Перейти до змісту

Який антивірус вибрати на сервер?


3y6uk

Рекомендовані повідомлення

Маю WinServer 2008R2 використовується як термінальний сервер + 1с + MSSQL + Ftp Server. Задумуюсь над придбанням антивіруса, що могли ви б могли порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

symantec endpoint protection

http://www.symantec....oint-protection

Дякую за пораду, але чому саме цей продукт? Могли б аргументувати вибір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

symantec endpoint protection

http://www.symantec....oint-protection

Дякую за пораду, але чому саме цей продукт? Могли б аргументувати вибір?

Знайомий порадив додому саме цей, стоїть як клієнт-версія на основному компі, а на ноуті Nod32 (звичка). Взагалі то Endpoint Protection орієнтується на організації та сервери. Доволі ефектавна річ, щоб там не казали у рейтингах. Відгуки в інтернеті доволі схвальні, продукт серйозний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

symantec endpoint protection

http://www.symantec....oint-protection

Дякую за пораду, але чому саме цей продукт? Могли б аргументувати вибір?

Знайомий порадив додому саме цей, стоїть як клієнт-версія на основному компі, а на ноуті Nod32 (звичка). Взагалі то Endpoint Protection орієнтується на організації та сервери. Доволі ефектавна річ, щоб там не казали у рейтингах. Відгуки в інтернеті доволі схвальні, продукт серйозний.

Symantec Endpoint Protection продається в комплекті на 5ліцензій а мені потрібно тільки одна на сервер, так як робочі машинки бігають під OpenSuse, не хотілось би переплачувати більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Symantec Endpoint Protection продається в комплекті на 5ліцензій а мені потрібно тільки одна на сервер, так як робочі машинки бігають під OpenSuse, не хотілось би переплачувати більше.

Спробуйте щось підібрати для малого бізнесу від тих же Symantec

http://www.symantec.com/ru/ru/solutions/smallbusiness/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

win srv 2008r2 std

Microsoft Security Essential

політ нормальний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3y6uk, В мене на кількох серверах (під тим же 2008 R2 із тією ж 1С, SQL, правда не від MS а від IBM (DB2 Express-C) ) стоїть просто антивірус NOD32. А на кількох Smart Security. Від того ж ESET.

Пам'ять сильно не навантажує, процесори також. Та й звичка. За 6-7 років.

Переваги Смарт Сек'юріті, що він має вбудований FireWall. Та купу різних "примочок". І те, і інше, є як для серверів, так і для робочих станцій.

Ліцензія не така вже й дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

win srv 2008r2 std

Microsoft Security Essential

політ нормальний

Ну в мене так зараз і стоїть, але щось не дуже довіряю Мелкософтовскому антивіру ;)

3y6uk, В мене на кількох серверах (під тим же 2008 R2 із тією ж 1С, SQL, правда не від MS а від IBM (DB2 Express-C) ) стоїть просто антивірус NOD32. А на кількох Smart Security. Від того ж ESET.

Пам'ять сильно не навантажує, процесори також. Та й звичка. За 6-7 років.

Переваги Смарт Сек'юріті, що він має вбудований FireWall. Та купу різних "примочок". І те, і інше, є як для серверів, так і для робочих станцій.

Ліцензія не така вже й дорога.

Женя, ну я дивився впринципі на НОД32. На данний момент думаю над вибором NOD32-Dr.Web або KAV, що можите сказати про ці продукти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кількох Windows Server 2008 R2 Microsoft Security Essential працює бездоганно вже з рік.

"Альтернативні" перевірки вірус-сканерами проводжу десь раз на місяць, нічого зайвого вони не виявляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені Avira Server Security подобається. :)

Два роки на кількох серверах, працює досить непогано, проблем не було, тьфу-тьфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Постав собі ОС Linux на повному заряді негірше Вінди і забудь про віруси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постав собі ОС Linux на повному заряді негірше Вінди і забудь про віруси!

Ну да а запуск 1с під Лином як? Наскільки мені відомо Ліни ще не навчились бачити ключі, да і гемори побільше буде. Тому Сервер на Вінді крутится, а робочі машинки по терміналу працюють на Убунті ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Avast! File Server Security

Ставив на термінальний сервер з 1С 7.7 (SQL). Проблем не спостерігалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3y6uk, і чого ж це не працює 1С під Лінухом? Пін-коди не відмініяв ніхто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3y6uk, і чого ж це не працює 1С під Лінухом? Пін-коди не відмініяв ніхто!

Женя та там навіть не така проблема з 1С, як з спеціфічним устаткуванням, типу "Принтери штрих кодів" "Ваги" і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...