Перейти до змісту

Допоможіть у виборі велосипеда.


Рекомендовані повідомлення

На крайняк є такий варіант http://velozona.luts.../mtb/viper-2-0/ Краща задня переклюка, краща вилка (така як у ревел-а стоїть у мого колеги, з заявлених 63 мм ходу працюють 10-20 від удару об бровку) + 260 грн. А решта однакове буде у всіх велосипедах даного цінового діапазону усіх виробників.

Та в принципі нормально вилка працювала мм. на 40-50 просіла відносно легко. Єдине, що мене в Ревелі не влаштовує - покришки, мінятиму відразу. А якісний обвіс - діло наживне, якщо буду кататись то через сезон все основне поміняю без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну короче понятно, в велосипедах я вообще ни фига не шарю. Буду теперь на скейте кататься...

Как же не шаришь? Ты ж себе Хурикейн купил? ;)

Ну допустим. А это что-то меняет? :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Specialized ще кращі, але з обвісом такого класу ти цього просто не відчуєш

Которые, возможно, варятся на заводах джайнта ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Которые, возможно, варятся на заводах джайнта

справа ж не стільки в зварці, скільки в фірмовій геометрії, помноженій на розпальцьованість бренда ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Распальцованность бренда можно рассматривать только применительно к конкретным моделям. Мы ведь не будем равнять Эпик с Ревелом и наоборот ;) А геометрия у младших моделей, ИМХО, как под копирку ;) Взять например именитых немецких производителей типа Куб, Фокус, Рокмашин, Унивега, так половина рам - каталожные тайваньские(китайские) рамы покрашенные под заказ. Во всяком случае младшие и средние модели точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иначе мне вас жалко.

Почему? Крутишь себе педали и едешь. Или что, на этом велике с каждым километром все труднее их крутить становится?Скажем так, за сколько я на нём доеду до Гараджы, до озера, если учитывать что ехать буду умеренно. Что, неужто как доеду, то лёгкие свои выплюну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иначе мне вас жалко.

Почему? Крутишь себе педали и едешь. Или что, на этом велике с каждым километром все труднее их крутить становится?Скажем так, за сколько я на нём доеду до Гараджы, до озера, если учитывать что ехать буду умеренно. Что, неужто как доеду, то лёгкие свои выплюну?

Їздив декілька сезонів на китайському язик не повертається сказати "байку" за кількасот гривень, і нічого живий-здоровий! Задоволення звичайно менше ніж супер дорогому велосипеді, але тоді був студентом і мені навіть такий був за щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Иначе мне вас жалко.

Почему? Крутишь себе педали и едешь. Или что, на этом велике с каждым километром все труднее их крутить становится?Скажем так, за сколько я на нём доеду до Гараджы, до озера, если учитывать что ехать буду умеренно. Что, неужто как доеду, то лёгкие свои выплюну?

До Гараджи не 50 км. Доедешь спокойно и вернешься вполне довольный. Для этого Магнум вполне годится.

Легкие выплюнешь на чем угодно если будешь гнать через силу, или тебя будут гнать:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б казав.. для першого вела.. обрати того, який найбільше подобається і не паритись.

Після того як прийде розуміння того, що саме варто замінити у велі.. його повністю продати і купити новий.. і всерівно це буде компроміс.. між жабою.. яка буде казаьти... та ну н*х.. тут колеса дорожчі за попереднього вела.. і з другого боку буде твоя прогресуюча хвороба веломана.. яка тобі буде казати.. йобт.. ти нармальний пацан..хочу ХТР по кругу... і Сіда топового, а ще можна було б палки замінити на картон.. а за троси/рубашки 50-100 баксів.. не такі вже й великі гроші.....)))))

Моя, коли випадково побачила прикидку по ціні коплектуючих.. які встановлені на моїх велах.. каже.. ого.. так дорого....!!! Слава Богу.. вона не роздуплилась.. що то в баксах.)))

З.І. А "поригать"... не питання.. відновляться регулярні покатушки і тренування, чіпляєшся до групи і вйо... з деякими навіть за мість не встигнеш виїхати... ))))

Радує око коли двоє їдуть в парі і з горки один уходить на кілька метрів вперед, а другий мантулить педалями.. щоб його догнати... От тобі і порівняння класу обладнання і рам. ))

Катайся в своє задоволення з хорошою компанією.. все інше фігня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Подумываю купить такой велик http://velozona.luts.../mtb/magnum-fs/.

page-2128331475.jpg

Собственно есть ряд вопросов(может кто сможет ответить):

- есть ли на этом велике торможение педалями назад?

- как именно выглядит там руль/ручки? рогами вверх, что ли?

- тормозные ручки из чего, из пластмассы?

- какие ещё нюансы нужно знать при покупке велика?

- что нужно, в первую очередь, докупить к нему ( насос, инструменты, флягу, ну и т.д.)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумываю купить такой велик http://velozona.luts.../mtb/magnum-fs/.

page-2128331475.jpg

Собственно есть ряд вопросов(может кто сможет ответить):

- есть ли на этом велике торможение педалями назад?

- как именно выглядит там руль/ручки? рогами вверх, что ли?

- тормозные ручки из чего, из пластмассы?

- какие ещё нюансы нужно знать при покупке велика?

- что нужно, в первую очередь, докупить к нему ( насос, инструменты, флягу, ну и т.д.)?

Вопросов много, но не те, которые в первую очередь нужно задавать:)

Безусловно, если велосипед имеет открытые передачи, то втулки-Торпедо (тормоз педалями назад) там нет.

Рога, если я поняла, что вы имеете ввиду - аксесуар, поставите, как захотите, или вовсе снимите.

Пластмассовые детали на велосипеде имеются, но только там, где это допустимо. Тормозные ручки, руль, втулки, обода, рама и прочее там из различных металических сплавов.

Остальные ньюансы оговорим, когда придете к нам, выбирать себе велосипедик. ;)

Конкретно сейчас в наличии Магнум 17-й растовки, бело-голубой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від"їздив я на свому лісапеді майже місяць, проїхав по моїм підрахункам майже 400км. І ось виникли перші проблеми. Головна з них - вже майже вбита касета. Ланцюг ще не проскакує але зуби на 6-й та 7-й зірках погнулись (розвернулись навколо своєї осі градусів на 15-20) видно, як ланцюг зробив собі місце, а задні сторони зубців "розклепались". Касету хочу замінити (в цій ще й набір 14-28 трохи мені не підходить, треба трохи менші зірки), і відразу виникає запитання - "як?"

Замінити тільки касету (всього два варіанти: Shimano Alivio HG41 з набором 11-28 та Sram PG 730 з набором 12-32)

Замінити касету разом з ланцюгом

Купити кілька ланцюгів для заміни по колу

Завдання для нових компонентів - пропрацювати рік, а там, як все буде добре, заміню всю систему

Проблема номер два: на передньому колесі, в районі стику обода гальма прихоплюють колесо сильніше, в результаті чого гальмування відбувається ривками. З часом ривки сильнішають і я хотів би дізнатися, чи можна це якось лікувати?

Проблема номер три (трохи несвоєчасна, але запитаю) - проблема вибору вилки. Для себе вирішив, що вилку заміню при першій же можливості. Питання такого виду: достатньо взяти таку: http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=12228, чи переплатити за "повітряний" Recon Silver http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=12209?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нечего тут на Китай грешить, между прочим все брендовые велики которые не считають ашанбайками делаються в Китае, да и производители этих великов тоже были основаны в Китае? и Тайване .... Велики типа Giant, Scott Trek впервые выпускались на Тайване...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання все ще актуальні. Крім того, після заміни покришок вел став котитись набагато легше, і я все більш впевнююсь, що мені не завадила б більш "швидкісна" касета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, ломишь ты зверски. Кассету, конечно же, можешь подобрать, но и над стилем катания поработай, такой совет:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 400 км так касета поколбасилась нехило.

А что это за кассета, которая уработалась за 400 км? Пластмассовая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте. Начал кататься на велосипеде. И понял, что мне это ооочень нравиться. Я катаюсь на сноуборде, и думаю велосипед удачно заменит отсутствие адреналина. Визуально просто дух захватывает от даунхила. Но пока что нету таких финансов, что бы сразу покупать велосипед такого класса. Катаюсь на ашанбайке неизвестного производства. Решил, что нужно что то получше покупать. Только вот что?

Для того что бы советы были более точны, опишу что мне нужно от велосипеда. Мне нравиться агрессивная езда по городу: прыжки с бровок, ступенек. Пока что мой ашанбайк выдерживает, но не думаю что его надолго хватит:) Также с большим удовольствием катаюсь по лесным тропинкам и спускам. Пока что бюджет, катастрофически мал (велосипед не входил в ближайшие покупки) 2000 + пару грн:)

Реально ли для начала купить алюминиевую раму, и элементарную вилку. А обвес вообще по минимум и бюджетный. Что бы потом по чуть чуть менять и улучшать?

Может я сказочник, но в теме велосипедов я не особо, пока что, разбираюсь. Буду благодарен за толковые советы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 400 км так касета поколбасилась нехило.

А что это за кассета, которая уработалась за 400 км? Пластмассовая?

Почему пластмассовая? Железная Shimano Tourney при ежедневных покатушках в стиле "***** я на работу опаздываю!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...