познайомився..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому чи іншому випадку, з людиною, яка має гарну посмішку будь-який би познайомився..)

820a49d0b4.jpg

как то так ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому чи іншому випадку, з людиною, яка має гарну посмішку будь-який би познайомився..)

820a49d0b4.jpg

как то так ? :)

я звичайно дружелюбна людина, і можу познайомитися майже з ким хочеш, і де хочеш. Люди різні бувають.(і давайте не треба на рахунок хлопчиків(я думаю ви розумієте про що я))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...