Перейти до змісту

Закрили магазин Rozetka.ua


Tarzanych

Рекомендовані повідомлення

Тобто (відійдемо на хвилину від "свідків покращення" і розетки) той хто платить податки - ідіот, а як тільки умніка-неплатячого зловили значить політичний утиск і усунення конкурента?

Я вже не раз дивувався логіці.. але це вже перманентно, мабуть.

Вертаючись до прикладу - Комфі відкрите акціонерне товариство. Я можу подивитись річний звіт, сплату податків етк.

Як зареєстрована Розетка??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

А СКМ та фірма, на яку зареєстроване Міжгір,я можуть показати сплату податків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СКМ це не фірма а група компаній. Безпосередньо СКМ нічого не може належати. Вчи матчасть.

Ну і напевно я тебе здивую, якщо напишу, що доля наджходжень в держбюджет від усіх компаній, що входить в цю групу, перевищує 30% від усіх платежів.

У мене зараз немає доступу до системи EDGAR.. дуже шкода. Я б зробив витяги з річного звіту Amazon і показав би приклад прозорості і системності.

Вертаючись до Розетки у мене зовсім відсутнє бажання щось доводити, скажу одне ніхто її не рейдить.. власники залишаться ті самі, просто перейде в систему загальних платежів.

А на останок хочу сказати шо в психіатрії є така хвороба, коли твердження індивіда розходяться по суті. В одному випадку ви тут репетуєте про Європу.. всі хочуть жити так як там, мати систему прав як там, але всі забувають про обо'язки. Ключовим з яких є сплата податків і прозорість. Ви там визначтесь уже.. А ток як про владу то Європа, а як про власне.. то вай-вай податками душать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так, тільки у так прекрасній вашій європі, у начальника бо безробіттю країни в сейфі напевне не знаходять кілограмів золота і мільйонів євро, чи не так?

Звичайно я думаю податкі були б згідні більшість людей платити, але і знати що вони не осідають в карманах чиновника як в цьому анекдоті про дитячий будинок!!!

"Невідомий обробив гроші отрутою і пожертвував їх дитячому будинку. Загинуло двадцять депутатів, три міністра і мер."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа ніразу не моя. У мене свої погляди на їх економіку і функціонал. Просто тут особливо активні зразу її в приклад ставлять :)

Ну і відмазка - я не плачу податки, бо вони підуть не туди теж приймаються. Фігова відмазка, як то кажуть, все рівно відмазка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа ніразу не моя. У мене свої погляди на їх економіку і функціонал. Просто тут особливо активні зразу її в приклад ставлять :)

Ну і відмазка - я не плачу податки, бо вони підуть не туди теж приймаються. Фігова відмазка, як то кажуть, все рівно відмазка :)

Це не відмазка, це просто закон, де подібне породжує подібне, або яблуко від яблуні не далеко котиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний.

Але один нюанс. Протест проти влади, це протест проти самого себе.. не будемо говорити про вибори багато там всього. Одні не можуть організуватись, ігші тянуть одіяло і т.д. Але влада це відзеркалення соціуму. Я не плачу податки - це протест теж проти самого себе, тільки в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше- я плачу податки

Друге- як там на рахунок Лівелли?

Третє і саме головне- податки, як ізакон має бути ОДИН ДЛЯ ВСІХ.

І не повірю жодному ,,покращувачу,,, поки не побачу хоч одного,мало мальски значущого регіонала на нарах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. У мене по другій системі є річний звіт Amazon.

Так

Загальний оборот від продажу товарів, послуг і оперпції на фондовому ринку 48,077 (48 млрд, 77млн)

Витрати:

- собівартість 37,288

- платежі 4,576

- маркетинг 1,630

- оф, інновації, супровід 2,909

- адміністрування 0,658

- інші витрати 0,154

------ разом 47,215

Грязний дохід 48077-47215 = 0,862 + патенти і інша діяльність 0,72 разом 0,934

Податки, платежі і т.д. 0,303

Чистий 0,631 млн.

А тепер покажіть мені такий же звіт по Розетці, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss,

не рівняй х... з пальцем.

І не тре розказувати скільки надходжень в бюджет дає СКМ. (поцікався скільки з бюджету вони спиз..., пардон, отримали :), явно більше того що платять.)

Те що податки потрібно платити, це факт, і всі знають.Тільки як сказав Nokian, закон має бути один для всіх.

я не вигороджую Rozetku, але починати боротьбу з неплатниками потрібно з самого верху, тобто влади.

А тепер покажіть мені такий же звіт по Розетці, будь ласка.
, а мені покажіть такий звіт по будь якій фірмі що належить нашим депутатам (пофіг ригіналам чи ні). А то як директор розетки так вже і до 10 років пропонують, за несплату 8 млн., от тільки інтернет магазин розвивався сам, а як вийшов на певний рівень, так давай ділитись :).

Так що, я щітаю, директор просто не захотів ділитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantom, я не рівняю структури. Я просто демонструю прозорість.

Тепер нарахунок с..ли з бюджету. Факти?? Інакше це пустий вереск із тисячі тут.

По структурі. Якщо структура - товариство, звіти повинні публікуватись. Гугліть.

Якщо говоримо про схеми з оффшорними і іншими елементами, нічого не відділяє наприклад тебе від депутата. Реєструй і вперед, тут закон однаковий, оскільки вступають в дію міжнародні конвенції і законодавство тих країн де реєстрація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто демонструю прозорість.

Ой, Зєусс...Відколи у нас вся діяльність п-в (товариств іт.д) відображається у звітності? Чи мені тобі розказувати,

як можна кокєтліво обійти систему? я тебе умаляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім коректно порівнювати міцеві інет-гастрономи і забугорні, чи будь-які інші аналогічні за напрямком діяльності оффлайн організації. Різниця - прірва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та йопттарамать, я прозорість вам показав. А не фірми порівнюю. Немає там що рівняти.

Сонечко, я б попросив би мені розказати особливо в форматі кокетливості (ну чи там кокєтливого обходу).. але обставини теєво, мішають трішки :)

І не збираюсь з вами тут усіма спорити. У вас у всіх своя точка зору і, без сумніву, ви усі праві. Тільки от якось так получається, що добро це розетка, яку реально взяли за дупу з-за мутняків, при їх оборотах, а зло це системні структури, які навпаки наповнюють бюджет. Парадокс, але ето такоє.

Вобщім алілуя. Обговорюйте далі "как страшно жииить" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зуесс, тут потрібно розрізняти мотиви влади, чи наповнити бюджет чи щоб прижати конкурента. Якщо наповнити бюджет, а потім ще й не вкрасти ті гроші, то молодці.... але боюсь що це не так... Не ті мотиви у нашої владі, не ті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє, Зеус, ніхто не каже що розетка то добро ))) Вот тіко парадокс в тому, що в нас за дупу беруть тоді, коли нада ділитись :) "але ето такоє." (с)

а на рахунок фактів про спі...ли з бюджету, та одної Укр правди вистачить, зайди почітай статєйкі :), мені впадло шукати, а так я б тобі і на сайті ДУС, де закупки роблять ще навів би приклади. Но нє будєм споріть )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас податкі такі тупі що просто жуть.

Чому б ті, хто наприклад займаються ремонтом взуття не платять 100 грн. в місяць і більше нічого, а нєт же в податкову, пенсійний, побори пожарка і так далі...

А багаті в офшорі відкривають кантори і сміються собі... закони приймаються багатими для багатих, потрібно це усвідомити давно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто наступний? Аукро? Е-маркет?

Насправді, рейди на інет-магазини вже давним давно розпочалися. Один цікавий ресурс уже тіпали податківці не так давно. Нічого - працює й далі.

Усім відомий "НеоСервіс" також не так давно шмонали. Теж нічого. Все просто - дань за 12 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як не крути вдарить це в першу в другу чергу по кінцевому споживачу - по нас з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво мені знати як то по споживачу вдарить те, що шмонають Розетку ?

якби натягували того, хто завозить товар із-за кордону - то да, могли б бути якісь муткі з ціною, бо створився б дефіцит і відповідно всі хітрожопі цим скористалися (як було восени коли нагинали одного)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай да відкриють його...)) Сподіваюсь, буде так само, як з ЕХ-юа -- народ почне бунтувати, страйкувати, DDos"ити сайти міністерства і усе-таки, роботу "розетки" поновлять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...