Перейти до змісту

Шукаю дівчину


vanchen

Рекомендовані повідомлення

Блін, яка ж знайома ситуація)))) кілька днів назад щось схоже було, але я поспілкувався з дівчинкою і як останній тормоз не взяв номера...... а тепер думаю де б її найти)

спробуй в соц. мережах. Якщо знаєш хоча б ім"я, це реально. Знаю на власному досвіді. Перебрав ~ 1300 дівчат, поки не знайшов свою...)

може то собі порозшукувати всіх дівчат з якими базікав в маршрутках?)

оптимістичні наміри :D:ok:

По принципу не сиджу в соц мережах і т.д.) це не класно, нема того шо потрібно, тільки дивишся на весь зброд)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Вам нема чим занятись ? То херньой страдаєте? Гарна це не показник того, що тобі шановний топікстартер, з нею буде комфортно! І доречі з такіми темпами ти можеш у весь світ влюбитися, ти подивись в гарячу погоду в центрі, зайди в центральний корпус чи філологічний ВНУ десь від 2 до 4 курсу, то в кожну другу влюбишся

по-перше автор ні слова не сказав, що влюбився, а по-друге не познайомившись він точно не буде знати підходить вона йому чи ні. ну сподобалась дівчина, запала в душу, зачарувала вона його своєю посмішкою і що тут поганого? блін, в людини є здорова доля авантюризму і романтики! а ти починаєш про комфортно/не комфортно. ще за сімейну буденність почни лекцію читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки дівчат відкрили цю тему, побачивши назву?

Може ТС вже з десятком відписавших в проват познайомився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, скільки дівчат відкрили цю тему, побачивши назву?

Може ТС вже з десятком відписавших в проват познайомився?

нажаль, особистих повідомлень ще не отримував..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело пахнет ажиотажем на ТСа :)

Поэтому танцы и музыка приветствуются :)

А начиналось всё так :

И продолжение

Окончание ещё не известно...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, яка ж знайома ситуація)))) кілька днів назад щось схоже було, але я поспілкувався з дівчинкою і як останній тормоз не взяв номера...... а тепер думаю де б її найти)

спробуй в соц. мережах. Якщо знаєш хоча б ім"я, це реально. Знаю на власному досвіді. Перебрав ~ 1300 дівчат, поки не знайшов свою...)

може то собі порозшукувати всіх дівчат з якими базікав в маршрутках?)

оптимістичні наміри :D:ok:

По принципу не сиджу в соц мережах і т.д.) це не класно, нема того шо потрібно, тільки дивишся на весь зброд)))

ну це ви не сидите там. А дівчина ще й як може там перебувати)) причому днями і ночами))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадую себе , роки два тому ... ))))

Був в сінатрі, правда вже трохи той во.

Ну і так мені сподобалась одна дівчина, давай з нею знайомитися... Танцював, виявилось що вона танцями займалася професійно, а ім'я вона трошки не своє дала.

Потім їх із сінатри, якійсь чоловіки років під 30 кудись повезли і вернулись. Оказалось в Версаль, куди я блогополучно направився і знайшов її , купив квіти і т.д., але та дівчина аж трохи налякалась, шо я так за ними їжджу. І пішла, йти за ними я вже не став, хоча може і треба було.

Бо я ще тоді місяць шукав Яну, яка танцювала 8 років і понаходив їх трохи, але була то не вона. Правда ще через місяці два, я в оксіджені побачив одного з хлопців який її підвозив і мабуть був її другом, але тоді бажання знов все взнавати пропало.

Наміри топікстартера явно вітаються, і таке має бути в житті ))) Але знайомся краще одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...